خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

یه سوال درباره دانشگاه ازاد

سلام...
      من به تازگی دانشگاه ازاد رشته مدیریت بازرگانی ثبت نام و انتخاب واحد کردم.ولی یه مشکلی که هست امتحانات پایان ترمشه که دی ماه برگزار میشه و من دی ماه قصد دارم برای دیپلم مجدد اقدام کنم.
      ساعت برگزاری امتحانات داشنگاه ازاد معمولا چنده؟؟ امکان برخورد با امتحانات نهایی دی ماه وجود داره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      UP
      تو برگهی انتخاب رشتتون ساعت امتحاناتو نوشته حتما

یه نگاه بکنین

امکان برخوردش هم شاید باشه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...
      من به تازگی دانشگاه ازاد رشته مدیریت بازرگانی ثبت نام و انتخاب واحد کردم.ولی یه مشکلی که هست امتحانات پایان ترمشه که دی ماه برگزار میشه و من دی ماه قصد دارم برای دیپلم مجدد اقدام کنم.
      ساعت برگزاری امتحانات داشنگاه ازاد معمولا چنده؟؟ امکان برخورد با امتحانات نهایی دی ماه وجود داره؟
      اگر الان انتخاب واحد کردی ، بیشتر دانشگاه ها تاریخ و ساعت امتحانات و میزنن. (معمولا تو قسمت دروس ارائه شده)

اگر تو انتخاب واحدت یا قسمت دروس ارائه شده ساعت امتحان و نزده بهترین کار اینه برو از سامانه دانشجوییت ، ببین ترم اول 95 (یعنی پارسال) ساعتای امتحانات دانشگاهت کی بوده ، احتمالا این ترم هم ساعت امتحانات همون ساعته

امتحان نهایی دی ماه معمولا ساعت 10 برگزار میشه.

یه سوال ، تاثیر معدل در کنکور به احتمال زیاد همچنان مثبته ، پس چرا میخای دیپلم مجدد بگیری؟
      ویرایش توسط Janvaljan : 29 شهریور 1396 در ساعت 20:44

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اگر الان انتخاب واحد کردی ، بیشتر دانشگاه ها تاریخ و ساعت امتحانات و میزنن. (معمولا تو قسمت دروس ارائه شده)

اگر تو انتخاب واحدت یا قسمت دروس ارائه شده ساعت امتحان و نزده بهترین کار اینه برو از سامانه دانشجوییت ، ببین ترم اول 95 (یعنی پارسال) ساعتای امتحانات دانشگاهت کی بوده ، احتمالا این ترم هم ساعت امتحانات همون ساعته

امتحان نهایی دی ماه معمولا ساعت 10 برگزار میشه.

یه سوال ، تاثیر معدل در کنکور به احتمال زیاد همچنان مثبته ، پس چرا میخای دیپلم مجدد بگیری؟

تو سایت دانشگاه ازاد چنین چیزی وجود نداره

برای داشنگاه فرهنگیان (تربیت معلم) میخوام..چون یکی از شرایطشون داشتن معدل کل حداقل 15 است

ویرایش توسط Sina98 : 29 شهریور 1396 در ساعت 23:21

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن