خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اما واقعا اون نکته های امیر مسعودی و عارف ربیعیان خیلی خوبه روش تست ها شون یعنی تماما دروغه و تبلیغ؟؟ دی وی دی ها محتوا ندارن؟؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_parsa نمایش پست ها
      اما واقعا اون نکته های امیر مسعودی و عارف ربیعیان خیلی خوبه روش تست ها شون یعنی تماما دروغه و تبلیغ؟؟ دی وی دی ها محتوا ندارن؟؟
      اون روش تست ها فقط برای حل کردی همون سوال به درد میخوره. حقیقتا من ندیدم از اطرافیانم کسی از این دی وی دی ها استفاده کنه و نتیجه ی خوبی بگیره.
      به نظر من این موسسات از بچه های کنکوری سو استفاده میکنن. با تبلیغات وسیعی هم که دارن فکر میکنم خیلی پر فروش باشن.
      شما از کتاب های کمک آموزشی استفاده کن هر جا هم اشکال داشتی از فیلمای آلا که رایگانه استفاده کن قطعا نتیجه ی بهتری میگیری.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش منم اول قول همین نکته های سر سبدشون شدم و خریدم بعد درسته امیر مسعودی یه جاهایی رو خوب میگه ولی دلیل نمکیشه که همشو خوب بگه منم الان که تدریس ریاضی سایر موسسات و کلاس هارو که دیدم میبینم که تدریس ریاضی چقدر میتونه مفهومی و شیرین باشه اگه مفهومو یاد بگیری دیگه حله بعد این عارف ربیعیان رو با معلمای زبده یکی میبینی بعد عارف ربیعیان چیزی نمیگه که همون مطالب کتب کمک اموزشی هست که فقط بهشون نظم داده چیز خارق العاده ای نمیگه البته موقعی که من خریدم این اقای ربیعیان نبود مهرپور و اکبری بود

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نکته های خوبی میگن اما به درد همون نوع تست میخوره . اکثرا اینطوره .
      مجری های برنامه هم از خودشونن یوقت نگی چرا بعد از حل هر سوال دهن مجری وا میشه پس خوبه .
      آدم یاد سالار درشکی میفته برای موسسه ونوس برنامه اجرا می کرد و از دبیران و مشاورانش بود ولی تو برنامه تلویزیونی از دبیری که دوتا تست حل می کرد می پرسید : جدی ؟ من خودم واقعا تعجب کردم ! یعنی اینطورمیشه ؟

عزیزم شما همون برنامش رو هم ببینی به عمق فاجعه پی میبری . اون روز به قول خودشون دوتا رتبه برتر آورده بودن . رتبه 7 و 92 سال 96 .
      یکیشون می گفت من تو قرابت خیلی مشکل داشتم که با کمک خارق العاده استاد حسین احمدی حل شد . ( انگار مثلا مسعله ی فیزیکه و استاد تز فرمول داده بیرون . )
      مجری پرسید چه روشی برامون بگو . گفت روش تری برادرز (Three Brothers ) مجری گفت خب روشش چطوریه بگو برا بچه ها .
      گفت این روش اینه که باید بگردیم دنبال اون سه تایی که شبیه هم هستند توی گزینه ها و با توجه به فعل جمله ( دارد / ندارد ) تعین کنیم .

وات ؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره دیدم رتبه 7 رتبه 7 کشوری نیست 7 منطقه2 احتمالا توی کشوری بالای 10 اما هی میگن 7 من اینو از مشاورشون پرسیدم. بعد اونی که امیر مسعودی میگه معدلش9/95بود رتبش نمیدونم60000 یا شاید خیلی پایین تر اومد با ما آشنا شد رتبه سه رقمی آورد حدود 100وخورده ای بود. حتی مشاور کارت دانشجویی این فرد رو به من فرستاد مهر و اینا داشت؟؟؟؟ الکی؟؟ اسمش محمد رضا نوروزی
      ویرایش توسط kamran_parsa : 27 شهریور 1396 در ساعت 13:25

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      موسسه چندان با کیفیتی نیست ! بعضی از تکنیک های مسعودی خوبه و جواب میده مثل اون تکنیک هایی که توی همایش به وسعت ایران تو تلوزیون میگفت

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      اون روش تست ها فقط برای حل کردی همون سوال به درد میخوره. حقیقتا من ندیدم از اطرافیانم کسی از این دی وی دی ها استفاده کنه و نتیجه ی خوبی بگیره.
      به نظر من این موسسات از بچه های کنکوری سو استفاده میکنن. با تبلیغات وسیعی هم که دارن فکر میکنم خیلی پر فروش باشن.
      شما از کتاب های کمک آموزشی استفاده کن هر جا هم اشکال داشتی از فیلمای آلا که رایگانه استفاده کن قطعا نتیجه ی بهتری میگیری.
      ینی میگین فرمولای ربیعیان اصلا ج نمیده :؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مضخرف ترین موسسه برای کنکور!!!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      با سلام خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سلامت باشید دوست داشتم نظرتون رو در رابطه با این موسسه بدونم و اگه کسی تجربه داره بگه تا استفاده کنم. آیا از آغاز مدارس با این موسسه پیش برم وآیا DVDهارو بخرم یا نه ؟!آیا واقعا به درد میخوره یا نه؟!
      ممنون میشم .
      اینو ببین تجربه کار با موسسه کنکور آسان است - صفحه 5

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WarHammer نمایش پست ها
      من ی مشاور از این مجموعه داشتم اوایل مرداد . بهش گفتم هدایایی که امیرمسعودی داخل برنامه میگه رو بفرست برای من . گفت فرستادم . بعد چند روز دیدم نیومد . گفتم آقا هدایا و بسته ی پیش خوانی ریاضی فیزیک کو ؟ گفت تعارف نداریم اونا تبلیغن

کلهم اجمعین یک دبیر شیمی خوب دارن به اسم عارف ربیعیان که محصولات و DVD هاش هنوز تولید و پخش نشدن

بقیه همه از هم کشک . DVD هر دبیری بگیری یک ربع اولش استاد حسین احمدی میاد حرف مفت میزنه . تازه از دقیقه 16 دبیر میاد سلام و علیک میکنه بعد همه چیز رو هم باید روی تخته وایت برد بنویسه . شاید شنیده باشی میگن ما از PowerPoint و AfterEffect استفاده کردیم و روند کار سریعتر شده . اما دروغه دی وی دی ها همون قبلیان . حد جامع 7 دی وی دی و خازن 10 دی وی دی . عمرا وقت کنی ببینی . فرصت رو هم بر باد میدی .

دبیر زیست هم که ی دانشجوییه به اسم شیخی . میاد جلو تخته وایمیسته متن کتاب رو میخونه . خسته نباشید میگم بهش من .
      نه آقا شیمیش هم به درد نمی خوره الکی میاد میگه با یه روش کل مسائل سینتیک و تعادلو حل میکنم بعد تو سینتیکش هم همون روش تعادلو میگه که کلا بد بخت میشی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarsadeghi نمایش پست ها
      ینی میگین فرمولای ربیعیان اصلا ج نمیده :؟
      شیمی با فرمول؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن