خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #تجربی

رأی دهندگان
    134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ریاضی : رضا شامیزاده

9 6.72%
    • ریاضی : محمدرضا حسینی فرد

8 5.97%
    • ریاضی : مهدی امینی راد

56 41.79%
    • زیست : محمدعلی امینی راد

19 14.18%
    • زیست : دکتر ارشی

2 1.49%
    • زیست : عباس راستی بروجنی

3 2.24%
    • زیست : محمد پازوکی

24 17.91%
    • زیست : پوریا رحیمـــی

18 13.43%
    • فیزیک : پیمان طلوعی

45 33.58%
    • فیزیک : آقای کازرانیان

37 27.61%
    • فیزیک : حمید فدایی فرد

16 11.94%
    • فیزیک : رفیع رفیعی

1 0.75%
    • فیزیک : علیرضا رمضانی

1 0.75%
    • شیمی : محمدرضا آقاجانی

90 67.16%
    • شیمی : دکتر شکیباییان

3 2.24%
    • شیمی : روح الله حاجی سلیمانی

4 2.99%
    • شیمی : محسن معینی

4 2.99%
    • شیمی : مهدی صنیعی

10 7.46%
    • ریاضی : محمدامین نباخته

15 11.19%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه برای ریاضی محصول خوب و کاملی توی بازار نیست همچنین الا هم همینطور
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      متاسفانه برای ریاضی محصول خوب و کاملی توی بازار نیست همچنین الا هم همینطور
      خیلی خوب گفتی تدریس ریاضی همشون ضعیفه من فقط حل تستای سراسری ریاضی رو از الا میبینم بعد از خوندن درسنامه که فقط راه بیافتم وگرنه تدریسشون خوب نیست

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      خیلی خوب گفتی تدریس ریاضی همشون ضعیفه من فقط حل تستای سراسری ریاضی رو از الا میبینم بعد از خوندن درسنامه که فقط راه بیافتم وگرنه تدریسشون خوب نیست
      بله
      متاسفانه دی وی دی های بازار هم ریاضیشون کامل و قوی نیست
      حالا کسی اگه دی وی دی خاصی دیده و خوب بوده میتونه بگه
      مشاور

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . لطفا مدیران انجمن 1- ریاضی : محمدامین نباخته / 2- شیمی : مهدی صنیعی رو به محل خودشون در نظرسنجی اضافه کنند @Tia @Araz

فصل اول: شیمی دو، ساختار اتم (ق ( مدرس : مهدی صنیعی ) /
      ترکیبیات (قسمت اول)، اصل شمارش / ترکیبیات (قسمت دوم)، اصل ضرب، ا ( مدرس : محمدامین نباخته )

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      پس شد ریاضی امینی راد
      زیست پویا رحیمی
      فیزیک طلوعی
      شیمی آقاجانی
      ادبیات داریوش راوش
      عربی ناصح زاده
      دینی رنجبر زاده
      زبان فراهانی............
      بنظرتون نیازه برم همه ی اینارو دانلود کنم .......چون من همش از درسا فراریم بعد همشون انگار جدیدن و هیچوقت اینارونخوندم بعد وقتمم آزاده مدرسه نمیرم ...واسه همه ی درسا فیلم ببینم خوبه عایا؟

ریاضی رو از دیفرانسیل ثابتی ببینید ، اکثر جلسه ها مشترکه فقط جلساتی که خودشون میگن تو کلیپ مخصوص ریاضیاست نبینید:
      دیفرانسیل محمد صادق ثابتی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء

شیمی از آقاجانی ببینید . ترکیب ضبط 96 و 95 . چون پیش 2 و یک مقدار از پایه رو توی 96 درس ندادن مجبورید از سال قبل ببینید.
      شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
      شیمی محمد رضا آقاجانی کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

فیزیک: برای پیش از استاد فدایی فرد ببینید که عالی هست و امسال داره ضبط میشه:
      فیزیک حمید فدایی فرد صفر تا صد چهارم دبیرستان (97-96) | آلاء
      برای فیزیک پایه هم یا استاد کازرانیان یا طلوعی ببینید. استاد طلوعی فرمول وار درس میدن و استاد کازرانیان مفهومی.

برای عربی استاد ناصح زاده عالی هست فقط کتاب دبیران پر مخاطب قلم چی که تالیف خودشون هم هست بخرید که جزوه خودشون حساب میشه.
      بعد از فیلم هاش یا قبل فیلم هاشون میتونید از این فیلم های جمع بندی 7 ساعته استفاده کنید که توی 7 ساعت 52 درصد عربی رو توضیح میدن:
      عربی ناصح زاده دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94) | آلاء

ادبیات و زبان فارسی: استاد راوش فکر نمیکنم مناسب باشه چون من خودم با اینکه ادبیات قویی داشتم خیلی باهاشون ارتباط برقرار نکردم خیلی روان توضیح ندادن.
      پیشنهادم استفاده از ادبیات شاهین شاهین زاد هست که فیلم هاشون فروشی هست هم میتونید بخرید یا از کانالایی که قرار میدن رایگان دانلود کنید.

برای دینی حتمااا حتماا پیشنهاد میکنم از استاد یوسفیان پور استفاده کنید چون توی 40 ساعت میتونید دینی رو بالای 90 بزنید.. به شخصه تجربه کردم که میگم. برای فیلم هاشون حتی نیاز به جزوه نوشتن هم نیست فقط کافیه یک یا دوبار فیلم ها رو با حواس جمع ببینید بعدش حتی میتونید 25 سوال کنکور دینی رو توی کمتر از 9 دقیقه جواب بدید. ایشون هم فیلم هاشون پولیه ولی رایگانش توی کانالا هست.

برای زبان هم من خودم منبع فوق العاده ای پیدا نکردم ولی برای لغات که چیز شخصیی هست پیشنهاد میکنم لغات رو از سال اول دبیرستان بلد باشید یکمم خارج از کتاب نیاز هست که با حل تستای 7 8 سال اخیر دستتون میاد لغتا .. برای گرامر من خودم چیز خاصی پیدا نکردم ولی از زبان محمودی (حرف اخر) استفاده میکردم ولی خیلی جواب نداد ولی در سطح متوسط بدرد بخور بود.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

ریاضی رو از دیفرانسیل ثابتی ببینید ، اکثر جلسه ها مشترکه فقط جلساتی که خودشون میگن تو کلیپ مخصوص ریاضیاست نبینید:
      دیفرانسیل محمد صادق ثابتی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء

شیمی از آقاجانی ببینید . ترکیب ضبط 96 و 95 . چون پیش 2 و یک مقدار از پایه رو توی 96 درس ندادن مجبورید از سال قبل ببینید.
      شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء
      شیمی محمد رضا آقاجانی کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

فیزیک: برای پیش از استاد فدایی فرد ببینید که عالی هست و امسال داره ضبط میشه:
      فیزیک حمید فدایی فرد صفر تا صد چهارم دبیرستان (97-96) | آلاء
      برای فیزیک پایه هم یا استاد کازرانیان یا طلوعی ببینید. استاد طلوعی فرمول وار درس میدن و استاد کازرانیان مفهومی.

برای عربی استاد ناصح زاده عالی هست فقط کتاب دبیران پر مخاطب قلم چی که تالیف خودشون هم هست بخرید که جزوه خودشون حساب میشه.
      بعد از فیلم هاش یا قبل فیلم هاشون میتونید از این فیلم های جمع بندی 7 ساعته استفاده کنید که توی 7 ساعت 52 درصد عربی رو توضیح میدن:
      عربی ناصح زاده دوران طلایی ( جمع بندی ) (95-94) | آلاء

ادبیات و زبان فارسی: استاد راوش فکر نمیکنم مناسب باشه چون من خودم با اینکه ادبیات قویی داشتم خیلی باهاشون ارتباط برقرار نکردم خیلی روان توضیح ندادن.
      پیشنهادم استفاده از ادبیات شاهین شاهین زاد هست که فیلم هاشون فروشی هست هم میتونید بخرید یا از کانالایی که قرار میدن رایگان دانلود کنید.

برای دینی حتمااا حتماا پیشنهاد میکنم از استاد یوسفیان پور استفاده کنید چون توی 40 ساعت میتونید دینی رو بالای 90 بزنید.. به شخصه تجربه کردم که میگم. برای فیلم هاشون حتی نیاز به جزوه نوشتن هم نیست فقط کافیه یک یا دوبار فیلم ها رو با حواس جمع ببینید بعدش حتی میتونید 25 سوال کنکور دینی رو توی کمتر از 9 دقیقه جواب بدید. ایشون هم فیلم هاشون پولیه ولی رایگانش توی کانالا هست.

برای زبان هم من خودم منبع فوق العاده ای پیدا نکردم ولی برای لغات که چیز شخصیی هست پیشنهاد میکنم لغات رو از سال اول دبیرستان بلد باشید یکمم خارج از کتاب نیاز هست که با حل تستای 7 8 سال اخیر دستتون میاد لغتا .. برای گرامر من خودم چیز خاصی پیدا نکردم ولی از زبان محمودی (حرف اخر) استفاده میکردم ولی خیلی جواب نداد ولی در سطح متوسط بدرد بخور بود.
      مرسی ....بنظرتون ارزش داره این همه فیلم ببینم ...وقت بشه کتابامم بخونم .......بعد من عربی ناصح زاده ی سال 93 رو فک میکنم دارم جدیدشو دانلود کنم یا از همون استفاده کنم؟بعد من نمیخوام واس فیلم خرج کنم بنظرتون واسه ادبیات و زبان و دینی از آلا ارزش نداره ببینم ینی؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      مرسی ....بنظرتون ارزش داره این همه فیلم ببینم ...وقت بشه کتابامم بخونم .......بعد من عربی ناصح زاده ی سال 93 رو فک میکنم دارم جدیدشو دانلود کنم یا از همون استفاده کنم؟بعد من نمیخوام واس فیلم خرج کنم بنظرتون واسه ادبیات و زبان و دینی از آلا ارزش نداره ببینم ینی؟

ارزش که داره ولی به نظرم اگه میخواید بازم تعداد فیلم ها رو به حداقل برسونید حتما از استاد آقاجانی و ثابتی استفاده کنید.

من خودم سال پیش مدرسه نرفتم و وقت شد بخونم همرو ولی متاسفانه بدلیل ترسی که از تست زدن داشتم تست بسیار کمی حل کردم و بیشتر میخوندم و توی کنکور به درصدای دلخواهم نرسیدم با اینکه به جرعت میگم ساعت مطالعه مفید منو توی کشور شاید 200 نفر نداشتن. سر کنکور به مشکلی خوردم که تک تک سوالات برام آشنا بود و قبلا حتی مشابهشونم دیده بودم ولی به دلیل اینکه تسلط لازم نداشتم نمیتونستم حلشون کنم.

ناصح زاده 95 هست چرا 93؟ به نظرم 95 و جمع بندی 52 درصد که لینکشو پست قبل دادم کافیه.
      عربی ناصح زاده کلاس کنکور(2) (95-94) | آلاء

من 93 رو ندیدم ولی به نظرم 95 بهتر باید باشه.

دینی زبان ادبیات :

من فقط ادبیاتشو دیدم که به نظرم ادبیات راوش خوب نیست که بخواید وقت صرف کنید. پیشنهادم همون شاهین زاد هست یا اگه میخواید از کتاب ها بخونید.

به نظرم اگه دانلود غیرقانونی میکنید از کانال : FREE_dVD و salam1374 میتونید فیلم های دینی یوسفیان پور رو دانلود کنید هر سه سال دوم سوم پیش رو.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضی آلا کدوم یکی کامله؟

سلام دوستان ریاضی آلا به جز امینی راد کدوم کامله آقای شامی زاده چرا انقدر قاطی درس دادن؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      سلام دوستان ریاضی آلا به جز امینی راد کدوم کامله آقای شامی زاده چرا انقدر قاطی درس دادن؟
      از استاد ثابتی که برای رشته ریاضی درس دادن بخونید.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      ریاضی تجربی آقای نباخته رم که جدیدا گذاشتن ببینین شاید مفید باشه.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم
      ممنون میشم جوابمو بدید 🙏🙏🙏

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم
      ممنون میشم جوابمو بدید 🙏🙏🙏

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kowsar_1997 نمایش پست ها
      سلام من زیستو فیزیکم خوب نیس نمیدونم چیکار کنم باشون تو ایتایم کمی ک مونده میشه راهنماییم کنید فیزیک من ک سطحم پایینه چ استادی فیلماشو ببینم و همچنین زیست چیکار کنم ممنون میشم جوابمو بدید
      سلام . نتایج نظرسنجی رو ببینید تا بهتر انتخاب کنید / اما به نظر من حتما یه مبحث ساده رو از فیزیک با تدریس همه ی معلم ها نگاه کنید و با هر کدوم که بهتر یاد میگیرید تا آخر پیش برید ( مثلا مبحث نور ) | در مورد زیست هم میتونید همین کارو بکنید ولی پیشنهاد من اینه خودتون از روی کتاب درسی بخونید
      موفق باشید

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس ریاضی فقط استاد ثابتی عالیه که واسه ریاضیا درس میده

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها

سلام . نتایج نظرسنجی رو ببینید تا بهتر انتخاب کنید / اما به نظر من حتما یه مبحث ساده رو از فیزیک با تدریس همه ی معلم ها نگاه کنید و با هر کدوم که بهتر یاد میگیرید تا آخر پیش برید ( مثلا مبحث نور ) | در مورد زیست هم میتونید همین کارو بکنید ولی پیشنهاد من اینه خودتون از روی کتاب درسی بخونید
      موفق باشید
      تو نظر سنجیا فیزیک کارزئیان خوبه و زیست رحیمی
      اوکی ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن