خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 176
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کمپین ایجاد عدالت آموزشی

به نام عدالت
      مستقیم برم سر اصل مطلب
      به قول یه دوستی بحث و چت کردن توی اینترنت در مورد سهمیه ایثارگران هیچ هیچ فایده ای نداره اونایی که مثل من اعتراض دارن با لایک کردن همین پست حمایت خودشون رو اعلام کنن اگه تعدامون 3 رقمی شد من قول میدم یه نامه خوب با مشاوره یه وکیل بنویسم برای دیوان عدالت اداری با این مضمون کلی که
      برای ایثارگرها کتاب و کلاس و آزمون رایگان باشه(به خاطر خدمتی که به کشور کردن)ولی همه سر جلسه کنکور یکی باشند و نمره علمی هر فرد باعث ورود به دانشگاه بشه.
      اونایی هم که می خوان فاز منفی بدن و....لطفا بقیه رو ناامید نکنند
      حداقل صدامون به یه جایی برسه بهتر از اینه هیچ کاری نکنیم خدا تو قرآن میگیه من شرایط رو تغییر نمیدم مگر اینکه خودتون بخواید شرایط تغییر کنه
      برای انگیزه دادن به 2 مطلب اشاره کنم
      1.بحث معدل
      دانش آموزها هرچی تو اینترنت سر و صدا کردن مشکل حل نشد ولی با مکاتبه با دیوان عدالت اداری مشکل حل شد
      2.بحث ورود بانوان به ورزشگاه چون مردم اعتراض کردند الان وزیر ورزش گفته تا یه ماه دیگه این مشکل رو رفع می کنیم((توجه کنید این مورد دوم صحیح یا غلط بودنش به نگارنده ربطی نداره ولی نشون میده اعتراض کردن بهتر از سکوت و حرف نزدنه))
      به امید پیروزی عدالت

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آپ

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      به نام عدالت
      مستقیم برم سر اصل مطلب
      به قول یه دوستی بحث و چت کردن توی اینترنت در مورد سهمیه ایثارگران هیچ هیچ فایده ای نداره اونایی که مثل من اعتراض دارن با لایک کردن همین پست حمایت خودشون رو اعلام کنن اگه تعدامون 3 رقمی شد من قول میدم یه نامه خوب با مشاوره یه وکیل بنویسم برای دیوان عدالت اداری با این مضمون کلی که
      برای ایثارگرها کتاب و کلاس و آزمون رایگان باشه(به خاطر خدمتی که به کشور کردن)ولی همه سر جلسه کنکور یکی باشند و نمره علمی هر فرد باعث ورود به دانشگاه بشه.
      حداقل صدامون به یه جایی برسه بهتر از اینه هیچ کاری نکنیم خدا تو قرآن میگیه من شرایط رو تغییر نمیدم مگر اینکه خودتون بخواید شرایط تغییر کنه
      1.بحث معدل
      دانش آموزها هرچی تو اینترنت سر و صدا کردن مشکل حل نشد ولی با مکاتبه با دیوان عدالت اداری مشکل حل شد
      2.بحث ورود بانوان به ورزشگاه چون مردم اعتراض کردند الان وزیر ورزش گفته تا یه ماه دیگه این مشکل رو رفع می کنیم((توجه کنید این مورد دوم صحیح یا غلط بودنش به نگارنده ربطی نداره ولی نشون میده اعتراض کردن بهتر از سکوت و حرف نزدنه))
      به امید پیروزی عدالت
      همه باید در کنکور برابر باشند ... هستند کسایی که سهمیه 5 درصد میگیرن ولی اصلا نظام رو قبول ندارند و به رهبرم فش میدن !!!! پسر نوح هم هیچ فرقی با بقیه نداشت ....
      کنکور برای ارزشیابیه علمیه و فقط علم باید سنجش بشه نه هزارتا فاکتور دیگه مثل انواع اقسام سهمیه ها

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از اوین صدات نیاد صلوات...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فدای تو یا زهر اب
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نام عدالت
      مستقیم برم سر اصل مطلب
      1.بحث معدل
      به امید پیروزی عدالت
      کارت خوبه هاااا
      ولی واسه سهمیه دار ها همین حالاشم کلاس رایگان و کتاب رایگان و اینا هست
      When will those dark clouds all disappear

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      از اوین صدات نیاد صلوات...
      اگه به خاطر عقایدم برم زندان بهتر از اینه یه عمر مثل موش تو سوراخ باشم
      دین ماهم پر از این مسایل از امام علی تا امام حسین همه به خاطر گرفتن حق شهید شدن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم هستم
      شلوغ کن خاستی صدام کن
      قدمم بلنده اون جلو سر صدا کنم همه میگرخن
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه می خوای شربت شهادت بنوشی تصمیم خودته، ولی زندگی قشنگه، با خودت مهربون باش

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      منم هستم
      شلوغ کن خاستی صدام کن
      قدمم بلنده اون جلو سر صدا کنم همه میگرخن
      تو قدت بلنده تک تیرانداز درجا کله تو هدف قرار می ده، مراقب خودت باش سعید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا من تو سربازی حفاظت پادگان بهم می گفت چایی بیار تنم می لرزید حالا نمی دونم شما چقد نمی ترسین از اینا

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام . هرچند هیچ تاثیری در دانشگاه و رشته ام توسط سهمیه ای ها حس نکردم. ولی با پیشنهاد استارتر موافقم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما پایه ایم داداش کم نیار

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammada712 نمایش پست ها
      سلام.چی چی مالو سگ گاجید..یاد یه یارویی افتادم که دنبال دعای قرآنی بود تا یکی از نزدیکای خدا رو زمینگیر کنه...بدونین اینو برای همیشتون این انقلاب به دست کی ایجاد شد؟امام خمینی (ره) ایشون دستور ایجاد سهمیه ها رو دادن حالا شما برو شکایت کن..دستور قاطع امام رو کسی توی نظام جمهوری اسلامی ایران که بدست امام خمینی بنا شده،نا دیده میگیره؟
      قشنگ داد میزنه سهمیه بگیر هستی
      حتی الان نقول بگیری بگی نیستم کسی باورش نمیشه
      بعدش الان فکر می کنی همه دستورهای امام خمینی تو کشور اجرا میشه
      کتاب وصیت نامه امام خمینی و نظرشون درمورد سود بانکی بخون
      من دیگه حرفی ندارم

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن