خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دادش راستش بگم چی اگر بگم می خوام برای کنکور بخونم به نظرتون قبول می کنند داداش خود دانشگاه می گفت مشکلی نداره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برو داخل گلستان
      قسمت دانشجو - درخواست ها - درخواست مرخصی برای یک ترم .
      گزینه جستجو رو بزن . بعد یه دلیل برای مرخصی توی قسمت توضیح بنویس ، من نوشتم مشکلات خانوادگی ! چون خانوادم نمیزارن پیام نور بخونم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بعد از ثبت مرخصی

ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺛﺒﺖ ﻣﺮﺧﺼﯽ
      ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺛﺒﺖ
      ﻣﺮﺧﺼﯽ ﺩﺭﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﻭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ
      ﺷﻬﺮﯾﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺘﻈﺮ
      ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﻣﺮﺧﺼﯽ ﺑﻤﺎﻧﻢ ﯾﺎ
      ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺮﻡ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺭﺳﻢ

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا جاییکه من اطلاع دارم حداکثر تا سه روز کاری طول می کشه تا تایید کنن و اگر نکنن باید انتخاب واحد کنی و شهریه متغیر بدی.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ترم دوم مرخصی

سلام بچه ها من کارشناسی پیوسته هستم ترم اول مرخصی گرفتم
      برای مرخصی ترم دوم کی باید اقدام کنم باتشکر

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوم سوم بهمن

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من کارشناسی پیوسته هستم ترم اول مرخصی گرفتم
      برای مرخصی ترم دوم کی باید اقدام کنم باتشکر
      سلام

حدود یه هفته ده روز بعد از امتحانات ترم اول
      به تقویم آموزشی دانشگاهتون مراجع کنید

موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      8mit8

رفیق اینکه میگن وقتی مرخصی گرفته باشی نمیتونی مدرک اشتغال به تحصیل بگیری چجوریاس؟یعنی نمیتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی؟!
      ویرایش توسط mohammadrezaam : 23 خرداد 1397 در ساعت 23:24

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezaam نمایش پست ها
      8MIT8

رفیق اینکه میگن وقتی مرخصی گرفته باشی نمیتونی مدرک اشتغال به تحصیل بگیری چجوریاس؟یعنی نمیتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی؟!

فرستاده شده از HTC Desire 728G dual simِ من با Tapatalk @8MIT8
      سلام هرکی گفته چرت گفته من مرخصی پیام نور دارم اشتغال به تحصیل برای گواهینامه گرفتم.....

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام هرکی گفته چرت گفته من مرخصی پیام نور دارم اشتغال به تحصیل برای گواهینامه گرفتم.....
      شما بعد از اینکه مرخصی گرفتی اقدام کردی به گرفتن گواهی یا قبل انتخاب واحد؟

فرستاده شده از HTC Desire 728G dual simِ من با Tapatalk

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما بعد از اینکه مرخصی گرفتی اقدام کردی به گرفتن گواهی یا قبل انتخاب واحد؟

فرستاده شده از HTC Desire 728G dual simِ من با Tapatalk
      کسی که مرخصی میگیره دیگه انتخاب واحدنمیکنه که عزیز دل برادر...
      بعد از گرفتن مرخصی اقدام به گرفتن اشتغال به تحصیل کردم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      8MIT8

فرستاده شده از HTC Desire 728G dual simِ من با Tapatalk @8MIT8
      سلام

قبلا از طریق سامانه گلستان درخواست گواهی اشتغال میشد داد و کسانی که مرخصی ثبت کرده بودند نمیتونستند درخواست گواهی اشتغال بدند
      شما میتونی حضورا به کارشناس رشتت مراجعه کنی و درخواست گواهی اشتغال بدی

موفق باشی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

قبلا از طریق سامانه گلستان درخواست گواهی اشتغال میشد داد و کسانی که مرخصی ثبت کرده بودند نمیتونستند درخواست گواهی اشتغال بدند
      شما میتونی حضورا به کارشناس رشتت مراجعه کنی و درخواست گواهی اشتغال بدی

موفق باشی
      ببخشید که مجددا مزاحم میشم، یک بند در دفتر چه راهنمای ثبت نام کنکور وجود داره و خیلی ابهام برام پیش اومده،گفتم شاید شما اطلاع داشته باشید ممنون میشم اگر کمک بکنید:

"معافيت تحصيلي براي هر مقطع فقط يك بار صادر ميشود. بنابراين فارغ التحصيلان هر مقطع مجاز به تحصيل مجـدد در همـان مقطـع نمـيباشـند. ضـمناً
      تأكيد ميگردد فارغالتحصيلان مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسي پيوسته، كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته نميباشند
      و نيز فارغالتحصيلان مقطع كارشناسي مجاز به شروع به تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته پزشـكي، دندانپزشـكي، داروسـازي و
      دامپزشكي نيستند."

با این تفاسیر اگر از طریق پذیرش در پیام نور از معافیت تحصیلی استفاده بکنم(برای شرکت در کنکور98)،در صورت قبولی در دانشگاه جدید و انصراف از پیام نور،قادر هستم مجددا از معافیت تحصیلی استفاده کنم؟
      ببخشید یکم طولانی شد

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید که مجددا مزاحم میشم، یک بند در دفتر چه راهنمای ثبت نام کنکور وجود داره و خیلی ابهام برام پیش اومده،گفتم شاید شما اطلاع داشته باشید ممنون میشم اگر کمک بکنید:

"معافيت تحصيلي براي هر مقطع فقط يك بار صادر ميشود. بنابراين فارغ التحصيلان هر مقطع مجاز به تحصيل مجـدد در همـان مقطـع نمـيباشـند. ضـمناً
      تأكيد ميگردد فارغالتحصيلان مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسي پيوسته، كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته نميباشند
      و نيز فارغالتحصيلان مقطع كارشناسي مجاز به شروع به تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري پيوسته پزشـكي، دندانپزشـكي، داروسـازي و
      دامپزشكي نيستند."

با این تفاسیر اگر از طریق پذیرش در پیام نور از معافیت تحصیلی استفاده بکنم(برای شرکت در کنکور98)،در صورت قبولی در دانشگاه جدید و انصراف از پیام نور،قادر هستم مجددا از معافیت تحصیلی استفاده کنم؟
      ببخشید یکم طولانی شد
      خواهش میکنم مراحمید

ببینید این متن داره میگه که مثلا یه نفر در مقطع کارشناسی با معافیت تحصیلی درس میخونه و
      فارغ التحصیل میشه (اینجا فارغ التحصیل بودن یا نبودن مهمه) دیگه واسش معافیت تحصیلی در مقطع کارشناسی صادر نمیشه

ببینید شما در کل دوران تحصیلی تون صرفا 1 بار میتونید انصراف بدید و دوباره براتون معافیت تحصیلی صادر بشه
      بله فکر نمیکنم مشکلی باشه ، خیلی ها همین ترفند رو زدن برای دور زدن خدمت مقدس و کنکور دادن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خواهش میکنم مراحمید

ببینید این متن داره میگه که مثلا یه نفر در مقطع کارشناسی با معافیت تحصیلی درس میخونه و
      فارغ التحصیل میشه (اینجا فارغ التحصیل بودن یا نبودن مهمه) دیگه واسش معافیت تحصیلی در مقطع کارشناسی صادر نمیشه

ببینید شما در کل دوران تحصیلی تون صرفا 1 بار میتونید انصراف بدید و دوباره براتون معافیت تحصیلی صادر بشه
      بله فکر نمیکنم مشکلی باشه ، خیلی ها همین ترفند رو زدن برای دور زدن خدمت مقدس و کنکور دادن

بله بعدش متوجه شدم لطف کردید،سپاس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن