خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 176
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر کاری میخواید بکنید . این قانونه و توسط نمایندگان مردم تصویب شده حتی اگه دیوتن هم شکایت بشه چون توسط مجلس تصویب شده غیرقابل تغییر . مگر اینکه با نماینده ها صحبت بشه که قانون را تغییر بدن که اونا هم اینکارا نمیکنن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن نمیشه بدونن واسه تاثیر معدل هم یک بار همین کار انجام شده و نتیجه داده...پس الکی فاز بد ندید به ما

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1234321 نمایش پست ها
      هر کاری میخواید بکنید . این قانونه و توسط نمایندگان مردم تصویب شده حتی اگه دیوتن هم شکایت بشه چون توسط مجلس تصویب شده غیرقابل تغییر . مگر اینکه با نماینده ها صحبت بشه که قانون را تغییر بدن که اونا هم اینکارا نمیکنن
      اگه دیوان عدالت اداری دید منطقیه نامه میده به مجلس میگه قانون رو باید عوض کنید
      اتفاقا راهش شکایت به دیوان عدالت اداریه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جالبه همینا(5درصدی ها) که تا دیروز به سهمیه اعتراض میکردن والبته درستم بود یهو یادشون افتاده سهمیه حقشونه و شامل بند الطاف الهی و رحمات خفیه خداوندی میشه و بر منکرینش لعنت میفرستن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      قشنگ داد میزنه سهمیه بگیر هستی
      حتی الان نقول بگیری بگی نیستم کسی باورش نمیشه
      بعدش الان فکر می کنی همه دستورهای امام خمینی تو کشور اجرا میشه
      کتاب وصیت نامه امام خمینی و نظرشون درمورد سود بانکی بخون
      من دیگه حرفی ندارم
      خدااااااااااااااااااااا.م با این ملت چیکار کنم؟تا حرف رهبر بزنی میشی مزدور بگی سهمیه میشی سهمیه بگیر..ببین بربرو کامنتای قبل منو بخون تا بگیری ک کی ام..فکر کن داری میمیری برای کشورت فکر کن شدی جاسوس کشورت توی اسراییل و اونا گرفتنت ولی تو میدونی دیگه اگه شهید بشی توی ایران برای همسرت یا بچه هات تره هم خورد نمیکنن حالا همه اطلاعات رو لو میدی یا نه؟؟؟؟؟؟بگو...فکر اینجاشو هم کن...کاری نکنین که فردا زمین خوردن این مملکت و لو رفتن اطلاعاتش و از دست دادن سرزمین هاش از لحاظ مشغول الذمه ای گردنتون بیافته..یا حق

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حححح بازم شد ک همون بحثای تو تایپکای کناری
      برنامتون چیه برا اعتراض؟
      باز فقط دارین ب همدیگه تهمت میزنین
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammada712 نمایش پست ها
      خدااااااااااااااااااااا.م با این ملت چیکار کنم؟تا حرف رهبر بزنی میشی مزدور بگی سهمیه میشی سهمیه بگیر..ببین بربرو کامنتای قبل منو بخون تا بگیری ک کی ام..فکر کن داری میمیری برای کشورت فکر کن شدی جاسوس کشورت توی اسراییل و اونا گرفتنت ولی تو میدونی دیگه اگه شهید بشی توی ایران برای همسرت یا بچه هات تره هم خورد نمیکنن حالا همه اطلاعات رو لو میدی یا نه؟؟؟؟؟؟بگو...فکر اینجاشو هم کن...کاری نکنین که فردا زمین خوردن این مملکت و لو رفتن اطلاعاتش و از دست دادن سرزمین هاش از لحاظ مشغول الذمه ای گردنتون بیافته..یا حق
      فعلا کشور ما سرپاست تمام خاورمیانه هم دستمونه(البته داریم دفاع میکنیم اصلا جنگ طلب نیستیم) موشک هم داریم واسه دفاع! اگه بخواهییم تا خود آمریکا رو میزنیم
      ما میگیم همینجوری درس نخونده نرن دانشگاه امکانات آموزشی و رفاهی بهشون بدن اگه عقلش رو دارن یاعلی برن کنکور بدن پزشکی تهران هم بشینن
      همین امسال من با 8000 کشوری پزشکی پردیس زاهدان هم در نیام ولی با 980000 روزانه دندون در بیای با سهمیه این عدالته؟؟اگه اعتراض کنم یعنی دلم می خواد اطلاعات کشورم افشا بشه؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم هستم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا حرفات درسته
      این سهمیه دارها حق امثال من و تو رو خوردن

10. Top | #25
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      اگه به خاطر عقایدم برم زندان بهتر از اینه یه عمر مثل موش تو سوراخ باشم
      دین ماهم پر از این مسایل از امام علی تا امام حسین همه به خاطر گرفتن حق شهید شدن
      داداش شما کارت درسته
      هر چی منطقی باشه درسته
      دمت گرم برو جلو

11. Top | #26
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اصلا ما نمیگیم اونایی که رفتن جبهه برا خودشون رفتن به ما چه

همشون تاج سر ما هستن

از ارتشی بگیر تا سپاهی و بسیجی و.....

ما حرفمون چیز دیگست

-----------------------------------------------------------------------------
      خطاب به اون رفیق عزیزام هم بگم که کار اطلاعاتی رو با این سهمیه قاطی نکنین

کسی وارد سازمان اطلاعات میشه که از هزار تا فیلتر رد شده باشه

اون شخص اگر هم شهید بشه در هر حالتی هم که باشه

اصلا شما نه اسمشو می شنوید نه هیچ اطلاعاتی ازش بهتون میرسه

و در کل برا اونا سهمیه در نظر نمی گیرن

که حالا اونا بخوان با ورداشتن سهمیه

همه اطلاعات مملکتو لو بدن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

عزیزان

والا من نه سهمیه ایم ، نه خوشم میاد از سهمیه

ولی نمیشه از طریق دیوان عدالت اداری از سازمان سنجش شکایت کرد
      این سهمیه ها تصویبه مجلسه
      ینی قانونه ، وظیفه دیوان عدالت اداری اعتراض به شکستن قانون توسط ارگان های دولتی یا قضاییه
      یکی اگه وکیلی چیزی تو فامیل داره ازش بپرسه چجوری میشه به تصویبات مجلس اعتراض کرد

1312 region1

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammada712 نمایش پست ها
      الآن این چه ربطی داشت به این قضیه؟؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان این تاپیک رو سعی کنید سرپا نگه دارید تا تعداد زیاد بشه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم خیلی از کارتون خوشم اومدا...ولی به جایی نمی رسه...منم اوایلش همینجوری آتیشی بودم...ولی الان بعد چند سال اینقدر دیدم بچه هایی رو که به معنی واقعی کلمه از لحاظ درسی افتضاح بودن و پزشکی و دندان بهترین شهر ها قبول شدن یا اگه تو شهرای خوبی نبودن با سهمیشون عین آب خوردن انتقالی گرفتن و پز هوش و دانش نداشتشون رو میدن که برام عادی شده...الان به این نتیجه رسیدم هیچکی تو این موقعیت لجنی که توش هستم نمیتونه کمکم کنه الا خودم...می دونم سخته ها ولی تلاش کنید به این قبیل قضایا توجهی نکنید...این قضیه با معدل فرق می کنه...این قبیل آدمای سهمیه دار همه جای آینده شما هستن و می تونن از سهمیشون استفاده کنن...چه تو بحث انتقالی چه تو بحث استخدام و...صادقانه بگم...ما هم هیچ کاری نمی تونیم در مقابلشون بکنیم!!! پس بی خیال

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن