خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

سوال در مورد مسئله کنکور مجدد و سربازی و برگه معافیت تحصیلی!؟

سلام دوستان من متولد نیمه اول ۷۷ ام و کنکوری ۹۵ بودم و برای ۹۶ پشت کنکور موندم،امروز رفتم مدارک و پرونده هام رو برای ثبت نام دانشگاه از مدرسه بگیریم ولی برگه معافیت تحصیلی ای بین مدارکم نبود!الان مدرسه به من برگه ای که پارسال باید به پلیس+۱۰ داده میشد رو دادن گفتن فردا ببر پلیس+۱۰،من حقیقتش اصلا در جریان نبودم که برگه یا چیزی مثل این برای یه سال پشت کنکور موندن نیازه و فکر میکردم برای همه آزاده که یه سال پشت کنکور بمونن!الان من بدون برگه معافیت تحصیلی یه سال موندم برای کنکور آیا مشکلی برام پیش اومده،غیبتی چیزی خوردم؟فردا پلیس+۱۰ رفتم باید چی بگم اصلا؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برگه شماره ٣ يا گواهي موقت پيش ميخواي با مهر و امضا مدرسه و اموزش و پرورش كه بايد از مدرسه بگيري ! براي پليس+١٠
      چه تاريخي فارغ شدي ؟
      اگه خرداد ٩٥ فارغ شدي تا ٣١ شهريور ٩٦ فرصت داري .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan11 نمایش پست ها
      سلام
      برگه شماره ٣ يا گواهي موقت پيش ميخواي با مهر و امضا مدرسه و اموزش و پرورش كه بايد از مدرسه بگيري ! براي پليس+١٠
      چه تاريخي فارغ شدي ؟
      اگه خرداد ٩٥ فارغ شدي تا ٣١ شهريور ٩٦ فرصت داري .
      سلام ممنون بابت پاسخ,یه برگه امروز بهم دادن گفتن ببر پلیس + 10 زیرش رو هم مدیر امضا زد,بالاش نوشته گواهی اعلام آخرین وضعیت تحصیلی دانش آموزان,این همون برگه ای که شما میگی؟خرداد 95 فارغ التحصیل شدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Abolfazl: نمایش پست ها
      سلام ممنون بابت پاسخ,یه برگه امروز بهم دادن گفتن ببر پلیس + 10 زیرش رو هم مدیر امضا زد,بالاش نوشته گواهی اعلام آخرین وضعیت تحصیلی دانش آموزان,این همون برگه ای که شما میگی؟خرداد 95 فارغ التحصیل شدم
      داداش فک کنم اون فرم شماره 4 هس که بهت دادن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من متولد 78/6/31 هست. خرداد96 فارغ شدم. همین الان هم باید ثبت نام کنم. داشنگاه هم گواهی اعلام وضعیت خدمت از من خواسته. الان من چی کار باید بکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Abolfazl: نمایش پست ها
      درسته، فقط صبح زود برو تا شلوغ نشه
      موفق باشي.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن