خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

باتجربه ها کمک لطفا

لطفا اونایی که سال دوم کنکوردادنو موفق شدن بهم بگن چیکارکردین که سال دوم نتیجتون تغییرکردلازمه که من کل منابعمو تغییربدم؟مثلا واسه لغت واملامهروماه دارم ولی میگن الگوخوبه واسه زیست الگو دارم ولی میگن آیکیوخوبهبجز کنار گذاشتن نت که خودم میدونملطفا اگه پیشنهادی دارین واسه بهترشدن نتیجه امسالم بگین
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      لطفا اونایی که سال دوم کنکوردادنو موفق شدن بهم بگن چیکارکردین که سال دوم نتیجتون تغییرکردلازمه که من کل منابعمو تغییربدم؟مثلا واسه لغت واملامهروماه دارم ولی میگن الگوخوبه واسه زیست الگو دارم ولی میگن آیکیوخوبهبجز کنار گذاشتن نت که خودم میدونملطفا اگه پیشنهادی دارین واسه بهترشدن نتیجه امسالم بگین
      بگیر بخوان دیه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نتیجه ی خوبی نگرفتم اما ب عنوان با تجربه در کنکور:
      مواظب تغذیه ات باش
      سرخیزی فراموش نشه
      با برنامه برو جلو
      و مهم تر از همه خودتو قبول داشته باش
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      سلام.من سال اول قبول شدم..فقط یه نکته بهتون بگم که املا و لغت الگو چرت چرته من اگه برگردم عقب اصلا استفاده نمیکنم..حتما از املا و لغت نشر دریافت استفاده کنین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.ببین به عنوان کسی که نتیجه گرفته و کنکورشو خوب داده دارم میگم...باید با کتابات کاملا زندگی کنی و بیشتر تکیت به کتاب باشه...من به شخصه از کتاب های موضوعی نشر الگو خییییلی استفاده کردم به طوری که اولین آزمون قلمچی ادبیات رو منفی زدم اما تو کنکور 81 درصد زدم...بهترین کتاباش قرابت معنایی،لغت و املا و تاریخ ادبیات هستن که من عملا روزهای آخر فقط لیست لغات و تاریخ ادبیات رو از اونا خوندم و کاملا نتیجه گرفتم...برای زیست بهترین کتاب نشر الگوئه...نباید سرسری بخونی.باید همه سوالا با همه ی جوابا رو خط به خط بخونی حتی سوالایی که درست جواب ندادی تمام درسنامه های نشرالگو رو باید بخونی و وقتی تموم شد باید کتاب رو دوباره و سه باره بخونی و اونوقت اگه احساس کردی میخوای خیلی توی فصل خاصی قوی شی و وقتشو داری باید بری سراغ آی کیو...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن