خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 115
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

30% از صندلیهای دکترا به 8% کنکوریها رسید...

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان
      دکتر عامری هستم پزشکی ورودی 91 علوم پزشکی جهرم - مشاور کنکور و موسسه قلمچی از سال 91
      تبریک میگم به همه دوستانی که موفق شدند در رشته و شهر مورد نظر خودشون قبول شن و آرزوی موفقیت برای همه داوطلبان سخت کوش کنکوری ...

طبق آمار دفترچه انتخاب رشته سراسری 96:

ظرفیت پذیرش عادی کل رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی = 5200 نفر

سهمیه 25%، در کل 1300 نفر از 5200 نفر
      فاجعه = افرادی با رتبه کشوری 54هزار و 60هزار به ترتیب در رشته های دندان پزشکی رفسنجان و پزشکی ارومیه پذیرفته شدند

سهمیه 5% ، در کل 260 نفر از 5200 نفر

پس 1560 نفر از 5200 (معادل 30 درصد) به ایثارگران رسید
      جمع کل ایثارگران = 17هزار +32هزار = 49هزار
      جمع کل تجربی= 580هزار
      درصد جمعیت کل ایثارگران به جمعیت کل داوطلبان تجربی = 8/5 %

پس 30% ظرفیت های دکترا به 8% از کنکوریها رسید
      قضاوت با شما...

اگه اطلاعات موثقی در مورد قبولی داوطلبان با رتبه کشوری بالای 4500 کشوری (که صرفا سهمیه مناطق داشتند) دارید ممنون میشم اگه ارائه دهید...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trusty نمایش پست ها
      دکتر عامری هستم پزشکی ورودی 91 علوم پزشکی جهرم - مشاور کنکور و موسسه قلمچی از سال 91
      تبریک میگم به همه دوستانی که موفق شدند در رشته و شهر مورد نظر خودشون قبول شن و آرزوی موفقیت برای همه داوطلبان سخت کوش کنکوری ...

فاجعه = افرادی با رتبه کشوری 54هزار و 60هزار به ترتیب در رشته های دندان پزشکی رفسنجان و پزشکی ارومیه پذیرفته شدند

جمع کل تجربی= 580هزار

قضاوت با شما...

اگه اطلاعات موثقی در مورد قبولی داوطلبان با رتبه کشوری بالای 4500 کشوری (که صرفا سهمیه مناطق داشتند) دارید ممنون میشم اگه ارائه دهید...
      داداش ما همه ی اینا رو میدونیم ولی پیش کی شکایت ببریم؟... مث اینه که شکایت خدا رو پیش خدا ببری. البته من کنکوری نیستم ولی وقتی یاد خودم میفتم ( سال 93 و اون داستانا 9 قلبم درد میکنه... کلی درس بخونی بعد مردود شی...خدا ازشون نگذره
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد میگن چرا اشتباهات پزشکی زیاد شده ....

4. Top | #4
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      تا کور شود هر انکه نتواند دید
      والا این دوستان اگر با سهمیه برن دندون تهران هم بشینن عرضه هیچ کاری ندارن باز باید برن بنیاد پول خون اونایی که رفتن بخورن نه بابا های سرو مر گندشون!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      والا این دوستان اگر با سهمیه برن دندون تهران هم بشینن عرضه هیچ کاری ندارن باز باید برن بنیاد پول خون اونایی که رفتن بخورن نه بابا های سرو مر گندشون!

ببین داداش شما از زندگی این جانبازا چی میدونید اجازه بده چندتا شو بهت بگم تا روشن شی:
      1-بعضی از این جانبازا جانباز اعصاب و روان اند یعنی تو خانه یه دفه قاطی میکنن میزنن همه چی رو میشکنن مثل بابای یکی از دوستام
      2- بعضی از این جانبازا(حتی 5 درصدهاشون یا اونایی که اصلا درصد ندارند)باید هر چند روز یه بار برن بیمارستان برای هزار تا مشکل و بیماری
      و ......
      به نظرت میشه تو این همچین شرایطی درس خوند تازه خیلی راحتم که پزشکی نمیاد فکر میکنید تراز 7800 گرفتن الکیه که یکی هیچی نخونه و پزشکی بیاره
      شاید شما بگی باید به اون دوستانی که مشکل دارن سهمیه بدن خب این نمیشه که.چون تو هر رنج درصدی یه جانباز از 5تا جانبازپیدا میشه که یه مشکل داشته باشه

بعدش من میگم همه ی جانبازا رو ادغام کن تو 25 درصد تا هم یکم عادلانه تر بشه هم رزمندگان بهتر قبول شن
      بعدش شما میگی عرضه هیچ کاری نداریم به نظرتون اوردن تراز 8300 بدون عرضه میشه بدونید ما اگه مشکل نداشتیم تراز 9900 که هیچ بالاتر هم میاوردیم
      باباهای ما به گردن همه ی مردم ایران حق دارن چه اونی که شهید شده که اونی حتی یه روز رفته خط مقدم به رزمنده کمک کرده شما اصلا فکر کردین اگه اینا نبودن چی میشد برید عکس های سوریه قبل جنگ باداعش با سوریه الان رو ببینید. ببینید چه اوضاعی دارن به نظر من باید زندگی همه کسایی که حتی یه روز برای این کشور جنگیدن رو طلا بگیرن
      اره داداش اینجوریاس
      #تفکر
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین داداش شما از زندگی این جانبازا چی میدونید اجازه بده چندتا شو بهت بگم تا روشن شی:
      1-بعضی از این جانبازا جانباز اعصاب و روان اند یعنی تو خانه یه دفه قاطی میکنن میزنن همه چی رو میشکنن مثل بابای یکی از دوستام
      2- بعضی از این جانبازا(حتی 5 درصدهاشون یا اونایی که اصلا درصد ندارند)باید هر چند روز یه بار برن بیمارستان برای هزار تا مشکل و بیماری
      و ......
      به نظرت میشه تو این همچین شرایطی درس خوند تازه خیلی راحتم که پزشکی نمیاد فکر میکنید تراز 7800 گرفتن الکیه که یکی هیچی نخونه و پزشکی بیاره
      شاید شما بگی باید به اون دوستانی که مشکل دارن سهمیه بدن خب این نمیشه که.چون تو هر رنج درصدی یه جانباز از 5تا جانبازپیدا میشه که یه مشکل داشته باشه

بعدش من میگم همه ی جانبازا رو ادغام کن تو 25 درصد تا هم یکم عادلانه تر بشه هم رزمندگان بهتر قبول شن
      بعدش شما میگی عرضه هیچ کاری نداریم به نظرتون اوردن تراز 8300 بدون عرضه میشه بدونید ما اگه مشکل نداشتیم تراز 9900 که هیچ بالاتر هم میاوردیم
      باباهای ما به گردن همه ی مردم ایران حق دارن چه اونی که شهید شده که اونی حتی یه روز رفته خط مقدم به رزمنده کمک کرده شما اصلا فکر کردین اگه اینا نبودن چی میشد برید عکس های سوریه قبل جنگ باداعش با سوریه الان رو ببینید. ببینید چه اوضاعی دارن به نظر من باید زندگی همه کسایی که حتی یه روز برای این کشور جنگیدن رو طلا بگیرن
      اره داداش اینجوریاس
      #تفکر
      موفق باشی
      یه سوال فقط بگو آره یانه توضیح نده
      هرکس تو کشور مشکل خانوادگی داره و نمیتونه به خوبی درس بخونه برای تسکین دردهاش باید بره بهترین رشته ها رو بخونه
      اره یا نه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      یه سوال فقط بگو آره یانه توضیح نده
      هرکس تو کشور مشکل خانوادگی داره و نمیتونه به خوبی درس بخونه برای تسکین دردهاش باید بره بهترین رشته ها رو بخونه
      اره یا نه؟

نه خیر .
      اونایی که به خاطر مردم ایران وکشور مشکل خانوادگی پیدا کردن بله باید به اینا سهمیه بدن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      و ......

اره داداش اینجوریاس
      #تفکر
      موفق باشی
      دوست عزیز حرفلی شما کاملا درسته ولی بازم این دلیل نمیشه این افراد سهمیه داشته باشند شما داری میگی این افراد این مشکلات رو دارند و نمی تونن درس بخونند خب این فرد چه جوری می تونه تو این شرایط سخت که به فرض پزشکی با سهمیه قبول شده درس های سخت پزشکی رو بخونه در حالی پدرش این همه مشکل داره خب یک پزشک باید این درس ها رو بخونه تا در آینده با جون من و تو بازی نکنه و گرنه پزشکی رو بدون کنکور کنن دیگه وقتی اینا بهترین رتبه های کنکور رو میخوان ولی اینا رو با بدترین رتبه ها پذیرش می کنن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      دوست عزیز حرفلی شما کاملا درسته ولی بازم این دلیل نمیشه این افراد سهمیه داشته باشند شما داری میگی این افراد این مشکلات رو دارند و نمی تونن درس بخونند خب این فرد چه جوری می تونه تو این شرایط سخت که به فرض پزشکی با سهمیه قبول شده درس های سخت پزشکی رو بخونه در حالی پدرش این همه مشکل داره خب یک پزشک باید این درس ها رو بخونه تا در آینده با جون من و تو بازی نکنه و گرنه پزشکی رو بدون کنکور کنن دیگه وقتی اینا بهترین رتبه های کنکور رو میخوان ولی اینا رو با بدترین رتبه ها پذیرش می کنن

خوندن درسهای پزشکی از گرفتن تراز 7700 تو کنکور سخت تر نیست خیلی هم اسون تره
      بعدش تو دانشگاه به امتیازاتی به این عزیزان تعلق میگیره الان من اینو گفتم الان دوباره این بحث را میفته چرا به اینا تو دانشگاه امتیاز میدن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن سهمیه جانباز و ایثارگر و.. به خاطر مشکلات زندگی باید داشته باشند توجه کنید
      ما منکر اینکه این افراد سختی کشیدن و برای ارزش های میهن ایستادگی کردن نیستیم
      من میگم چرا باید به اینها در کنکوری که برای همه سرنوشت ساز هست سهمیه بدهند؟
      دوستان بالا مقامی بجای اینکار بیان رفاه اون خانواده رو تامین کنند خیلی بهتره
      اگر رفاه اون دسته از خانواده ها رو تامین کنند که فرزند احساس کمبودی نکنه و همتراز بشه با دیگر افراد جامعه
      کنکور عادلانه خواهد بود.
      اگر شما در مسیری متفاوت از دیگران حرکت میکنید به این معنی نیست که گم شده اید،
      هرکس داستان زندگی خودش رو داره و مسیر آدما برای رسیدن به موفقیت باهم فرق میکنه...!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alinasseri نمایش پست ها
      دوستانی که میگن سهمیه جانباز و ایثارگر و.. به خاطر مشکلات زندگی باید داشته باشند توجه کنید
      ما منکر اینکه این افراد سختی کشیدن و برای ارزش های میهن ایستادگی کردن نیستیم
      من میگم چرا باید به اینها در کنکوری که برای همه سرنوشت ساز هست سهمیه بدهند؟
      دوستان بالا مقامی بجای اینکار بیان رفاه اون خانواده رو تامین کنند خیلی بهتره
      اگر رفاه اون دسته از خانواده ها رو تامین کنند که فرزند احساس کمبودی نکنه و همتراز بشه با دیگر افراد جامعه
      کنکور عادلانه خواهد بود.
      خب به خاطر مشکلی که دارن نمیونن درست درس بخونن و مثل شما تراز 9900 بگیرن
      خواهشا این بحث و ببندید و تمام کنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین اینجا سهمیه حرف اولو میزنه احتمالا اینام جا موندن از بقیه سهمیه ای ها
      وگرنه این درستش نیس
      درست مثل امتحانات نهایی کنکور هم تقلب داره خیالت راحت
      فقط باید طوری رتبه بیاری ک نتونن ردت کنن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      1 - اینا برای ممکلت و مردم خودشون رفتن شهید جانباز یا ... شدن
      2 - اینکه شماها بیاین جای پدراتون رو سر ماها منت بذارین که رو گردونتون حق دارن زشته
      3 - شما ها هیچ خبری از زندگی بقیه مردم ندارین که چی می کشن و چه جوری اون پولو در میارن که خرج منو امثال من کنن
      4 - شماها همیشه پشتتون به یه جا گرمه ولی ماها نه
      5- فردی که برای پزشکی دندون دارو و هر رشته ای که داره می خونه سختی و استرس نکشیده باشه هیچ وقت درست کارشو انجام نمیده نتیجش میشه این اشتباهات پزشکی چند سال اخیر
      6 - اگر قراره یکی میره میجنگه جانباز میشه بیاد 100 برابر کارش پاداش بگیره نه تنها ثواب نداره بلکه گناهم هست ( خود امام علی که اون همه کار برای اسلام انجام داد یه ذره از بیت المال به برادرش نداد اون وقت اینجا هر سال حق هزاران نفر خورده میشه )

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      :troll (15): واقعا چ چیزی تو اون 60 هزاری دیدن؟؟؟ پزشکی ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      قشنگ سر مرز مجاز روزانه اس رتبش....
      تا کجا همیشه بهترینا واسه سهمیه ایا؟؟؟ ن تلاشی ن مشقتی ن هیچیییییییییییییی :troll (15):

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trusty نمایش پست ها

جمع کل تجربی= 580هزار

قضاوت با شما...

سلام

این 5200 نفر با پردیس حساب کردین ؟

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن