خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بچه ها به نظرتون دفترچه پست کنم محض احتیاط؟؟؟ @tat
      When will those dark clouds all disappear

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      یه سوال.
      من متولد نیمه ی دوم ۷۸ هستم و کنکور اولم رو قبول شدم بازم باید معافیت بگیرم؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHpesar نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      یه سوال.
      من متولد نیمه ی دوم ۷۸ هستم و کنکور اولم رو قبول شدم بازم باید معافیت بگیرم؟
      نه شما معافی
      When will those dark clouds all disappear

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیر نظام وظیفه منم
      به حرف هیچکس گوش ندید
      شما هر سوالی دارید برید پلیس بعلاوه ده از قسمت مشاوره نظام وظیفه بپرسید.
      حرف دانشگاه برای نظام وظیفه یه قرون ارزش نداره!
      نظام وظیفه به یه روز هم کار داره و گیر میده و اگر یه روز بعد از معافیت تحصیلی ثبت نام کنی میگه شما تو غیبت بودی.
      شما تا آخر شهریور معافیت تحصیلی داری و تاریخ ثبت نامت فرضا ۵ مهره
      سیستم نظام وظیفه اینو غیبت برات تلقی میکنه.
      تا وقت دارید، سریع برید دفترچه بگیرید، واکسن بزنید و اقدام کنید برای اعزام بخدمت.
      وقتی شما قبل از پایان تاریخ معافیت تحصیلی درخواست اعزام بدی، دیگه نظام وظیفه حرفی برای گفتن نداره.
      حالا که دفترچه فرستادی، تو مهر برو برا ثبت نام دانشگاه، موقع ثبت نام دانشگاه نامه پلیس بعلاوه ده رو میدی بهشون و اونا طبق او برگه میفهمن که شما غیبت نداری و برات درخواست معافیت تحصیلی صادر میکنن.

پ.ن. من خودم دانشگاه یادشون رفته بود برام درخواست معافیت تحصیلی بده و هی برگه اعزام به خدمت میومد در خونه، حدود ۴ سری برگه اومد که غیبت خوردی و از این حرفا، منم عین خیالم نبود، بعد اتمام دوره دانشگاه رفتم نظام وظیفه گفتن تو غیبت خوردی و از این حرفا، منم مدرک رو کردم ،اونم چه مدرکی برگه اعزام به خدمت اولی که از پلیس بعلاوه ده گرفته بودم و با توجه به اون من ۱۷ مهر اعزام بودم و اعزامم بدون غیبت بود، و تاریخ ثبت نام دانشگاهم یک مهر بود و اون برگه اثبات کرد که من هنگام ثبت نام تو غیبت نبودم.
      خلاصه از تو سیستم غیبتم رو پاک کردن و معافیت تحصیلی م رو صادر کردن و بردم دادم دانشگاه و البته به یارو مسئول دانشگاه هم توپیدم گفتم این وظیفه شما بوده که ۴ سال پیش اسامی قبول شده ها رو میدادی نظام وظیفه تا براشون معافیت صادر بشه.

آها اینم بگم شما بعد از فارغ تحصیلی یه سال وقت داری تا دوباره دفترچه بفرستی، یعنی ما طبق قانون بعد از هرفارغ تحصیلی یک سال معافیت تحصیلی به شخص تعلق میگیره و اینجوری نیست که وایسن در دانشگاه تا فارغ تحصیل شدی ببرنت سربازی

تا نشده آخر شهریور برید درخواست اعزام بدید، یک مهر بشه غیبت میخورید.
      سوالی داشتید در خدمتم.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط New Mohammad نمایش پست ها
      پیر نظام وظیفه منم
      به حرف هیچکس گوش ندید
      شما هر سوالی دارید برید پلیس بعلاوه ده از قسمت مشاوره نظام وظیفه بپرسید.
      حرف دانشگاه برای نظام وظیفه یه قرون ارزش نداره!
      نظام وظیفه به یه روز هم کار داره و گیر میده و اگر یه روز بعد از معافیت تحصیلی ثبت نام کنی میگه شما تو غیبت بودی.
      شما تا آخر شهریور معافیت تحصیلی داری و تاریخ ثبت نامت فرضا ۵ مهره
      سیستم نظام وظیفه اینو غیبت برات تلقی میکنه.
      تا وقت دارید، سریع برید دفترچه بگیرید، واکسن بزنید و اقدام کنید برای اعزام بخدمت.
      وقتی شما قبل از پایان تاریخ معافیت تحصیلی درخواست اعزام بدی، دیگه نظام وظیفه حرفی برای گفتن نداره.
      حالا که دفترچه فرستادی، تو مهر برو برا ثبت نام دانشگاه، موقع ثبت نام دانشگاه نامه پلیس بعلاوه ده رو میدی بهشون و اونا طبق او برگه میفهمن که شما غیبت نداری و برات درخواست معافیت تحصیلی صادر میکنن.

پ.ن. من خودم دانشگاه یادشون رفته بود برام درخواست معافیت تحصیلی بده و هی برگه اعزام به خدمت میومد در خونه، حدود ۴ سری برگه اومد که غیبت خوردی و از این حرفا، منم عین خیالم نبود، بعد اتمام دوره دانشگاه رفتم نظام وظیفه گفتن تو غیبت خوردی و از این حرفا، منم مدرک رو کردم ،اونم چه مدرکی برگه اعزام به خدمت اولی که از پلیس بعلاوه ده گرفته بودم و با توجه به اون من ۱۷ مهر اعزام بودم و اعزامم بدون غیبت بود، و تاریخ ثبت نام دانشگاهم یک مهر بود و اون برگه اثبات کرد که من هنگام ثبت نام تو غیبت نبودم.
      خلاصه از تو سیستم غیبتم رو پاک کردن و معافیت تحصیلی م رو صادر کردن و بردم دادم دانشگاه و البته به یارو مسئول دانشگاه هم توپیدم گفتم این وظیفه شما بوده که ۴ سال پیش اسامی قبول شده ها رو میدادی نظام وظیفه تا براشون معافیت صادر بشه.

آها اینم بگم شما بعد از فارغ تحصیلی یه سال وقت داری تا دوباره دفترچه بفرستی، یعنی ما طبق قانون بعد از هرفارغ تحصیلی یک سال معافیت تحصیلی به شخص تعلق میگیره و اینجوری نیست که وایسن در دانشگاه تا فارغ تحصیل شدی ببرنت سربازی

تا نشده آخر شهریور برید درخواست اعزام بدید، یک مهر بشه غیبت میخورید.
      سوالی داشتید در خدمتم.
      دفترچه فرستادن دیگه چه عواقبی داره؟
      ویرایش توسط AriyA : 28 شهریور 1396 در ساعت 09:25

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      تا اخر 31 ثبت نام غیر حضوریه ! منم بهشون گفتم میوفته تو مهر ولی گفتن اشکال نداره چون هم معمولا 5 6 روز میبخشن یا خود دانشگاه میزنه اول مهر : |
      من که فامیلیم با م شروع میش دهنم سرویس پس : |
      نظام وظیفه شما نرفتی ، برخورد نداشتی که چه مدلی گیر میدن، از یه روز هم نمیگذرن.
      دانشگاه عددی نیست که بخواد تعیین تکلیف کنه، شما ۵ مهر ثبت میکنی و مسئول نظام وظیفه دانشگاه میاد تمامی اسامی رو میزنه رو یه سی دی و میبره میده نظام وظیفه و نظام وظیفه هم بررسی میکنه که کی تو غیبت هست و کی نیست و شمایی که درخواستت ۵ مهر رفته برا معافیت تحصیلی رو مشمول غایب حساب میکنه، حالا دانشگاه چه جوری میخواد بگه این شخص یک مهر ثبت نام کرده در صورتی که خود همین دانشگاه ۵ مهر درخواست های معافیت تحصیلی رو داده به نظام وظیفه.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      ویرایش توسط New Mohammad : 28 شهریور 1396 در ساعت 09:30

7. Top | #37
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AriyA نمایش پست ها
      دفترچه فرستادن دیگه چه عواقبی داره؟
      داداش عواقبی نداره
      نفرستادنش عواقب داره.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط New Mohammad نمایش پست ها
      داداش عواقبی نداره
      نفرستادنش عواقب داره.
      خدا خیرت بده !!

منم دارم میگم اقا برگ اعزام باید بگیرن فارغ تحصیلا ! ولی بعضی دوستان خیلی قاطع رد میکنن !

الان دیگه خیلی دیره برا گرفتن برگ اعزام

9. Top | #39
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      خدا خیرت بده !!

منم دارم میگم اقا برگ اعزام باید بگیرن فارغ تحصیلا ! ولی بعضی دوستان خیلی قاطع رد میکنن !

الان دیگه خیلی دیره برا گرفتن برگ اعزام
      امروز ۲۸ شهریوره
      همین امروز نهایت تا فردا میتونن درخواستشون رو برای اعزام بفرستن،
      امروز دفترچه رو بگیرن و چندقطعه عکس و سریع برن بهداری هایی که واکسن رو میزنن و هم واکسن بزن و هم معاینه بشن و مدارک رو تکمیل کنن و تحویل پلیس بعلاوه ده بدن، همون روز درخواستشون تو سیستم ثبت میشه و خیالشون راحت میشه چون قبل از ۱ مهر نسبت به اعزام اقدام کردن و هیچ مشکلی نداره.
      اون برگه پرینت درخواست اعزام رو هم پلیس بعلاوه ده میده بهشون و موقع ثبت نام میدنش به دانشگاه.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه منو با همون مدرک موقت پیش ثبت نام کرد برگه معافیت هم داد فردا باید ببرم پلیس +10

11. Top | #41
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      بچه ها به نظرتون دفترچه پست کنم محض احتیاط؟؟؟ @tat
      نمی دانم

12. Top | #42
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      خب من دنبالش نبودم و نگرفتم
      حالا چه گلی بگیرم؟
      باز هم نمیدونم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونو به کسایی میدن که تا قبل فارغ تحصیل شدن از مدرسه ، مشمول میشن
      من همیچین برگه ای رو ندارم و نگرفتم

اگر هم اون داشته باشید الان بکارتون نمیاد
      چرا من رفتم گرفتم سال دومم رفتم تمدید کردم. تا بهمن این سالم معافیت تحصیلی دارم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام همگی
      پس از کش و قوس های فراوان
      بنده شخصا امروز رفتم حوزه نظام وظیفه شهر سوال کردم که دفترچه اعزام نیاز هست یا نه ! گفت باید با دانشگاه هماهنگ کنید که تا 31 شهریور براتون معافیت تحصیلی رد کنه !
      منم سریع رفتم دانشگاه تا فهمید نیمه اول 77 هستم گفت فقط تا زمانی که برگ اعزام بدون غیبت بیاری ثبت نام میکنیم
      الانم مدارکو آماده کردم فردا تحویل پلیس +10 میدم و برگ اعزام میگیرم

حالا دانشگاه شما نظرش چیه و پلیس +10 به شما چی گفته دیگه با خودتون
      من که اینجوری شد برام گفتم شما هم درجریان باشید !

داداش من تو سال 80 و خورده یی همین کار رو کرد ولی اصلا لازم نبود بازم برید بپرسین

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مناز 10+ همون قسمت نظام وظفیه پرسیدم عین جملش این بود در مورد این که دفترچه رو بفرستم : گفت نه بابا لازم نیست : |

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن