خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خخخخخخخخخخخخ
      .............................................
      خب شاید تمرین کافی ندارن ....... یا خودشون مساله هارو حل نمیکنن که بعدش لنگ میمونن ! ::: یعنی تلاش کافی واسه حل رو ندارن ...... ::::
      ......................................
      فرض بگیر کل هندسه 100 تا مساله داره که قراره شما اینارو حل کنید .... حال دو نفرو فرض کن :
      ++ یه نفر میاد با فکر 1 دقیقه واسه هرکدوم تمام اینارو حل میکنه ...... (منظور از حل یعنی همین صرف یک دقیقه فکر هستش نه اینکه حتمن به جواب درست رسیده باشه !)
      ++ یه نفر هم میاد با فکر 15 دقیقه واسه 20 درصد تستا به شکل رندم از بین همه، کارشو تموم میکنه
      .........
      نفر دوم اعتماد به نفسش واسه حل انواع مساله های هندسه بیشتره !
      داداش شما تجربی هستی راحته برات اینو بگی بیا چند تا سوال از هندسه 2 ریاضی حل کن تا ببینی ما چی میکشیم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      داداش شما تجربی هستی راحته برات اینو بگی بیا چند تا سوال از هندسه 2 ریاضی حل کن تا ببینی ما چی میکشیم
      حل کردم دادا خوب میدونم چی میگی !

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      حل کردم دادا خوب میدونم چی میگی !
      لطفا منابع پيشنهاديتون رو براي هندسه ١ و ٢ بفرماييد

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من برای هندسه تحلیلی و گسسته هر دو میکرو گاج دارم...ایا خیلی ضروری واسه گسسته فار بگیرم و واسه تحیلی هم الگو ؟؟؟ خیلی تاثیر بیشتری دارن ؟؟؟ اگ واقعا بهترن بگین تهیه شون کنم...مرسی
      97

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zombie نمایش پست ها
      لطفا منابع پيشنهاديتون رو براي هندسه ١ و ٢ بفرماييد
      ++ هندسه 1 خیلی سبز!
      ++ هندسه 2 سیر تا پیاز
      ++ هندسه iq

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      بچه ها من برای هندسه تحلیلی و گسسته هر دو میکرو گاج دارم...ایا خیلی ضروری واسه گسسته فار بگیرم و واسه تحیلی هم الگو ؟؟؟ خیلی تاثیر بیشتری دارن ؟؟؟ اگ واقعا بهترن بگین تهیه شون کنم...مرسی
      من براي تحليلي ميكرو گاج و گسسته خوشخوان دارم ازشون كاملا راضيم ،بنظرم براي گسسته همون خوشخوان بخونم كافيه ولي براي تحليلي احساس ميكنم ميكرو زيادي ساده است و سوالاي تحليلي پارسال سخت بودن ميخوام بعد تموم كردن ميكرو گاج، آي كيو هندسه رو بخونم
      شمام بنظرم اگه اين ميكرو گاج بخونيد و براي منبع تكميلي از ي كتاب ديگه استفاده كنيد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaisc نمایش پست ها
      Iq برای پایه ی متوسط جواب میده بعد الان دیگه مهر هست اگر نمیخواید با iq شروع کنید باید از الان معلوم کنید دیگه! چون تعداد تستاش خیلی بالاست و ممکنه گیج بشی. اگر هم از iq میترسی و به نظرت سطحش بالاست به نظرم نشرالگو رو بگیر. کلا توی دیفرانسیل تیپ بندی سوالا به نظرم خیلی مهمه که توی iq جدا کرده تیپ های مختلف سوالو. ولی بازم میگم iq خیلی کتاب زیادیه کار زیادی هم میطلبه اما خودت باز یه نمونه شو دانلود کن سوالاشو حل کن ببین نظر خودت چیه چون خودت بهتر میشناسی خودتو که با چه کتابی راحت تری
      سلام داداش
      ممنون از این که وقت گذاشتی جواب دادی
      منظورتون با کدوم دیف نشر الگو هستش؟
      سه بعدی؟ یا همونی که حسابان هم توش هست؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام داداش
      ممنون از این که وقت گذاشتی جواب دادی
      منظورتون با کدوم دیف نشر الگو هستش؟
      سه بعدی؟ یا همونی که حسابان هم توش هست؟
      خواهش میکنم...من منظورم با همون حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه ش هست. البته سه بعدی هم برای اموزش کتاب خوبی میدونم اگر توی دیفرانسیل خوب تعلیم دیدید سه بعدی نیاز نیست همون مجموعه ی دیف و پایه ش میتونه خوب باشه ولی خب سه بعدی فقط فکر میکنم اموزش دیف باشه اگر ضعف دارید توی اموزش دیف و میخواید مفهومی یاد بگیرید سه بعدی هم خوبه.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ,منابعی که میگم بدون اغراق خیلی خوبه
      دیفرانسیل : خیلی سبز توپ (کوروش اسلامی و علی مقدم)
      گسسته و جبر و احتمال و آمار:خیلی سبز (تو یه کتابن سه تاش)
      هندسه تحلیلی و پایه : iq گاج برای تست (سه تاش تو یه کتابه)
      ریاضی پایه : 30 سال کنکور ریاضیات قلمچی ( سطح متوسط رو به بالا) ,تخته سیاه (سطح خوب) , خیلی سبز (سطح بالا)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن