خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بزارید امروز می پرسم بهتون می گم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تعهد برای همه ی رشته های علوم پزشکی لحاظ میشه که در ازای امکانات و تسهیلات دانشگاه دولتی هست ( ینی چون شهریه ندادی به جاش باید خدمت کنی ) اسمش رایگانه ولی رایگان نیس ... و اینم بگم که عملا کسی این تعهد رو انجام نمیده چون قابل خرید هست و زمانی که شما میخای پولشو پرداخت کنی مسلما به اون حدی از درامد رسیدی که این پولا برات چیزی نباشه ... این قابل خرید بودن یکی از تفاوت های رشته های روزانه با رشته های تعهدی وزرات بهداشت هست که رشته هایی که به تعهدی معروف شدن غیر قابل خرید هستن...
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      این تعهد برای همه ی رشته های علوم پزشکی لحاظ میشه که در ازای امکانات و تسهیلات دانشگاه دولتی هست ( ینی چون شهریه ندادی به جاش باید خدمت کنی ) اسمش رایگانه ولی رایگان نیس ... و اینم بگم که عملا کسی این تعهد رو انجام نمیده چون قابل خرید هست و زمانی که شما میخای پولشو پرداخت کنی مسلما به اون حدی از درامد رسیدی که این پولا برات چیزی نباشه ... این قابل خرید بودن یکی از تفاوت های رشته های روزانه با رشته های تعهدی وزرات بهداشت هست که رشته هایی که به تعهدی معروف شدن غیر قابل خرید هستن...
      یعنی اونایی که تعهدی قبول شدن باید رایگان خدمت کنن و قابل خرید هم نیست؟ یعنی چی ؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این واسه همه رشته های دانشگاه های روزانه ست، بدلیل تحصیل رایگان ... ولی برا شبانه اینجوری نیست ...
      به جاش میشه پول بدی مدرکتو آزاد کنی ... مثلاً اونایی که میخوان اپلای کنن و برن، فک کنم برا کارشناسی باید 10-12 میلیون پول بدن آزاد کنن مدرکشون رو ... دوباره برای ارشد هم باید یه پولی بدن و آزاد کنن مدرک ارشدشون رو ... اینجوریه ...
      ...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اطلاعی که من دارم کسایی که دولتی قبول میشن باید این تعهد رو امضا کنن حتی رشته های مهندسی
      خودش نوشته برای سهمیه مناطق 2 و 3 هست
      و فکر نمیکنم بعدا مشکلی ایجاد کنه

زیاد تو فکرش نباشین

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم بدون اطمینان کامل اصلا امضا نکنید فقط از خود دانشگاه بپرسید
      من هم همین مشکل رو دارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینو میگیرن از همه
      فرمالیته س
      اونایی که تعهدی قبول شدن میبرن محضر تعهد رسمی میگیرن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza9 نمایش پست ها
      یعنی اونایی که تعهدی قبول شدن باید رایگان خدمت کنن و قابل خرید هم نیست؟ یعنی چی ؟؟؟

خدمت رایگان که نیس حقوق مشخص خودشو داره ... اسمش خدمت رایگانه که نمیدونم بر چه اساسی این اسم روش گذاشته شده ... قابل خرید هم نیس ینی اینکه شما بعد از 7 سال پزشکی خوندن و گذروندن طرح نمیتونی پول بدی و مدرکتو آزاد کنی ولی روزانه ها میتونن این کارو کنن ... شما باید مدت زمان تعهدت تموم شه بعد بهت مدرک میدن میگن هر جا دوس داری برو
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته دوستان کارشناسی مخصوصا رشته های ریاضی ، یه راه بی دردسر و بدون هزینه برای ازاد کردن مدرک تون اینکه شما بعد از اتمام تحصیل میری وزارت کار درخواست میدی بهت کار بدن ... اگه ظرف مدت فک کنم 6 ماه خبری از وزرات خونه نشد ، وزارت خونه موظف است مدرک شما رو آزاد کنه بدون دریافت هیچ هزینه ای

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      سلام
      من موقع ثبت نام به یه فرمی بر خوردم که اصلا شکه شدم.
      فرم شماره ۶.
      توی این فرم میگه که شما 2برابر مدت تحصیلت رایگانکارکنی!!!!
      این یعنی چی
      مگه گماشته گرفتن؟
      تعهد بصورت محضریه
      از همه هم میگیرن
      اگر مثلا رزیدنتی قبول بشی تعهدات واقعی تری رو هم خواهی دید مثل این که مثلا اگر وسط دوره رزیدنتی فوت شدی خانواده باید هزینه تحصیلت رو به دانشگاه بپردازه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا مام این فرمه بود برای همه هست فکر کنم نگران نباش بعدا مدرک رو میشه با یه مبلغی ازاد کرد البته رشته های ریاضی رو میدونم من.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      تعهد بصورت محضریه
      از همه هم میگیرن
      اگر مثلا رزیدنتی قبول بشی تعهدات واقعی تری رو هم خواهی دید مثل این که مثلا اگر وسط دوره رزیدنتی فوت شدی خانواده باید هزینه تحصیلت رو به دانشگاه بپردازه
      برای شما هم نوشته بود خدمت رایگان؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      برای شما هم نوشته بود خدمت رایگان؟
      این تعهد برای رشته های روزانه است که مشمول تحصیل رایگان هستند
      من که ترم به ترم دارم شهریه ام رو میدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن