خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 270
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      شما میخواستی بمونی پشت کنکور بعد دنبال این بودی ک پرستاری بیاری ؟
      خب پرستاری میوردی که محروم میشدی از کنکور بعدی !
      پست اول رو بخونید سوال شمارو پرسیدن ایشونم...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوباره تلاش کنید خیلی سخته میدونم ولی من پسر عمم سه سال موند تا به اون چیزی که خواست رسید
      یه نصیحت از بنده حقیر
      من خودمم مخالف سهمیه هستم مخالفم به دلایلی که قبلا گفتم
      ولی این فکر را کامل بریزید دور که این با سهمیه رفت اون با سهمیه نرفت این فکرا یه ترمز حسابی واسه کارتون میشن نمیزارن موفق شین خیلی ها بدون سهمیه تلاش کردن رسیدن به هدفشون واین چیزام از تو گوشش دروردن چون میدونستن صدا شون به جایی نمیرسه پس تلاش کردن گفتن هرکی هر غلطی که دلش می خواد تو این کشور بکنه ما که خندان میرویم و واقعانم به هدفشون رسیدن
      تلاش کنید و این فکر که خ انواده فلان فلانم میکنن این هست واسه بیشتر پشت کنکوریا بوده هست تازه همین پسر عمه بنده خدای نیش کنایه ها یه طرف بنده خدا سربازیم باید میرفت
      به هیچ چیز جز هدفتون فکر نکنید
      یا علی موفق باشید

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      بغضمو شکوند آروم شدم مرسی...راستی ی چیز جالب میدونستی من چقدر دارم درس میخونم؟ من از هفته گذشته استارت زدم و برای اینکه بتونم کامل زیست و درسای پایه رو جمع کنم از ساعت 14 تا 18 ینی چهار ساعت میخوابم و حدود 17-18 ساعت درس میخونم(به غیر از امروز که درگیر این سهمیه لعنتی شدم)، خودت عذابی رو که دارم از بیخوابی میکشم تصور کن...حالا منی که انقدر سختی کشیدم آخر سال یک بچه بسیجی سهمیه ای که کل زمانی که تو عمرش درس خونده به زور سه ماه میشه میاد میشینه جای من!! فکر به این مساءل بود که داغونم کرد ولی خب با کمک بچه ها حالم واقعا بهتر شد، ساعتای 5 و 6 صبح حالم جوری بود که فقط دوس داشتم بمیرم و تمام!!! دست شما و همه بچه های انجمنو میبوسم که امروز کمکم کردن
      جدای از مسائل درس و کنکور
      زندگی یه چیزیو خوب بهم فهموند
      چیزی که ذره ای حتی ذره ای حق دیگری توش باشه
      چه حق الناس باشه چه شکستن دل کسی
      زندگی ادمو نابود می کنه
      افرین به تلاشتون
      ولی انرژیتو به طور پایسته نگه دارید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها
      هعییییییییییییییی
      هعییییییییییییییی
      هعییییییییییییییی

تو دانشگام همینه
      خوابگاه میخوان بدن اولویت با اوناس
      مهمانی میخوان بگیرن اولویت با اوناس
      انتقالی میخوان بگیرن اولویت با اوناس
      انتخاب واحد الویت با اوناس

هعییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی
      ما که راضی نیستیم
      بله خانم دکتر واقعا جالبه که فقط میتونیم بگیم ما که راضی نیستیم...نمیدونم این مردمی که با اسب و شمشیر به ارتش روسیه که توپخونه داشت حمله میکردن کجا رفتن(جنگ های زمان قاجار منظورمه)...واقعا متاسف شدم که شما که بخاطر تلاش و نبوغتون دندونپزشکی رفتین اونوقت حق شمارو توی دانشگاه میدن به این سهمیه ای های چهار و پنج رقمی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      "همان طور که هر نخ سیگار به ریه های انسان آسیب می رساند، هر خشم و کینه ای نیز روح انسان را متلاشی می سازد..." الیزابت گیلبرت

داداش گلم اولا که با خودت مهربون باش و انقد حرص نخور، ثانیا حرص خوردن تو هیچ چیزی رو حل نمی کنه چون به جایگاهی از قدرت دسترسی نداری که بخوای اینارو تغییر بدی، ثالثا اگه می خوای امسال به هدفت برسی باید همه ی حواشی ای که روحتو ناآروم می کنه بریزی دور، چند روزه من دارم اینو تمرین می کنم باور نمی کنی چقد آروم شدم، یه بار تو یه مصاحبه از مارک زاکربرگ موسس فیس بوک پرسیدن که چرا همیشه یه نوع تی شرت و شلوار می پوشی؟ گفت برا این که نمی خوام انرژی ذهنمو صرف کار بی اهمیتی مث انتخاب لباس کنم! فک کن...

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      "همان طور که هر نخ سیگار به ریه های انسان آسیب می رساند، هر خشم و کینه ای نیز روح انسان را متلاشی می سازد..." الیزابت گیلبرت

داداش گلم اولا که با خودت مهربون باش و انقد حرص نخور، ثانیا حرص خوردن تو هیچ چیزی رو حل نمی کنه چون به جایگاهی از قدرت دسترسی نداری که بخوای اینارو تغییر بدی، ثالثا اگه می خوای امسال به هدفت برسی باید همه ی حواشی ای که روحتو ناآروم می کنه بریزی دور، چند روزه من دارم اینو تمرین می کنم باور نمی کنی چقد آروم شدم، یه بار تو یه مصاحبه از مارک زاکربرگ موسس فیس بوک پرسیدن که چرا همیشه یه نوع تی شرت و شلوار می پوشی؟ گفت برا این که نمی خوام انرژی ذهنمو صرف کار بی اهمیتی مث انتخاب لباس کنم! فک کن...
      وای عالی بود علی

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamana1375 نمایش پست ها
      من خودم از اساس با سهمیه ها مخالفم چون این حرفا قبول دارم که اون بچه هایی که پدراشون بدترین آسیبا بهشون رسیده از جمله شیمیایی شدن یا دچار موج گرفتگی شدن و فرزندان شهدا اونقدر مشکلات تو زندگیشون به وجود میاد که اصلا به کنکور اهمیت نمی دن و اکثرا نمی رن من پسر شهیدی را می شناسم که پدرش فرمانده بوده و الان همه پدرشا میشناسن پیر و جووون و به شدت شهرت داره ولی پسرش اصلا پدرشا ندیده و اصلا از این همه سهمیه و اجر و قرب پدرش استفاده نکرده میگه اصلا کدوم بابا ،پدری که ندیدمش و هیچ مفومه از پدر برام نذاشته حتی حاضر نمیشه راجب پدرش مصاحبه کنه...چون اطرافیانم اونایی که فرزند شهید بودن اصلا نرفتن دانشگاه...و واقعا هم این سهمیه ها حقشونه ولی یه جورایی سوءاستفاده شده برای جانبازان و ایثارگرانی که اصلا هخیچ مشکلی ندارند...و بدتر از این بی عدالتی اینه که دانشگاه آزاد واسشون رایگانهمن کلی دارم شهریه می دم اونموقع دوستم حتی فرق شهریه ثابت و متغییر را نمی دونه داره همون رشته منا رایگانه می خونه اخه پدر منم رفت جنگ ولی اینکه سالم اومده جرمه؟!؟به قول پدرم جنگ برای همه همه بوده حتی برای اونی که تو خونه اش بوده بمباران همه جا بوده...
      ولی این حرفم اشتباهه که می گید دارن جای ما را می گیرن بی عدالتی هست ولی جای کسی را نمی گیرن چون دانشگاه اگه100تا صندلی برای همه داره ما بر سر همون100تا رقابت می کنیم و بنیاد شهید هزینه میده دانشگاه و 10تا صندلی اضافه برای سهمیه دار ها از دانشگاه می خره پس اون100صندلی حق ما هست کسی جای مارا نمی گیره10تا اضافه میشه مخصوص اونا....
      و اما در اخر بگم کلن امسال عجیب غریب بود من کسی را میشناسم که حدود 60منطقه2شد ولی قبول شده بهشتی نیمه دوم پزشکییا کسی که با 1000منطقه 2قبول شده دزفول اصلا اگه میشهامسال وضعیت یه جوری بود...
      سلام دوست عزیز3 سوال
      1.امسال 5 درصد به سهمیه ایثارگران اضافه شد پس چرا به ظرفیت دانشگاه ها نسبت به پارسال چیزی اضافه نشد؟؟مگه شما نمیگی که اینا رو بنیاد تهیه می کنه و اون 100 تا دست نخورده میمونه پس چرا امسال اینجوری نشد؟؟
      2.فرض محال حتی اگه 1صندلی هم بنیاد به دانشگاه ها اضافه کنه بهتر نیست به کسی برسه که شایستگی علمی بیشتری داره؟این با بیانات رهبری که گفتند باید دانشگاه های ما تا سال 1404 پیشتاز علم در جهان باشند در تضاد نیست؟
      3.بنیاد شهید هزینه ای داره که صندلی تامین می کنه یا شهریه دانشگاه ازاد رو میده؟؟اگه منبع درامدی با شهید شدن ایجاد میشه به ما هم بگید بدونیم فقط میدونم این پول بیت المال و حق الناس هست ولی خرج یه عده خاص میشه

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ما پارتیمون خداست برادر عزیز

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من 620 منطقه 2 شدم بزشکی یزد نیوردم افتادم کرمون رفتم مدرسه دیدم با 101هزار کشوری بزشکی یزد قبول شده آخا یکی به من بگه آیا در آمریکا یا انگلیس بسران کشته شدگان جنگ جهانی یا .... بدون هیچ زحمتی میرن دانشگاه واقعا الان از قشر ایتارگر متنفرم متنفرم همین و هیچوقت هم ازشون نمیگذرم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها

داداش بیشتر توضیح میدی که چطور همه افکار منفی رو از خودت دور میکنی؟...من خوب درس میخونم ولی بعضی وقتا همین افکار منفی، از کم کاریام گرفته تا استفاده ام از منبع اشتباه و آخریش هم این سهمیه...کاملا ذهنم رو آشفته میکنه بطوریکه حتی شده تا دو هفته درسو گذاشتم کنار...خوشحال میشم اگه مهارت دور کردن افکار منفی رو به منم یاد بدی

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین یه جوری زندگی کن که کنکور و رتبه ش کمترین تاثیرو در زندگیت داشته باشه ... کنکور همه چیز نیست ... یه ریست تو علاقه مندیات بکن ... ببین ایا دچار جوگرفتگی رشته های پزشکی شدی یا اینکه واقعا علاقه و استعداد داری توش ؟ چون میدونی که 95 درصد افرادی که متقاضی این رشته ها هستند بهش نمیرسند و هیچ جای دنیا هم به اندازه ایران عشق به پزشکی و دندون پزشکی ندارن پس خودتو بیخودی وارد این جریانا نکن ولی خب اگر واقعا علاقه داری براش تلاش کن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
      ما پارتیمون خداست برادر عزیز
      یکی از دوستان حرف قشنگی زد تو همین تاپیک: خدا نتایج نهایی رو تغییر نمیده!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.reza.mm نمایش پست ها
      دوست عزیز من 620 منطقه 2 شدم بزشکی یزد نیوردم افتادم کرمون رفتم مدرسه دیدم با 101هزار کشوری بزشکی یزد قبول شده آخا یکی به من بگه آیا در آمریکا یا انگلیس بسران کشته شدگان جنگ جهانی یا .... بدون هیچ زحمتی میرن دانشگاه واقعا الان از قشر ایتارگر متنفرم متنفرم همین و هیچوقت هم ازشون نمیگذرم
      واقعا شما هر چی بگید حق دارید چون سال 92،یکی از آشناهامون با همین رتبه شما پزشکی مشهد رفت البته بدون سهمیه ولی الان..

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.reza.mm نمایش پست ها
      داداش اونا کافرن! حق خوری هایی هم که از ما میشه تقصیر انگلیس و آمریکاس...نمیدونستی مگه؟

15. Top | #45
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      استفاده از سهمیه ایثارگران مصداق بارز حق خوریه!
      و مطمئن باش ۹۰ درصدشون تو پزشکی به جایی نمی‌رسد(تو ادارات میرسن)
      تو شهر ما یه بیمارستان هست معروفه به سهمیه ای ها عمرا کسی بره توش زنده بیاد بیرون هفته ای چند نفر در اثر سوتی پزشکی میمیرن مردم هم دیگه بی اعتماد شده و سمت اون بیمارستان نمیرن
      شما از این پزشکان متخصص موفق یکی نام ببر که با سهمیه باشه؟
      #ژن_خوب_ایثارگران

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن