خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35

موضوع: شروع

1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام...شما کم تجربه ای و الان فکر میکنی همه کنکوریا به بهترین وجه از تابستون استفاده کردن و شما دیگه جاموندی ولی باور کن از این جمعیت کنکوری شاید10% درس بخونن بقیه به خیال خودشون کنکوری ان و فقط خودشونو گول میزنن حالتای مختلفی هم دارن یا دنبال بهترین منبعن و هر روز کتاب میخرن یا نشستن و خیال پردازی میکنن راجع به شغل و آینده و... یا هر روز برنامه رویایی واسه ترکوندن مینویسن و اجرا نمیکنن یا منتظر شنبه آرمانی ان یا مثل تو حسرت دیروز های از دست رفته رو میخورن یا..../خلاصه بدون از الان میتونی یه رتبه خوب بیاری و به رشته دلخواهت برسی اگه درگیر اینطور مسائل نشی و با یه برنامه خوب مثلا برنامه قلمچی منظم پیش بری و البته اگه هر روز نیای بپرسی ^از الانم میشه؟؟؟^....موفق باشی
      بهترین جواب

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_usj نمایش پست ها
      الان باسه شروع زوده داداش
      فعلا استراحت کن 5 ماه آخر بکوب بخون قبولی
      داداچ داری اشتباه میگی نمیگی بچه مردم جدی بگیره بدبخت شه...مخصوصا مدرسه هم که داره...

ببین شما چون مدرسه داری اولین کار اینه که سر کلاسا شیش دانگ حواست رو میدی به معلم...باید سعی کنی حداکثر درس رو همونجا یاد بگیری، حتما سعی کن ردیف جلو بشینی، این اشتباه رو خیلیا میکنن که از مدرسشون درست استفاده نمیکنن، ولی شما باید با فراگیری درس سر کلاس از اینایی که از کلاس استفاده نمیکنن جلو بزنی 2. سعی کن ار معلمات کار بکشی، تا میتونی ازشون درس بپرس و سعی کن رفع اشکال کنی 3. درباره ساعت مطالعه 6_7 ساعت توی روزای مدرسه و 10_12 ساعت تو روزای تعطیل 4. من به شخصه فکر میکنم برنامه کانون واسه بچه هایی که مدرسه میرن سنگینه، البته اگه میخوای مثلا همه ی تست ها و درسنامه های کتاب کمک آموزشی رو بخوری میگم، اگرم میخوای تستای گزینشی بزنی، میتونی به برنامه کانون برسی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از الان تا عید *منظم* درس بخونی بهت قول میدم توی این 6 ماه پزشکی تو تضمین کردی؟!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      چون براي خودم اتفاق افتاد ... ببين تو بايد از مهر به بعد هم پايه رو بخوني هم پيش رو . اگه فرد متوسطي باشي به مشكل ميخوري . حتما حتما درس هرروز رو تو همون روز بخون و تست بزن . تو روزهاي مدرسه زير ٥ ساعت نبايد بشي چون هم بايد پيش بخوني هم پايه . اگه از ازمون عقب بيافتي ترازات بد ميشه ، روحيت بد ميشه و ...
      خلاصه اينكه جدي بگير . از عقب افتادن هم بترس.
      معمولا كسايي كه تابستون پايه رو نميخونن و ساعت مطالعشون هم پايينه پيش رو ميخونن اما تو پايه ميمونن و بخاطر افت تراز روحيشون داغون ميشه

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      داداچ داری اشتباه میگی نمیگی بچه مردم جدی بگیره بدبخت شه...مخصوصا مدرسه هم که داره...
      اگه جدی بگیره ...
      من دیگه حرفی ندارم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام...شما کم تجربه ای و الان فکر میکنی همه کنکوریا به بهترین وجه از تابستون استفاده کردن و شما دیگه جاموندی ولی باور کن از این جمعیت کنکوری شاید10% درس بخونن بقیه به خیال خودشون کنکوری ان و فقط خودشونو گول میزنن حالتای مختلفی هم دارن یا دنبال بهترین منبعن و هر روز کتاب میخرن یا نشستن و خیال پردازی میکنن راجع به شغل و آینده و... یا هر روز برنامه رویایی واسه ترکوندن مینویسن و اجرا نمیکنن یا منتظر شنبه آرمانی ان یا مثل تو حسرت دیروز های از دست رفته رو میخورن یا..../خلاصه بدون از الان میتونی یه رتبه خوب بیاری و به رشته دلخواهت برسی اگه درگیر اینطور مسائل نشی و با یه برنامه خوب مثلا برنامه قلمچی منظم پیش بری و البته اگه هر روز نیای بپرسی ^از الانم میشه؟؟؟^....موفق باشی
      احسنت

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عقب ماندگی های خود را با ماست خسرو جبران کنید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تازه وقتی فرودین از راه برسه یا نه همون دی می فهمی چه وقتی داشتی و تلف کردی. الان برا شروع بهترین زمانه .قدر همین ثانیه هارو بدون و از خدا شاکر باش که هنوز فرصت هست . موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dahiwx نمایش پست ها
      بنظرتون برنامه کانون برای کسی که مدرسه داره سنگین نیست آیا؟؟
      یه سوال دیگه میتونیم آزمونای کانون رو تکی یا مثلا دوتا بگیریم؟؟یعنی فقط پول یکی یا دوتاشونو بدیم؟
      اینکه برنامه کانون سنگین هست یا نه واسه افراد مختلف خب فرق میکنه خودم دوستی داشتم که تو سالای پایه کم تست کار کرد و پایه متوسطی هم داشت ولی چهارم با کانون پیش رفت...دوست دیگه هم داشتم با اینکه قوی تر بود ولی گزینه دو شرکت میکرد و هردو هم پزشکی اوردن...نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید بسته به تواناییتون تصمیم بگیرین اصل قضیه درسخوندن صحیحه و به نظر من با هر کدوم از آزمونا میشه موفق شد.....در مورد سوال دوم راستش اطلاعی ندارم.....موفق باشین.....
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_usj نمایش پست ها
      اگه جدی بگیره ...
      من دیگه حرفی ندارم
      همه که مثه تو خرخون نیستنهمه درسارو تو تابستون خوردی (شوخی)

11. Top | #26
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از همه دوستتنی که وقت گذاشتن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به استارتر و دیگر دوستان. هیچ وقت برای شروع دیر نیست. من خودم فوق لیسانس دارم ولی میخوام از اول مهر شروع کنم. بنا به تجربه اندکی که دارم میگم. ببین سعی کن بنا به شرایط خودت برنامه ریزی کنی. اولا هر روز تو برنامه خودت زیست و شیمی داشته باش ( دو درس مهم) و سعی کن عمومی هم باشه که خسته نشی از تخصصی ها. سعی کن روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی سبک یا سرگرمی دیگه ای داشته باشی یا روز ازمون ها رو به خودت اختصاص بده. ( متاسفانه برخی دوستان فکر میکنن همه کارها رو باید تعطیل کرد و فقط درس خوند). من خودم اینطور برنامه ریزی کردم برای خودم. زیست سه ساعت(هر روز) شیمی دو یا سه ساعت (هر روز) ریاضی یا فیزیک 2 ساعت در روز(یک روز ریاضی و روز بعدش فیزیک) و دوساعت هر روز دو درس عمومی( مثلا یه روز ادبیات زبان روز بعد عربی دینی) میشه حداکثر ده ساعت. حالا شما مدرسه داری میتونی بنا به شرایط ساعات دروس رو تغییر بدی. بازم میگم این برنامه من هست. شاید شما خوشت نیاد و راحت نباشی باهاش. فقط فضاهای مجازی رو خیلی کم کن یا میتونی قطع کن. به منابع خودت اعتقاد داشته باش. و درگیر حرفهای برخی دوستان نشو. به نظر من تک منبع برو جلو اگه مثلا شیمی یا زیست منبع اولیه رو فول شدی برو سراغ منبع دوم. با ارزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز.

13. Top | #28
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاپ

14. Top | #29
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      سلام به استارتر و دیگر دوستان. هیچ وقت برای شروع دیر نیست. من خودم فوق لیسانس دارم ولی میخوام از اول مهر شروع کنم. بنا به تجربه اندکی که دارم میگم. ببین سعی کن بنا به شرایط خودت برنامه ریزی کنی. اولا هر روز تو برنامه خودت زیست و شیمی داشته باش ( دو درس مهم) و سعی کن عمومی هم باشه که خسته نشی از تخصصی ها. سعی کن روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی سبک یا سرگرمی دیگه ای داشته باشی یا روز ازمون ها رو به خودت اختصاص بده. ( متاسفانه برخی دوستان فکر میکنن همه کارها رو باید تعطیل کرد و فقط درس خوند). من خودم اینطور برنامه ریزی کردم برای خودم. زیست سه ساعت(هر روز) شیمی دو یا سه ساعت (هر روز) ریاضی یا فیزیک 2 ساعت در روز(یک روز ریاضی و روز بعدش فیزیک) و دوساعت هر روز دو درس عمومی( مثلا یه روز ادبیات زبان روز بعد عربی دینی) میشه حداکثر ده ساعت. حالا شما مدرسه داری میتونی بنا به شرایط ساعات دروس رو تغییر بدی. بازم میگم این برنامه من هست. شاید شما خوشت نیاد و راحت نباشی باهاش. فقط فضاهای مجازی رو خیلی کم کن یا میتونی قطع کن. به منابع خودت اعتقاد داشته باش. و درگیر حرفهای برخی دوستان نشو. به نظر من تک منبع برو جلو اگه مثلا شیمی یا زیست منبع اولیه رو فول شدی برو سراغ منبع دوم. با ارزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز.
      ممنون

15. Top | #30
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن