خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام . پیام نور ثبت نامتون رو 1 مهر میزنه / ترم اول هم مرخصی میدن چون اصلا مرخصی از طریق سیستم گلستانه و حضوری نیست که بگی شاید مرخصی ندن ( بعد واریز شهریه ثابت میتونید مرخصی تون رو ثبت کنید تو سیستم ) / موفق باشید
      خب این سامانه گلستان معمولا کی باز میشه ؟
      اگه ما 10 مهر هم از دانشگاه نامه ببریم که زده باشه تاریخ یک مهر ثبت نام شده مشکلی پیش نمیاد ؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho$$ein نمایش پست ها
      خب این سامانه گلستان معمولا کی باز میشه ؟ اگه ما 10 مهر هم از دانشگاه نامه ببریم که زده باشه تاریخ یک مهر ثبت نام شده مشکلی پیش نمیاد ؟
      سلام / ثبت نام غیر حضوری شروع شده و از طریق همین سیستم گلستانه / بعد از ثبت نام حضوری تون که تاریخ رو اعلام میکنن / میرید تو سیستم گلستان مرخصی رو ثبت میکنید / در مورد ثبت نام هم شما بگو 20 م برید . دانشگاه میزنه 1 مهر ( پارسال هم همینطور بود ) و مشکلی هم پیش نمیاد (بعدشم خیلی راحت میتونید همین فردا برید دانشگاه از کارشناس رشته تون که قبول شدید بپرسید )

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0097 نمایش پست ها
      سلام . من ثبت نام غیر حضوریو انجام دادم و تاریخ ثبت نام حضوری 2 مهر شد . من پشت کنکوری بودم الان مشکل سربازی پیش نمیاد ؟ اگه میشه جواب بدید
      اگه حرف کسی رو قبول ندارید و استرس اینکه شاید ثبت نامم نکنن رو دارید / میتونید همین فردا برید دانشگاه تون از کارشناس رشته قبولی تون سوال کنید

4. Top | #19
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan20 نمایش پست ها
      سلام دوستان

من از چند نفر پرسیدم گفتن من تا 1 مهر معافیت دارم چون کنکور دوم رو داشتم میدادم والان میخوام کنکور سوم رو بدم ولی دانشگاه پیام نور برای گرفتن نامه برای پلیس +10 تقیریبا تا 6 مهر طول میکشه.اینجوری واسه من غیبت سربازی نمیخوره؟؟

واگه ترم اول رو مرخصی بهم ندن و مشروط بشم میتونم ترم دوم رو مرخصی بگیرم؟
      اگر دانشگاه پیام نور ثبت نام کنی

یه مرخصی جدید برات صادر میشه

------------------------------------------------------------------------

اینم شرایط مرخصی

http://www.pnu.ac.ir/Portal/File/Sho...7-6dcebbfe47f5

صفحه 30

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام / ثبت نام غیر حضوری شروع شده و از طریق همین سیستم گلستانه / بعد از ثبت نام حضوری تون که تاریخ رو اعلام میکنن / میرید تو سیستم گلستان مرخصی رو ثبت میکنید / در مورد ثبت نام هم شما بگو 20 م برید . دانشگاه میزنه 1 مهر ( پارسال هم همینطور بود ) و مشکلی هم پیش نمیاد (بعدشم خیلی راحت میتونید همین فردا برید دانشگاه از کارشناس رشته تون که قبول شدید بپرسید )
      مرسی ممنون --- من تا حالا 2-3 بار رفتم هر جا میری روونه میکنن پیش مسئول آموزش اونجا هم بعد ساعت 9 راه نیست بری تو اتاق

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه حرف کسی رو قبول ندارید و استرس اینکه شاید ثبت نامم نکنن رو دارید / میتونید همین فردا برید دانشگاه تون از کارشناس رشته قبولی تون سوال کنید
      ممنون از جوابتون.مرخصیو باید بعد از ثبت نام حضوری گرفت یا میشهالان از طریق سایت گلستان انجام داد؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho$$ein نمایش پست ها
      مرسی ممنون --- من تا حالا 2-3 بار رفتم هر جا میری روونه میکنن پیش مسئول آموزش اونجا هم بعد ساعت 9 راه نیست بری تو اتاق
      خواهش / برید پیش کارشناس رشته ی که قبول شدید اون بهتر از همه میتونه کمکتون بکنه ( چون خودش ثبت نام حضوری تون رو به عهده داره ) / موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0097 نمایش پست ها
      ممنون از جوابتون . مرخصیو باید بعد از ثبت نام حضوری گرفت یا میشه الان از طریق سایت گلستان انجام داد؟
      احتمال خیلی زیاد بعد از ثبت نام حضوری میشه / چون تا ثبت نام حضوری انجام نشه شما دانشجوی پیام نور نیستید # - #

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پ . ن : سلام دوستان . سوالهایی که در مورد پیام نور یا معافیت تحصیلی میپرسید و من جواب میدم اولا بخاطر تجربه ی که دارمه و اینکه خودم یکساله دانشجوی پیام نورم / دوستانی که به هر دلیلی بعد از جواب سوال شون بازم شک دارن میتونن به خود کارشناس رشته شون یا در مورد معافیت تحصیلی به خود نظام وظیفه مراجعه کنن که خیال شون راحت بشه و دیگه استرسی نداشته باشن / موفق باشید دوستان

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پ . ن : سلام دوستان . سوالهایی که در مورد پیام نور یا معافیت تحصیلی میپرسید و من جواب میدم اولا بخاطر تجربه ی که دارمه و اینکه خودم یکساله دانشجوی پیام نورم / دوستانی که به هر دلیلی بعد از جواب سوال شون بازم شک دارن میتونن به خود کارشناس رشته شون یا در مورد معافیت تحصیلی به خود نظام وظیفه مراجعه کنن که خیال شون راحت بشه و دیگه استرسی نداشته باشن / موفق باشید دوستان
      چند سوال :
      اگر ثبت نام غیر حضوری بکنیم آیا ثبت نام حضوری بعدش لازمه؟!
      با ثبت نام غیر حضوری میشه از طریق همون سیستم گلستان مرخصی گرفت؟
      مرخصی دو ترم رو باهم میشه گرفت یا وقتی ترم اول تموم شد دوباره باید بریم سیستم گلستان و مرخصی برای ترم دو بگیریم؟

ممنون که پاسخ میدید.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wave نمایش پست ها
      چند سوال : اگر ثبت نام غیر حضوری بکنیم آیا ثبت نام حضوری بعدش لازمه؟! با ثبت نام غیر حضوری میشه از طریق همون سیستم گلستان مرخصی گرفت؟ مرخصی دو ترم رو باهم میشه گرفت یا وقتی ترم اول تموم شد دوباره باید بریم سیستم گلستان و مرخصی برای ترم دو بگیریم ؟ ممنون که پاسخ میدید.
      سلام / 1- بله ثبت نام حضوری لازمه / 2- فک نکنم چون با ثبت نام حضوری شما رسما دانشجو پیام نور میشید / 3 - ثبت نام حضوری که تموم شد بعد از واریز شهریه ثابت با مراجعه به سیستم گلستان مرخصی ترم اول تون رو ثبت میکنید و ترم دو هم مثل ترم اول ( نیاز به مراجعه حضوریم نیس با این حال شما از کارشناس رشته تون در موقعه ثبت نام حضوری هم بپرسید )
      ویرایش توسط POOYAE : 29 شهریور 1396 در ساعت 09:56

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من امروز پلیس +10 پرسیدم گفتن شما چون 2بار کنکور دادین باید دفترچه خدمت رو اعزام کنین بعد از دانشگاه پیام نور نامه بیارین......درسته؟؟

ولی یه جای دیگه پرسیده بودم گفت نه نیازی نیست فقط پیام نور ثبت نام کردی نامه بیار که روش تاریخ 1 مهر خورده باشه؟؟ @pooyae
      @_AMin_
      ویرایش توسط sobhan20 : 29 شهریور 1396 در ساعت 12:17

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من امروز پلیس +10 پرسیدم گفتن شما چون 2بار کنکور دادین باید دفترچه خدمت رو اعزام کنین بعد از دانشگاه پیام نور نامه بیارین......درسته ؟؟ ولی یه جای دیگه پرسیده بودم گفت نه نیازی نیست فقط پیام نور ثبت نام کردی نامه بیار که روش تاریخ 1 مهر خورده باشه؟؟ @pooyae
      همین الان برید دانشگاه پیام نور و از کارشناس رشته قبولی تون بپرسید ( بهترین کار همینه مطمئن باشید ) / پارسال هم همین قضیه بود ولی مشکلی پیش نیومد / موفق باشید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین الان برید دانشگاه پیام نور و از کارشناس رشته قبولی تون بپرسید ( بهترین کار همینه مطمئن باشید ) / پارسال هم همین قضیه بود ولی مشکلی پیش نیومد / موفق باشید
      رفتم ولی کسی پاسخگو نبود

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رفتم ولی کسی پاسخگو نبود
      از من میپرسید تاریخ ثبت نام رو میزنن 1 مهر / اگه خیال تون راحت نمیشه برید دفترچه بفرستید / پارسال هم همین قضیه بود تازه ثبت نام غیر حضوری 6 مهر بود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)