خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معرفی منابع کنکور علوم انسانی 97(درسنامه قوی و تست)

سلام دوستان

من برای درس های زیر کتاب کمک آموزشی میخوام چون کتاب های درسیش رو نتونستم گیر بیارم و برای همین به کتاب های آموزشی نیاز دارم واسه ی همین ممنون میشم اگه یه کتاب کمک آموزشی عالی که هم درسنامه قوی و مطابق کتاب داشته باشه و هم تست های استانداردی داشته باشه رو بهم معرفی کنید .. ممنون از همگی
      درس روان شناسی
      درس فلسفه و منطق
      جامعه شناسی
      تاریخ 2و3
      عربی
      ادبیات پیش
      و 2 تا سوال دیگم داشتم اگه تمام کتاب هام چاپ سال 94 باشن مشکلیه ؟ ینی کتابا عوض شدن یا نه ؟ چون کتاب هایه درسی که دارم همشون چاپ 94 هستن !
      و یه سری کتاب های کمک تستی هم دارم که چاپ 91 هستن اونا به دردم میخورن یا نه ؟
      ویرایش توسط Tia : 28 شهریور 1396 در ساعت 21:26 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داخل رشته انسانی ، کتاب درسی ۱۰۰٪ واجبه ، یعنی اینکه هیچ راهی نیست که مثل رشته ریاضی یا بعضی درسای تجربی بتونی ، از کمک آموزشی بخونی و نیاز به کتاب درسی نباشه

کتابای چاپ ۹۱ کاربرد نداره ، تستای قدیمی دارن ولی ۹۴ قابل استفاده است

روان شناسی انتشارات مشاوران
      ادبیات پیش خیلی سبز یا جامع اختصاصی گاج
      جامعه شناسی آبی قلمچی (کتاب۱۰۰درصد لازم)
      تاریخ ۲و۳ کتاب درسی ۱۰۰٪لازم ، کمک درسی بدردبخوری نیست
      عربی عمومی "خیلی سبز از غزال موسوی " ، اختصاصی "گاج"
      فلسفه و منطق : ویدیو های دبیرستان صنعتی شریف + فلسفه ۴ مشاوران + آبی قلمچی (کتاب درسی فلسفه ۳ و ۴ هم ۱۰۰لازمه)
      دین و دل بُردند و قصد جان کنند
      الغیاث از جور خوبان الغیاث
      ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It.is.me.beach نمایش پست ها
      داخل رشته انسانی ، کتاب درسی ۱۰۰٪ واجبه ، یعنی اینکه هیچ راهی نیست که مثل رشته ریاضی یا بعضی درسای تجربی بتونی ، از کمک آموزشی بخونی و نیاز به کتاب درسی نباشه

کتابای چاپ ۹۱ کاربرد نداره ، تستای قدیمی دارن ولی ۹۴ قابل استفاده است

روان شناسی انتشارات مشاوران
      ادبیات پیش خیلی سبز یا جامع اختصاصی گاج
      جامعه شناسی آبی قلمچی (کتاب۱۰۰درصد لازم)
      تاریخ ۲و۳ کتاب درسی ۱۰۰٪لازم ، کمک درسی بدردبخوری نیست
      عربی عمومی "خیلی سبز از غزال موسوی " ، اختصاصی "گاج"
      فلسفه و منطق : ویدیو های دبیرستان صنعتی شریف + فلسفه ۴ مشاوران + آبی قلمچی (کتاب درسی فلسفه ۳ و ۴ هم ۱۰۰لازمه)
      ممنون از راهنماییتون
      اخه نمیدونم واقعا از کجا گیرشون بیارم
      چون همینارو هم به بدبختی از یکی از دوستان قدیمیم پیدا کردم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم تغییر رشته بودم ، یه داستانی داشتم با این کتابای درسی . حتی بعضیاشون رو با قیمت ۱۰هزارتومن از دست دوم فروشی ها پیدا کردم ، چن تاشونم ک از روی لب تاپ آنلاین میخوندم :/

حالا اگه اصفهانی (یا تهران) ، میتونم کتاب هام رو بت بدم دیگ نیازی ندارم بهشون اکثرشون ۹۵ان
      دین و دل بُردند و قصد جان کنند
      الغیاث از جور خوبان الغیاث
      ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It.is.me.beach نمایش پست ها
      منم تغییر رشته بودم ، یه داستانی داشتم با این کتابای درسی . حتی بعضیاشون رو با قیمت ۱۰هزارتومن از دست دوم فروشی ها پیدا کردم ، چن تاشونم ک از روی لب تاپ آنلاین میخوندم :/

حالا اگه اصفهانی (یا تهران) ، میتونم کتاب هام رو بت بدم دیگ نیازی ندارم بهشون اکثرشون ۹۵ان
      اگه میشه پیامی که بهتون دادم رو بخونید
      ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      اگه میشه پیامی که بهتون دادم رو بخونید
      ممنون
      سلام شما تغییر رشته ای هستید یا نه؟؟؟
      تا الان خوندین??!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها
      سلام شما تغییر رشته ای هستید یا نه؟؟؟
      تا الان خوندین??!
      سلام
      من رشتم انسانی بوده
      و میخوام دوباره بهد از 4 سال کنکور مجدد بدم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع کمک درسی کنکور انسانی 97

سلام
      ببخشید اگه بخوام برای این 3 تا درس علوم انسانی کتاب کمک درسی بگیرم چه کتابایی رو پیشنهاد میدین ؟ میخوام هم درسنامه کاملی داشته باشه و هم تست های استاندارد
      ممنون از همگی
      ادبیات
      عربی
      دین و زندگی
      و یه سوالیم که داشتم اینه که من هم باید کتاب برای عربی عمومی بگیرم و هم اختصاصی ؟ یا کتابی هست که هر دویه این ها رو در بر بگیره ؟! و این موضوع در مورد ادبیات هم هست ! ممنون میشم راهنمایی کنید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادبیات که کتاب خاصی نمیخواد ادبیات گاج علوم انسانی رو بگیری کافیه به نظرم درسنامه هم که فقط برای زبان فارسی لازمه به نظرم از آلا استفاده کن برای عربی از گاج کامل استفاده کن اگه درسنامه شو قشنگ بفهمی و تست هاشو دونه دونه تحلیل کنی مطیمن باش کمتر از 60 نمیشی اما دین و زندگی خیلی مهمه مخصوصا اگه مثل 95 96 باشه من خودم از فیلم های استاد کریمی آفبا و استاد جعفرزاده آلا برای جمع بندی استفاده کردم منبع تستمم مهر وماه بود درصدم شد 60 به نظرم برای دینی دنبال درسنامه از کتاب نباش و از ویدیو ها استفاده کن اگه مفهوم ایه رو که تو ویدیو داره میگه بفهمی مطیمن باش هزار تا تستم بهت بدن میزنی ولی با حفظ کردن ده تا پیام برای یه ایه به هیچ جا نمیرسی دینی فقط باید بفهمی و تست های کتاب و ازمون های ازمایشی رو بزنی درمورد اختصاصی ها اگه عربی کامل رو فهمیدی مطیمن باش مشکلی در اختصاصی نداری و با چند بار حل تمرین های کتاب درسی و چند تا تست حل میشه مشکلت در مورد ادبیات اختصاصی هم به نظر من تست نمیخواد به جز بخش تاریخ ادبیاتش که باید بدونی از کدوم قسمت ها و چگونه تست طرح میشه چون به نظر من قافیه و عروض و قرابت یه چیز ذاتیه و با درسنامه و... درست نمیشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. کدوم شهر و استانی؟ کل منابع انسانی رو دارم برا سال 95.( همین امسال کنکور دادم) همشو میتونم به رایگان بفرستم براتون

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید اگه بخوام برای این 3 تا درس علوم انسانی کتاب کمک درسی بگیرم چه کتابایی رو پیشنهاد میدین ؟ میخوام هم درسنامه کاملی داشته باشه و هم تست های استاندارد
      ممنون از همگی
      ادبیات
      عربی
      دین و زندگی
      و یه سوالیم که داشتم اینه که من هم باید کتاب برای عربی عمومی بگیرم و هم اختصاصی ؟ یا کتابی هست که هر دویه این ها رو در بر بگیره ؟! و این موضوع در مورد ادبیات هم هست ! ممنون میشم راهنمایی کنید
      بله برای عربی باید یه عمومی و یه اختصاصی بگیری
      که ترکیب عمومی خیلی سبز و اختصاصی خیلی سبز امتحانشو پس داده.
      درباره ادبیاتم ک ادبیات تخصصی ک مطمئنا میدونین ولی ادبیات عمومی فقط ادبیات 3 فرق میکنه. واسه3 تای قرابت و آرایه و زبان فارسی الگو بگیری کفایت میکنه برا لغت و املا هم لقمه مهروماه ادبیات عمومی انسانی، یه ادبیات عمومی انسانی گاج هم بگیری برای اینکه مطابق برنامه آزمونت تست بزنی خوب می باشد
      موفق باشی و پیروز

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از همگی
      ادبیات
      عربی
      دین و زندگی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      درباره ادبیاتم ک ادبیات تخصصی ک مطمئنا میدونین ولی ادبیات عمومی فقط ادبیات 3 فرق میکنه. واسه3 تای قرابت و آرایه و زبان فارسی الگو بگیری کفایت میکنه برا لغت و املا هم لقمه مهروماه ادبیات عمومی انسانی، یه ادبیات عمومی انسانی گاج هم بگیری برای اینکه مطابق برنامه آزمونت تست بزنی خوب می باشد
      موفق باشی و پیروز
      درباره تاریخ ادبیات عمومی انسانی هم مشاوران

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. کدوم شهر و استانی؟ کل منابع انسانی رو دارم برا سال 95.( همین امسال کنکور دادم) همشو میتونم به رایگان بفرستم براتون
      سلام
      من کرمانم
      جدا میتونین برام بفرستین ؟ من خودم هزینه پستش رو تقبل میکنم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      موفق باشی و پیروز
      ببخشید اما من نمیدونم برای ادبیات اختصاصی چه تابی خوبه ؟ میشه راهنماییم کنید ؟ من بعد از 4 سال میخوام کنکور مجدد بدم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید اما من نمیدونم برای ادبیات اختصاصی چه تابی خوبه ؟ میشه راهنماییم کنید ؟ من بعد از 4 سال میخوام کنکور مجدد بدم
      عروض قافیه یه سیرتا پیاز گاج
      تاریخ ادبیات هم یه لقمه مهروماه
      آرایه هم خود کتاب
      منبع تست هم ادبیات تخصصی انسانی عبدالمحمدی
      گاج ادبیات اختصاصی هم خوبه ولی ب نظر من الگ بهتره.
      موفق باشی دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن