ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

گیلنا شاپ مرجع کنکور
علیرضا افشار علیرضا افشار
ایران کنکور بانک کتاب پایتخت
مولف مولف

نظرسنجی: بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #تجربی

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
    421
    ftm_mlh
    کاربر اخراجی
    کاربر اخراجی
    Tajob
    رشته تحصیلی : tajrobi
    مقطع تحصیلی : دبیرستان
    نام دانشگاه : hanooooz hishi....
    نوع دانشگاه : سراسری روزانه
    استان : هرمزگان
    شهر : qeshm
    نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

ریاضی رو از دیفرانسیل ثابتی ببینید ، اکثر جلسه ها مشترکه فقط جلساتی که خودشون میگن تو کلیپ مخصوص ریاضیاست نبینید:
    دیفرانسیل محمد صادق ثابتی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء

شیمی از آقاجانی ببینید . ترکیب ضبط 96 و 95 . چون پیش 2 و یک مقدار از پایه رو توی 96 درس ندادن مجبورید از سال قبل ببینید.
    شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
    شیمی محمد رضا آقاجانی کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

فیزیک: برای پیش از استاد فدایی فرد ببینید که عالی هست و امسال داره ضبط میشه:
    فیزیک حمید فدایی فرد صفر تا صد چهارم دبیرستان (97-96) | آلاء
    برای فیزیک پایه هم یا استاد کازرانیان یا طلوعی ببینید. استاد طلوعی فرمول وار درس میدن و استاد کازرانیان مفهومی.

برای عربی استاد ناصح زاده عالی هست فقط کتاب دبیران پر مخاطب قلم چی که تالیف خودشون هم هست بخرید که جزوه خودشون حساب میشه.
    بعد از فیلم هاش یا قبل فیلم هاشون میتونید از این فیلم های جمع بندی 7 ساعته استفاده کنید که توی 7 ساعت 52 درصد عربی رو توضیح میدن:
    عربی ناصح زاده دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94) | آلاء

ادبیات و زبان فارسی: استاد راوش فکر نمیکنم مناسب باشه چون من خودم با اینکه ادبیات قویی داشتم خیلی باهاشون ارتباط برقرار نکردم خیلی روان توضیح ندادن.
    پیشنهادم استفاده از ادبیات شاهین شاهین زاد هست که فیلم هاشون فروشی هست هم میتونید بخرید یا از کانالایی که قرار میدن رایگان دانلود کنید.

برای دینی حتمااا حتماا پیشنهاد میکنم از استاد یوسفیان پور استفاده کنید چون توی 40 ساعت میتونید دینی رو بالای 90 بزنید.. به شخصه تجربه کردم که میگم. برای فیلم هاشون حتی نیاز به جزوه نوشتن هم نیست فقط کافیه یک یا دوبار فیلم ها رو با حواس جمع ببینید بعدش حتی میتونید 25 سوال کنکور دینی رو توی کمتر از 9 دقیقه جواب بدید. ایشون هم فیلم هاشون پولیه ولی رایگانش توی کانالا هست.

برای زبان هم من خودم منبع فوق العاده ای پیدا نکردم ولی برای لغات که چیز شخصیی هست پیشنهاد میکنم لغات رو از سال اول دبیرستان بلد باشید یکمم خارج از کتاب نیاز هست که با حل تستای 7 8 سال اخیر دستتون میاد لغتا .. برای گرامر من خودم چیز خاصی پیدا نکردم ولی از زبان محمودی (حرف اخر) استفاده میکردم ولی خیلی جواب نداد ولی در سطح متوسط بدرد بخور بود.
    مرسی ....بنظرتون ارزش داره این همه فیلم ببینم ...وقت بشه کتابامم بخونم .......بعد من عربی ناصح زاده ی سال 93 رو فک میکنم دارم جدیدشو دانلود کنم یا از همون استفاده کنم؟بعد من نمیخوام واس فیلم خرج کنم بنظرتون واسه ادبیات و زبان و دینی از آلا ارزش نداره ببینم ینی؟
    2,735
    va6hid
    کاربر باسابقه
    کاربر باسابقه
    khejalati
    رشته تحصیلی : Riazi
    مقطع تحصیلی : فارغ از تحصیل
    شهر : Bandar_e Anzali
    نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
    مرسی ....بنظرتون ارزش داره این همه فیلم ببینم ...وقت بشه کتابامم بخونم .......بعد من عربی ناصح زاده ی سال 93 رو فک میکنم دارم جدیدشو دانلود کنم یا از همون استفاده کنم؟بعد من نمیخوام واس فیلم خرج کنم بنظرتون واسه ادبیات و زبان و دینی از آلا ارزش نداره ببینم ینی؟

ارزش که داره ولی به نظرم اگه میخواید بازم تعداد فیلم ها رو به حداقل برسونید حتما از استاد آقاجانی و ثابتی استفاده کنید.

من خودم سال پیش مدرسه نرفتم و وقت شد بخونم همرو ولی متاسفانه بدلیل ترسی که از تست زدن داشتم تست بسیار کمی حل کردم و بیشتر میخوندم و توی کنکور به درصدای دلخواهم نرسیدم با اینکه به جرعت میگم ساعت مطالعه مفید منو توی کشور شاید 200 نفر نداشتن. سر کنکور به مشکلی خوردم که تک تک سوالات برام آشنا بود و قبلا حتی مشابهشونم دیده بودم ولی به دلیل اینکه تسلط لازم نداشتم نمیتونستم حلشون کنم.

ناصح زاده 95 هست چرا 93؟ به نظرم 95 و جمع بندی 52 درصد که لینکشو پست قبل دادم کافیه.
    عربی ناصح زاده کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

من 93 رو ندیدم ولی به نظرم 95 بهتر باید باشه.

دینی زبان ادبیات :

من فقط ادبیاتشو دیدم که به نظرم ادبیات راوش خوب نیست که بخواید وقت صرف کنید. پیشنهادم همون شاهین زاد هست یا اگه میخواید از کتاب ها بخونید.

به نظرم اگه دانلود غیرقانونی میکنید از کانال : FREE_dVD و salam1374 میتونید فیلم های دینی یوسفیان پور رو دانلود کنید هر سه سال دوم سوم پیش رو.

12
    khatoon
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن

ریاضی آلا کدوم یکی کامله؟

سلام دوستان ریاضی آلا به جز امینی راد کدوم کامله آقای شامی زاده چرا انقدر قاطی درس دادن؟
    2,735
    va6hid
    کاربر باسابقه
    کاربر باسابقه
    khejalati
    رشته تحصیلی : Riazi
    شهر : Bandar_e Anzali
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
    سلام دوستان ریاضی آلا به جز امینی راد کدوم کامله آقای شامی زاده چرا انقدر قاطی درس دادن؟
    از استاد ثابتی که برای رشته ریاضی درس دادن بخونید.
    747
    Destiny hope
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    رشته تحصیلی : تجربی
    استان : آذربایجان غربی
    شهر : Urm!a
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
    ریاضی تجربی آقای نباخته رم که جدیدا گذاشتن ببینین شاید مفید باشه.
    14
    Kowsar_1997
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    سلام
    من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم
    ممنون میشم جوابمو بدید 🙏🙏🙏
    14
    Kowsar_1997
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    سلام
    من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم
    ممنون میشم جوابمو بدید 🙏🙏🙏
    1,386
    POOYAE
    کاربر فعال
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kowsar_1997 نمایش پست ها
    سلام من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم ممنون میشم جوابمو بدید
    سلام . نتایج نظرسنجی رو ببینید تا بهتر انتخاب کنید / اما به نظر من حتما یه مبحث ساده رو از فیزیک با تدریس همه ی معلم ها نگاه کنید و با هر کدوم که بهتر یاد میگیرید تا آخر پیش برید ( مثلا مبحث نور ) | در مورد زیست هم میتونید همین کارو بکنید ولی پیشنهاد من اینه خودتون از روی کتاب درسی بخونید
    موفق باشید
    4
    yastunes
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    رشته تحصیلی : ریاضی
    مقطع تحصیلی : دبیرستان
    درس ریاضی فقط استاد ثابتی عالیه که واسه ریاضیا درس میده
    14
    Kowsar_1997
    کاربر انجمن
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام . نتایج نظرسنجی رو ببینید تا بهتر انتخاب کنید / اما به نظر من حتما یه مبحث ساده رو از فیزیک با تدریس همه ی معلم ها نگاه کنید و با هر کدوم که بهتر یاد میگیرید تا آخر پیش برید ( مثلا مبحث نور ) | در مورد زیست هم میتونید همین کارو بکنید ولی پیشنهاد من اینه خودتون از روی کتاب درسی بخونید
    موفق باشید
    تو نظر سنجیا فیزیک کارزئیان خوبه و زیست رحیمی
    اوکی ممنون
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)