خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

## سوال در مورد تست زنی ##

سلام
      امیدوارم همه دوستان خوب باشن و به حقشون رسیده باشن و برسن
      دوستان یه سوال در مورد تست زنی داشتم کوتاه هم که راهنمایی ام کنین ممنون میشم :
      1-وقتی یه مبحثی رو (مثلا ایستگاه های درس و نکته) می خونیم تا تمام تست های اون مبحث رو نزدیم نریم مبحث بعد؟
      2-وقتی تازه اون مبحث رو خوندیم با تست های تالیفی بیشتر کار کنیم یا سراسری؟

تا حالا ازتون راهنمایی های خوبی گرفتم .مرسی که هستین
      ویرایش توسط aliroshani : 29 شهریور 1396 در ساعت 21:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان تو بحبوحه سهمیه ها و .... یه کمکی هم به ما بدین بخدا صواب داره!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین کار از نظر من همینه تستای هر مبحثو سر همون مبحث بزن تا تستاش و نوع سوالاش برات قشنگ جا بیفته بعد مطلب دوم انکه الان که فعلا وقت داری برو تالیفی ها رو هم بزن بعدم برو سراغ سراسری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rorschach نمایش پست ها
      بهترین کار از نظر من همینه تستای هر مبحثو سر همون مبحث بزن تا تستاش و نوع سوالاش برات قشنگ جا بیفته بعد مطلب دوم انکه الان که فعلا وقت داری برو تالیفی ها رو هم بزن بعدم برو سراغ سراسری
      آخه محدودیت زمان رو هم باید در نظر گرفت ولی من خودم احساس می کنم وقتی کامل تست های اون مبحث رو نمی زنم هیچی بلد نیستم. پیشیانم میگه فقط مهم ها رو بزن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      آخه محدودیت زمان رو هم باید در نظر گرفت ولی من خودم احساس می کنم وقتی کامل تست های اون مبحث رو نمی زنم هیچی بلد نیستم. پیشیانم میگه فقط مهم ها رو بزن
      سعی کن اختصاصیا بیشترشو همیشه بزنی مباحث مهم رو که سعی کن همشو بزنی بعدم اگه مفهومو درسو گرفته باشی و تستاشو هم بتونی خوب حل کنی حالا هر چنتا که تونستی مطمئن باش که درسو بلدی نه حالا 100 درصد ولی 80 حداقل بلدی

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام.این سوال منم هست...
      آخه تا تست های یه مبحثو کامل نزنم خیالم راحت نمیشه که برم مبحث بعد‌....
      ولی خوب متاسفانه تست های آموزشی زمان زیادی رو میگیرن......

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      سلام
      امیدوارم همه دوستان خوب باشن و به حقشون رسیده باشن و برسن
      دوستان یه سوال در مورد تست زنی داشتم کوتاه هم که راهنمایی ام کنین ممنون میشم :
      1-وقتی یه مبحثی رو (مثلا ایستگاه های درس و نکته) می خونیم تا تمام تست های اون مبحث رو نزدیم نریم مبحث بعد؟
      2-وقتی تازه اون مبحث رو خوندیم با تست های تالیفی بیشتر کار کنیم یا سراسری؟

تا حالا ازتون راهنمایی های خوبی گرفتم .مرسی که هستین
      همه شو یه جا نزن .مثلا اگه یه ریز مبحث 80 تا تست داره 25-30تاشو همون لحظه بزن که در اون مبحث به تسلط برسی .بقیه شو تقسیم کن در چند روز بعدی هروقت خواستی ریز موضوع جدیدی بخونی مثلا 10-15 تا از اون 80تارو باز بزن
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 29 شهریور 1396 در ساعت 22:32

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن