خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان لطفامنوراهنمایی کنید

.:
      سلام دوستان عزیز.من فارغ التحصیل سال92هستم.پیش دانشگاهی روغیرحضوری خوندم بازحمت زیاد.بعدچندسال فاصله ازدرس.امسال تصمیم دارم توکنکورشرکت کنم.ولی خیلی ترس هاونگرانی هادارم.شاغل هستم و5ساعت سرکارم.باتوجه به اینکه ازدرس دور بودم همه چی رو فراموش کردم تاحدزیادی.وکلاسم نمیتونم برم چون زمان ندارم.میخوام شروع کنم ولی کتاب های کمک آموزشی مثلاشیمی سال دوم مبتکرانوگرفتم خیلی اضافه گویی کرده وحجم درسنامه هارومیبینم وحشت میکنم.چون تو سال های مدرسه روش یادگیریم نوددرصدسرکلاس بوده وباتدریس دبیر وجزوه دبیر بوده.خیلی سختمه که بخوام خودم ازروی کتاب کمک آموزشی بخونم.هیچ جزوه دبیری ندارم.یادگیری ریاضی ودروس تحلیلی ازروی کتاب برام سخته.فیلمم که میخوام ازسایت آلا تماشاکنم میبینم دیدن فیلم وجزوه نوشتن ازروی فیلم هم خیلی زمان بره،پس کی وقت کنم درس بخونم. لطفا راهنمایی کنیدمنوچیکارکنم.اگه فیلم ببینم چجوری زمان بندی کنم؟دوستان لطفا ازتجربه هاتون بگید ومنو راهنمایی کنید.ممنونتون میشم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا به راهنمایی هاتون احتیاج دارم که تاپیک زدم.ممنون میشم ازتون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکورم ریاضیه ...با توجه به شرایط شما که شاغل هستید، فکر می کنم فرصت نباشه برای خواندن کتابهای کمک آموزشی با مطالب زیاد. ولی خب از یه طرفم می گین با کتاب آموزشی سخته یاد بگیرید. من خودمم خیلی فاصله گرفتم از زمانی که کتابای دبیرستانو و پیش دانشگاهی خوندم. برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی اول کتاب درسی می خونم که کلیات درس بیاد توی ذهنم و بعدش درسنامه کتاب کنکور و بعدش تست. عمومی ها هم که داستان دیگه ای دارن. فعلا یکی دو ماهه که نتیجه بدی نگرفتم و راضی بودم. فکر کنم بهتره که چون فرصت زیاد ندارید از روی کتاب درسی و کنکور جلو برید و هرجا اشکال داشتید سراغ فیلم های آموزشی برید نه برای کل مباحث!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilo joon نمایش پست ها
      .:
      سلام دوستان عزیز.من فارغ التحصیل سال92هستم.پیش دانشگاهی روغیرحضوری خوندم بازحمت زیاد.بعدچندسال فاصله ازدرس.امسال تصمیم دارم توکنکورشرکت کنم.ولی خیلی ترس هاونگرانی هادارم.شاغل هستم و5ساعت سرکارم.باتوجه به اینکه ازدرس دور بودم همه چی رو فراموش کردم تاحدزیادی.وکلاسم نمیتونم برم چون زمان ندارم.میخوام شروع کنم ولی کتاب های کمک آموزشی مثلاشیمی سال دوم مبتکرانوگرفتم خیلی اضافه گویی کرده وحجم درسنامه هارومیبینم وحشت میکنم.چون تو سال های مدرسه روش یادگیریم نوددرصدسرکلاس بوده وباتدریس دبیر وجزوه دبیر بوده.خیلی سختمه که بخوام خودم ازروی کتاب کمک آموزشی بخونم.هیچ جزوه دبیری ندارم.یادگیری ریاضی ودروس تحلیلی ازروی کتاب برام سخته.فیلمم که میخوام ازسایت آلا تماشاکنم میبینم دیدن فیلم وجزوه نوشتن ازروی فیلم هم خیلی زمان بره،پس کی وقت کنم درس بخونم. لطفا راهنمایی کنیدمنوچیکارکنم.اگه فیلم ببینم چجوری زمان بندی کنم؟دوستان لطفا ازتجربه هاتون بگید ومنو راهنمایی کنید.ممنونتون میشم.
      شیمی از فیل مبتکران یا خط ویژه استفاده کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با توجه به شرایطی که دارین توصیه میکنم از تمامی کتاب های خط ویژه گاج استفاده کنید تا بهترین نتیجه رو بدست آورید.
      اگر شما در مسیری متفاوت از دیگران حرکت میکنید به این معنی نیست که گم شده اید،
      هرکس داستان زندگی خودش رو داره و مسیر آدما برای رسیدن به موفقیت باهم فرق میکنه...!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilo joon نمایش پست ها
      .:
      سلام
      من تو دبیرستان شیمی ام اصلا خوب نبود
      یعنی ازش متنفر بودم
      ۸ سال پیش دیپلم گرفتم و از اون موقع به بعد تا چند ماه پیش اصلا شیمی نخونده بودم و یکی از مشکلاتم همین شیمی بود.
      با کمک سایت آلا و شیمی استاد محمدرضا آقاجانی، نفرت من از شیمی به علاقه نسبت به این درس عوض شد.
      اگه کل فیلم های استاد آقاجانی رو روزی سه ساعت نگاه کنید تو 30 ساعت که تقریبا میشه ده روز میتونید شیمی دو رو کامل ببندید و این فوق العاده س.
      نیاز به جزوه نوشتن هم نیست میتونید از سایت خود استاد آقاجانی کتابش رو بخرید(البته تو سایت آلا کتاب شیمی دوم استاد آقاجانی هست و رایگان میتونی دانلود کنی و فرقش با اونی که تو سایت خودشون میفروشن تفاوت توی تست ها هستش، نسخه رایگان تست های دوپینگ رو نداره) و بدید بیرون براتون پرینت کنن و وقتی که درس میدن نکات رو وارد کتاب کنید.
      طبق گفته ی دوستان برای مطالعه درصد بالا تو شیمی خود کتاب درسی هم باید بخونید.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ازنظرات دوستان گلم.لطفا بقیه هم نظربدن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

منم فارق التحصيل 92 هستم..خوشبختم
      در مورد شيمي كه گفتي قبلا هم تو تاپيكاي ديگه گفته بودم
      بهترين كتاب شيمي از لحاظ حجم معقول(بدون اضافه گويي)و درسنامه منطبق با كتاب عالي و كيفيت سوال و جامع بودن...
      شيمي جامع گاج 2 جلدي هست(الكي وقت خودتو با كتاباي حجيم ديگه تلف نكن)
      بهترين منابع از نظر من با كلي تحقيق و تجربه..
      زيست..جامع گاج..+..آي كيو گاج
      شيمي..جامع گاج..+..آزمون خيلي سبز
      رياضي..جامع خيلي سبز..+..تمرين..تمرين..تمرين
      فيزيك..در فيزيك هنوز دقيقا نميدونم چه كتابي كم حجم و عالي هست.

ادبيات..كتاب پنج گنج جامع ادبيات موضوعي مهروماه
      ديني..مگه بهتر و كامل تر از ديني جامع گاج هم روزگار به خودش ديده
      عربي..جامع خيلي سبز
      زبان..جامع مبتكران

اين كتاب هايي كه نام بردم شك نكن بهترين ها هستند..سريع تهيه كن و كار اصلي كه همون مطالعه با كيفيت و علاقه هست رو شروع كن
      اگه از لحاظ هزينه هاي خريد كتاب هم مشكل داشته باشيد اشكالي نداره..ميتوني تو سايت هاي شيپور و ديوار كتاب ها رو با نصف قيمت يا كمتر هم تهيه كنيد.
      آرزوي قلبي من براي شما و تمام دوستان كنكوري خوبم ...موفقيت و آرامش هست

همين

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ازدوستان عزیز.ایشالاهمگی موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)