خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 270
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

هنوزم شوکه ام...!!!

ی راست میرم سر اصل مطلب...من رتبم 15000 کشوری و حتی پرستاری هم نیاوردم...نمیگم حق من پزشکی یا حتی فیزیوتراپی بود، چون خیلیا واقعا بیشتر از من زحمت کشیدن و حق اونا بود این رشته ها، ولی... همین الان فهمیدم یکی با رتبه 54000 کشوری و البته با سهمیه ، دندون سراسری روزانه قبول شده!!!!...وضعیت روحی و جسمیم جوری بهم ریخت که مطمءنم اگه پنجاه به بالا سن داشتم حتما سکته رو میزدم!!!!...قلب کاملا سالمم که تا حالا آخ نگفته بود حالا ده دقیقس که ممتد داره تیر میکشه!!! من باز مجبورم بمونم و یک سال دیگه هم از جوونیمو پشت کنکور ****** بدم...و البته مجبورم این همه حرفی که دلم میخواد بگم رو مثل همه ی مردم بریزم تو خودم و فقط میتونم بگم آقایون و خانومای سهمیه دار! ما راضی نیستیم، هیچکدوممون...من تو یک سال کنکورم خیلی چیزا رو از دست دادم(نپرس چیارو!!) و امسال هم مطمءنا باقی مونده اش رو از دست میدم، آدمی که هیچی واسه از دست دادن نداره همونیه که میگن خطر داره واسه جامعه دیگه...مگه نه؟

الان یکی میاد میگه داداش میخواستی پشت کنکور نمونی خو!...منم بهت میگم اول کفشای منو بپوش بعد راه رفتن منو قضاوت کن!! فقط در همین حد بدون که وضعیت من الان جوریه که سال دیگه اگه پزشکی نیاوردم بهتره جنازه ام برگرده پیش خانواده و اقوام تا خودم!!!

در ضمن هنوز هم نسل رو به انقراضی از دوستان وجود داره که میگن باباهاشون رفتن شهید شدن سهمیه حقشونه...ببینید دوستان ساده ی من! خودم دو تا از آشناهامون هستن که سهمیه ی کامل دارن و پدراشون هم ماشالا از من سالم ترن! خواستم بگم الان خیلی وقته سهمیه واسه خانواده شهدا نیس فقط!!! برو خانواده شهدا رو ببین اون بنده خداها انقدر مشکل دارن که اصلا به کنکور دادن نمیرسن چه برسه بخوان از سهمیه کنکور استفاده کنن!!! خواستم بهتون بگم این آقازاده هایی که با ته ریش و رتبه نجومی میرن میشینن تو دانشگاه علوم پزشکی ،اینا هیچکدوم فرزند شهدای عزیز جنگ نیستن و پدر دارن، اونم چه پدر گردن کلفتی!!!

دوستانی که به وضعیت سهمیه ها اعتراض دارن یک لحظه برن تو تلگرام سایت دریافت و اونجا با فرستادن کارنامه اعتراضشون رو اعلام کنند(عکس ضمیمه)
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست z8w_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B9-%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B5-%DB%B3%DB%B3-%DB%B1%DB%B9.jpg  
      ویرایش توسط .khosro. : 29 شهریور 1396 در ساعت 23:43

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      ی راست میرم سر اصل مطلب...من رتبم 15000 کشوری و حتی پرستاری هم نیاوردم...نمیگم حق من پزشکی یا حتی فیزیوتراپی بود، چون خیلیا واقعا بیشتر از من زحمت کشیدن و حق اونا بود این رشته ها، ولی... همین الان فهمیدم یکی با رتبه 54000 کشوری و البته با سهمیه ، دندون سراسری روزانه قبول شده!!!!...وضعیت روحی و جسمیم جوری بهم ریخت که مطمءنم اگه پنجاه به بالا سن داشتم حتما سکته رو میزدم!!!!...قلب کاملا سالمم که تا حالا آخ نگفته بود حالا ده دقیقس که ممتد داره تیر میکشه!!! من باز مجبورم بمونم و یک سال دیگه هم از جوونیمو پشت کنکور ****** بدم...و البته مجبورم این همه حرفی که دلم میخواد بگم رو مثل همه ی مردم بریزم تو خودم و فقط میتونم بگم آقایون و خانومای سهمیه دار! ما راضی نیستیم، هیچکدوممون...
      همه ی شهر هارو زده بودین؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      همه ی شهر هارو زده بودین؟؟
      نه چون نمیخواستم برم...قصد داشتم بمونم پشت کنکور، مشکل من این که پرستاری نیاوردم نیست...مشکل من چیز دیگه اییه دوست عزیز! فکر میکنم ذکرش کرده باشم...

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه چون نمیخواستم برم...قصد داشتم بمونم پشت کنکور، مشکل من این که پرستاری نیاوردم نیست...مشکل من چیز دیگه اییه دوست عزیز! فکر میکنم ذکرش کرده باشم...
      بله فهمیدم

آخه برام تعجب انگیز بود که با اون رتبه پرستاری هیچ جا رو نیوردین

به هر حال چیزیه که تو جامعه هست
      از دست ما هم کاری بر نمیاد
      بهتره فکرتونو به این چیزا مشغول نکنین
      و فقط تلاش خودتونو بکنین
      موفق باشین ان شاء الله

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله فهمیدم

آخه برام تعجب انگیز بود که با اون رتبه پرستاری هیچ جا رو نیوردین

به هر حال چیزیه که تو جامعه هست
      از دست ما هم کاری بر نمیاد
      بهتره فکرتونو به این چیزا مشغول نکنین
      و فقط تلاش خودتونو بکنین
      موفق باشین ان شاء الله
      خیلی ممنونم...خدا شاهده بدون ی ذره اغراق میگم، واقعا نمیدونم اگه سال دیگه موفق نشم چجوری تو روی خونوادم نگاه کنم، چجوری جمع اقوام رو تحمل کنم...از ته ته دلم میگم حاضرم بمیرم ولی برنگردم، واقعا جسد من بره پیششون خیلی خیلی بهتر و آبرومندتره! حداقل میگن چون مرد! قبول نشد!!!

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم...خدا شاهده بدون ی ذره اغراق میگم، واقعا نمیدونم اگه سال دیگه موفق نشم چجوری تو روی خونوادم نگاه کنم، چجوری جمع اقوام رو تحمل کنم...از ته ته دلم میگم حاضرم بمیرم ولی برنگردم، واقعا جسد من بره پیششون خیلی خیلی بهتر و آبرومندتره! حداقل میگن چون مرد! قبول نشد!!!
      ای بابا این چه حرفیه
      شما تلاشتونو بکنین
      صد درصد موفق میشین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای بابا این چه حرفیه
      شما تلاشتونو بکنین
      صد درصد موفق میشین
      ایشالا که حق با شماست و حرفای من همش مزخرفه...!!!

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ایشالا که حق با شماست و حرفای من همش مزخرفه...!!!
      اینجوری نگین به خودتون....
      منم قبول کردم بی عدالتی های جامعه رو
      ولی دیگه کاریش نمیشه کرد
      تنها راهش بی تفاوت بودنه

برای موفقیت تو کنکور باید اعصاب راحتی داشته باشین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینجوری نگین به خودتون....
      منم قبول کردم بی عدالتی های جامعه رو
      ولی دیگه کاریش نمیشه کرد
      تنها راهش بی تفاوت بودنه

برای موفقیت تو کنکور باید اعصاب راحتی داشته باشین
      حرفاتون واقعا درسته و منم همین سیستم رو پیش گرفته بودم ولی واقعا با این همه ظلم واقعا آدم بعضی وقتا به ستوه میاد..از سربازی بگیر که معاف میشن تا هزار تا چیز دیگه...تازه من فقط نوزده سالمه و اینهمه ظلم دیدم و بریدم...نمیدونم وقتی سنم بره بالاتر دیگه قراره چقدر ظلمای جدید و عجیب غریب ببینم!!
      ویرایش توسط .khosro. : 26 شهریور 1396 در ساعت 08:41

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پارسال من گفتم یکی از همکلاسی هام با رتبه 58000 کشوری دندانپزشکی دولتی شهر خودش قبول شده اینجا یه سری باور نکردند و گفتن کارنامه بیار . الان امسال خیلی هاشون با چشم خودشون دیدند و از این ظلم آشکاری که داره در حق ما میشه مطلع شدن . سخت نگیر ، کاری از دست ما بر نمیاد : )
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم شما حق دارین انقدر ناراحت بشید ولی باور کن کنکور یه بخش بسیار کوچیکه زندگیه نباید بخاطرش حرف از مرگ !!!! بزنی که اخه ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!!!عزیز دلم من داره 30سالم میشه فوق لیسانس از دانشگاه معتبر دارم و شاگرد اول بودم بعد با بچه 3ساله نشستم 3ماه خوندم 4هزار منطقه دو اوردم امسال بازم میخونم تا پزشککی بیارم چون انگیزه من پیشرفت زندگی و اینده بچه مه شما چرا انقدر ناامیدین اخه؟اصلا ده بار کنکور بده مهم اینه تلاش کنی و امید داشته باشی بخدا حیف شماها با این سن کم این حرفارو میزنین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم
      این درد مشترک خیلیاست.
      ولی من یه سوال ازت دارم و انتظار دارم منصفانه جواب بدی.
      و اونم اینه که خودتم اگه سهمیه داشتی با کله نمی گرفتی؟؟
      خودت می گی با کفشای من راه برو...منم خیلی اینو قبول دارم که خیلی از سهمیه ای ها کوچکترین اسیب و سختی ای به خاطر رزمنده یا جانبازبودن پدرشون نکشیدن.ولی تو هم خودتو جای اونا بذار،دید اونا هم اینه که قانون به ما حق داده پس از شیر مادر واسمون حلالتره!!
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ی راست میرم سر اصل مطلب...من رتبم 15000 کشوری و حتی پرستاری هم نیاوردم...نمیگم حق من پزشکی یا حتی فیزیوتراپی بود، چون خیلیا واقعا بیشتر از من زحمت کشیدن و حق اونا بود این رشته ها، ولی... همین الان فهمیدم یکی با رتبه 54000 کشوری و البته با سهمیه ، دندون سراسری روزانه قبول شده!!!!...وضعیت روحی و جسمیم جوری بهم ریخت که مطمءنم اگه پنجاه به بالا سن داشتم حتما سکته رو میزدم!!!!...قلب کاملا سالمم که تا حالا آخ نگفته بود حالا ده دقیقس که ممتد داره تیر میکشه!!! من باز مجبورم بمونم و یک سال دیگه هم از جوونیمو پشت کنکور ****** بدم...و البته مجبورم این همه حرفی که دلم میخواد بگم رو مثل همه ی مردم بریزم تو خودم و فقط میتونم بگم آقایون و خانومای سهمیه دار! ما راضی نیستیم، هیچکدوممون...من تو یک سال کنکورم خیلی چیزا رو از دست دادم(نپرس چیارو!!) و امسال هم مطمءنا باقی مونده اش رو از دست میدم، آدمی که هیچی واسه از دست دادن نداره همونیه که میگن خطر داره واسه جامعه دیگه...مگه نه؟

الان یکی میاد میگه داداش میخواستی پشت کنکور نمونی خو!...منم بهت میگم اول کفشای منو بپوش بعد راه رفتن منو قضاوت کن!! فقط در همین حد بدون که وضعیت من الان جوریه که سال دیگه اگه پزشکی نیاوردم بهتره جنازه ام برگرده پیش خانواده و اقوام تا خودم!!!

در ضمن هنوز هم نسل رو به انقراضی از دوستان وجود داره که میگن باباهاشون رفتن شهید شدن سهمیه حقشونه...ببینید دوستان ساده ی من! خودم دو تا از آشناهامون هستن که سهمیه ی کامل دارن و پدراشون هم ماشالا از من سالم ترن! خواستم بگم الان خیلی وقته سهمیه واسه خانواده شهدا نیس فقط!!! برو خانواده شهدا رو ببین اون بنده خداها انقدر مشکل دارن که اصلا به کنکور دادن نمیرسن چه برسه بخوان از سهمیه کنکور استفاده کنن!!! خواستم بهتون بگم این آقازاده هایی که با ته ریش و رتبه نجومی میرن میشینن تو دانشگاه علوم پزشکی ،اینا هیچکدوم فرزند شهدای عزیز جنگ نیستن و پدر دارن، اونم چه پدر گردن کلفتی!!!
      حرص نخور درست میشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من با ۱۰۰۰ کشوری که صدرصد قبول اصفهان میشدم قبول شدم اراک به خاطر همین رفقا امسال کلا عجیب غریب بود قبولیا

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      دوست عزیزم
      این درد مشترک خیلیاست.
      ولی من یه سوال ازت دارم و انتظار دارم منصفانه جواب بدی.
      و اونم اینه که خودتم اگه سهمیه داشتی با کله نمی گرفتی؟؟
      خودت می گی با کفشای من راه برو...منم خیلی اینو قبول دارم که خیلی از سهمیه ای ها کوچکترین اسیب و سختی ای به خاطر رزمنده یا جانبازبودن پدرشون نکشیدن.ولی تو هم خودتو جای اونا بذار،دید اونا هم اینه که قانون به ما حق داده پس از شیر مادر واسمون حلالتره!!

آره خب قانون حق داده بهشون و منم منظورم شخص کسی که سهمیه رو استفاده میکنه نبود و عصبانیت من از قانون هستش نه از یک نفر!!...ولی این دو سه هزار نفری که با سهمیه میرن رشته های تاپ...دقیقا دارن تو دانشگاه جای اون تعداد آدمی رو پر میکنن که خیلی خیلی بیشتر ازشون زحمت کشیدن...ببین درباره ی خودم...پدر من توی نیروی دریایی ارتش ، تکنسین بود و بعد از 15 سال انصراف داد از ارتش!!!! فقط به این خاطر که دوس نداشت محیطش رو...حالا ازون 15 سالی که ایشون خدمت کرد توی بندرعباس، ده سالش عمر من بود که همون بندرعباس به دنیا اومدم و تا 10 سالگی هم اونجا بودم، پدر من اگه میموند توی ارتش من هم سهمیه داشتم هم سربازیمو معاف بودم چون تک پسرم...ولی خود خدا شاهده یک بارم پدرمو بخاطر اینکارش سرزنش نکردم، چون واقعا دلم نمیخواد نفرین و فحش این همه جوون پشتم باشه...و البته نمیخوام بگم آره من خوبم شما همه بدین!!! با همه این احوال میگم شاید خود من اگه سهمیه داشتم استفاده میکردم ، الان تو اون حال نیستم که دقیقا بدونم چیکار میکردم!
      ویرایش توسط .khosro. : 26 شهریور 1396 در ساعت 10:43

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن