خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من از اول سال برای قرابت وقت نزاشتمو صفرم
      حالا می خوام قرابت رو از خط ویژه بخونم....نظرتون چیه؟برای کسی که صفر هست میتونه کمک کننده باشه در وقت باقی مونده؟
      به عنوان كسي كه تو ادبيات حرفي برا گفتن دارم بايد بگم
      برخلاف نظر بقيه دوستان (!) به نظرم الان خط ويژه بهترين گزينست
      ببين شما الان بخواي كتابايي مثل الگو يا گاج موضوعي يا .. رو كار كني بايد كل تايم ادبياتتو بذاري برا قرابت شايد شايد اونوقت بتوني تموم كني
      اگه سوالاي كنكورو بررسي كنيد ميبينين كه بيتي كه توي سوال هست از كتابه و بيت هاي گزينه ها خارج از كتاب
      شما بايد مفهوم بيتاي كتابو مسلط باشيد و بدونين صورت سوال داره درباره چي حرف ميزنه و منظورش چيه كه بتونين سوالو جواب بدين
      خط ويژه اومده درس به درس مفهوم بيتاي كتاب درسيو كامل نوشته بيت به بيت و در اخر برا هر پايه تستاي سراسريو اورده كه كاملا كافيه و حجم مقبولي هم داره
      اگه حتي دو ماه قبل بود منم ميگفتم گاج موضوعي بخون ولي الان خط ويژه بهترين گزينست شك نكن
      ویرایش توسط Elahe_ : 19 اردیبهشت 1397 در ساعت 14:25

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان جزوه ای ندارید برای خوندن سریع مفاهیم شعرای سه کتاب درسی؟
      من کتاب تست دارم ولی مفاهیم کتابارو نمیدونم ...و تو تست به مشکل میخورم

3. Top | #63
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      دوستان جزوه ای ندارید برای خوندن سریع مفاهیم شعرای سه کتاب درسی؟
      من کتاب تست دارم ولی مفاهیم کتابارو نمیدونم ...و تو تست به مشکل میخورم
      من بالا هم توضيح دادم خط ويژه اومده تموم مفاهيم همه بيتاي كتابو نوشته حجمش هم زياد نيست

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      من بالا هم توضيح دادم خط ويژه اومده تموم مفاهيم همه بيتاي كتابو نوشته حجمش هم زياد نيست
      تو چقدر میشه خوند مفاهیم بیتای کتابو؟

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      تو چقدر میشه خوند مفاهیم بیتای کتابو؟
      نميدونم بستگي به سرعت خوندنت داره ولي به نظرم روزي يه ساعت براش وقت بذاري يك هفته يا دو هفته اي جمع ميشه

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به عنوان كسي كه تو ادبيات حرفي برا گفتن دارم بايد بگم
      برخلاف نظر بقيه دوستان (!) به نظرم الان خط ويژه بهترين گزينست
      ببين شما الان بخواي كتابايي مثل الگو يا گاج موضوعي يا .. رو كار كني بايد كل تايم ادبياتتو بذاري برا قرابت شايد شايد اونوقت بتوني تموم كني
      اگه سوالاي كنكورو بررسي كنيد ميبينين كه بيتي كه توي سوال هست از كتابه و بيت هاي گزينه ها خارج از كتاب
      شما بايد مفهوم بيتاي كتابو مسلط باشيد و بدونين صورت سوال داره درباره چي حرف ميزنه و منظورش چيه كه بتونين سوالو جواب بدين
      خط ويژه اومده درس به درس مفهوم بيتاي كتاب درسيو كامل نوشته بيت به بيت و در اخر برا هر پايه تستاي سراسريو اورده كه كاملا كافيه و حجم مقبولي هم داره
      اگه حتي دو ماه قبل بود منم ميگفتم گاج موضوعي بخون ولي الان خط ويژه بهترين گزينست شك نكن

قرابت ادبیات .... خیلی خاندنی نیست ... بیشتر حاصل خــــــوب فک کردن و قرار گرفتن تو شرایط چالش حل تست و درک درست مفهوم هستش
      حال که خط ویژه اومده شسته رُفته و تمیز تمام مفاهیم رو لیست کرده ..... واسه یه فردی که پیش زمینه قبلی کافی تو مطالعه قرابت نداشته ... چندان فایده نداره
      شما خودتونو نبین ...... که ادبیاتو بلدی ...... ! واسه شمایی که ادبیاتو بلدی ... قرابت خط ویژه یه مرور و جم بندی خیلی خوب هستش ... چرا که با مرور همین لیست منظم و مرتب خیلی از آموخته هات یادت میاد ....... !
      ...........
      به هرحال این فقط یه بحث و تبادل تجربه ساده است
      ......
      امیدوارم فایده ای واسه این دوست عزیز داشته باشه

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا چقدر قرابت رو واسه خودتون سختش کردید.این حرفا که نیست.اونم قرابت کنکور.
      من با حرف زاپاتا کاملا موافقم.مفهوم شعر ها فقط و فقط بستگی به شعور و درک شما از اون بیت داره.نه هامون سبطی نه عبدالمحمدی نه هیچ بنی بشر دیگه ای هیچکاری نمیتونه براتون بکنه.طرف ریدینگ و زبانش رو 90 و 100 میزنه ، عربی رو مثل آب جواب میده تو تستای قرابت ادبیات مونده(دیدم که میگما).مثلا زبون مادریتون فارسیه ها.حالا بازم آرایه یه چیزی.واقعا به طور جدی نیاز به آموزش داره.
      راه حلش تست زیاد هست.که فوت و فنش دستتون بیاد.به جرات میتونم بگم شما بدون خوندن مفاهیم و کتاب و از این چرت وپرتاتست های کنکور رو از 85 تا 96 داخل وخارج کلیه رشته ها بزنید.بهتون قول میدم با حل 40 50 تا تستاش دستتون راه میوفته و میفهمید که باید چیکار کنید.
      اگه کسی هم خیلی مصر (نمیدونم درست نوشتم یا نه ببخشید) هست که حتما باید یه کتابی دور و برش بخونه بهترین کتاب واسه آموزش لقمه قرابت مهر وماه هستش خیلی روون و خوب آموزش داده.
      فقط تست زیاددددددد فراموشتون نشه.بعد از اینا همون حرفی که زاپاتا زد (مرور لیست مفاهیم حالا چه از موج آزمون چه خط ویژه)

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاریخ ادبیات خط ویژه کامل هست یا ناقص؟چقدر ناقص هست؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)