خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question موسسه یادگیری آسان

به نام خدا
      با سلام خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سلامت باشید دوست داشتم نظرتون رو در رابطه با این موسسه بدونم و اگه کسی تجربه داره بگه تا استفاده کنم. آیا از آغاز مدارس با این موسسه پیش برم وآیا DVDهارو بخرم یا نه ؟!آیا واقعا به درد میخوره یا نه؟!
      ممنون میشم .

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یادگیری آسان اسم موسسه ست ؟ اسم یکی از برنامه های کنکور اسان است داخل صدا و سیما نیست ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه میخای بدبخ شی حتما بخر
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WarHammer نمایش پست ها
      یادگیری آسان اسم موسسه ست ؟ اسم یکی از برنامه های کنکور اسان است داخل صدا و سیما نیست ؟
      اره فکر کنم ماله اون برنامه صدا و سیماست من یه پیامک فرستادم برای گرفتن هدایا بعد 3 هفته تماس گرفتن منم گفتم سه هفته قبل پیام دادم الان تماس میگیرید هیچی دیگه میخواست محصولات رو بندازه ماهم گگفتیم خدافظ واقعاا که متاسفم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khiiabaniian نمایش پست ها
      اره فکر کنم ماله اون برنامه صدا و سیماست من یه پیامک فرستادم برای گرفتن هدایا بعد 3 هفته تماس گرفتن منم گفتم سه هفته قبل پیام دادم الان تماس میگیرید هیچی دیگه میخواست محصولات رو بندازه ماهم گگفتیم خدافظ واقعاا که متاسفم
      من ی مشاور از این مجموعه داشتم اوایل مرداد . بهش گفتم هدایایی که امیرمسعودی داخل برنامه میگه رو بفرست برای من . گفت فرستادم . بعد چند روز دیدم نیومد . گفتم آقا هدایا و بسته ی پیش خوانی ریاضی فیزیک کو ؟ گفت تعارف نداریم اونا تبلیغن

کلهم اجمعین یک دبیر شیمی خوب دارن به اسم عارف ربیعیان که محصولات و DVD هاش هنوز تولید و پخش نشدن

بقیه همه از هم کشک . DVD هر دبیری بگیری یک ربع اولش استاد حسین احمدی میاد حرف مفت میزنه . تازه از دقیقه 16 دبیر میاد سلام و علیک میکنه بعد همه چیز رو هم باید روی تخته وایت برد بنویسه . شاید شنیده باشی میگن ما از PowerPoint و AfterEffect استفاده کردیم و روند کار سریعتر شده . اما دروغه دی وی دی ها همون قبلیان . حد جامع 7 دی وی دی و خازن 10 دی وی دی . عمرا وقت کنی ببینی . فرصت رو هم بر باد میدی .

دبیر زیست هم که ی دانشجوییه به اسم شیخی . میاد جلو تخته وایمیسته متن کتاب رو میخونه . خسته نباشید میگم بهش من .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این موسسه همون کنکور اسان است خودمونه که !
      اشغاله دی وی دی هاش مشاوره و برنامه ریزیش فقط برا فروش دی وی دیه سمت این موسسه نرو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_parsa نمایش پست ها
      به نام خدا
      با سلام خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سلامت باشید دوست داشتم نظرتون رو در رابطه با این موسسه بدونم و اگه کسی تجربه داره بگه تا استفاده کنم. آیا از آغاز مدارس با این موسسه پیش برم وآیا DVDهارو بخرم یا نه ؟!آیا واقعا به درد میخوره یا نه؟!
      ممنون میشم .
      یه معلم ادبیات داشتم اسم و فاملیلیش با شما یکی بود !
      یه لحظه فک کردم معلم ادبیاتی !😐

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سراغ این موسسه نرو, اول آفبا دوم حرف آخر

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر میخوای نمونه تدریس ها رو ببینی از داخل تلویزیون :
      حرف آخر -
      هر روز ساعت 16 شبکه 1 برنامه ی حرف آخر
      روزهای فرد شبکه آموزش ساعت 18:30 برنامه ی کارنامه ی 20

آفبا -
      روزهای زوج شبکه آموزش ساعت 18:30 برنامه کارنامه 20

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا گفتم بازم میگم......درگیر dvd شدن=پشت کنکوری شدن..........
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما همین پولو 10 تومنشو بردار بریز به حساب موسسه الا که نجاتش بدیم...خیلیم کیفیتشون خوبه ...پول تو حلقوم این حروم خورا هم نریز
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من براتون تضمین میکنم اگر می خواین بدبخت بشین بعلاوه کلی وقت و هزینه صرف کنین برین سراغ کنکور آسان است
      این احمدی من بعضی وقت حرفاشو گوش میدم روحیم باز میشه و کلی با حرفاش می خندم مثلا:دو ماه مونده بود به کنکور با معدل نه اومد پزشکی تهران قبولش کردمممممم خودشم یه جوری دستاش رو تکون میده و یجوری حرف میزنه انگار کیه
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_parsa نمایش پست ها
      به نام خدا
      ممنون میشم .
      درود

ببین دوست عزیز شما بیشتر درس ها رو میتونید با کتا های اموزشی یاد بگیرید

درس هایی هم ک مشکل داشتید از الا استفاده کنید
      من به چند نفر گفتم الن نتیجه گرفتن

الکی به اینا پول ندید
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال 94 قول این موسسه رو خوردم دی وی دی اشو خریدم بعد میگن ما چند تا طرح داریم الکی فقط برای سر کیسه کردن بعد ما گفتیم ما رو تو طرح نخبگان ثبت کنین گفتن باید 7.5میلیون منابع بخری خلاصه بعد اینکه خریدیم گفتم برنامه رو بفرستین دیدم نوشته روزی دو ساعت شیمی و سه ساعت زیست و ...خلاصه از همین چرت پرتا بعد میگن پشتیبانی میکنیم که بعد یه ماه ول کردن بعد تمامی محصولاتش قدیمی بود و خیلی خیلی مضغرف و بدرد نخور خلاصه خیلی شکست روحی خوردم اگه تو خونه حتی کتاب درسی رو میخوندم شرف داشت به این دی وی دی حروم خرا نمی دونم احمدی باید چه جوابی بده تو اون دنیا خلاصه منی که استفاده کردم میگم چشم و گوشت رو باز کن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیر مسعودی تو برنامه میگه که هر جای کتاب اشکال دارین اسمشو به سامانه بفرستین تا هدیه بدیم رایگان بعد مشاور میگفت که رایگان فقط تست95 حل میکنند.(دبیران موسسه) بعد میگفت باید 60تومان پرداخت کنی تا نمونه تدریس بگیری.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن