خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718
    نمایش نتایج: از 256 به 270 از 270
    1. Top | #256
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس فردا امثال این اقایون دکتر میشن و پزشکی رو هم زیر سوال میبرن با این سواد ناکافیشون. هنوز هیچی نشده داره بچه هایی رو که به حقشون تو ازمون نرسیدن رو مسخره میکنه

2. Top | #257
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarasari نمایش پست ها
      پس فردا امثال این اقایون دکتر میشن و پزشکی رو هم زیر سوال میبرن با این سواد ناکافیشون. هنوز هیچی نشده داره بچه هایی رو که به حقشون تو ازمون نرسیدن رو مسخره میکنه
      بنده خدا من دلم میسوزه واسه اون کسی که ب جای درس خوندن تو این انجمن نشسته و کامنت میزاره،فکرشو درگیر این سهمیه کوفتی کرده،بخدا دلم میسوزه،بچه پشت کنکوری باید تمرکزش رو درسش باشه نه اینکه فقط بشینه ب این فکر کنه سهمیه رو بردارن،فک میکنی فردا سهمیه حذف بشه واسه من مهمه؟من که استفادمو کردم،ولی فقط اگه حرفی میزنم دلم واسه اونی میسوزه که جای درس خودن فکرشو منحرف این مزخرفات کرده
      در ضمن ب هیچس توهین نکردم،مگه خودش شروع کرده باشه

3. Top | #258
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarasari نمایش پست ها
      البته بعید میدونم با این سطح شعور کسی بتونه پزشک شه
      مگه اونجا هم با پارتی یه جوری زیر سیبیلی ردشون کنن
      حالا چاقو تو شکم بیمار جا میمونه میان پزشکارو خراب میکنن نمیگن که طرف سهمیه ای بوده

4. Top | #259
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winner_66 نمایش پست ها
      سخته واستون نمزارن یه طرفه ب قاضی برین؟اذیت میشن؟اگه حق باهاتون بود خیلی منطقی حرف میزدید نه اینکه فقط تهمت بزنید و توقع جواب شنیدنم نداشته باشید
      من الان یکی دو هفته س دارم انجمن رو میخونم دوستان همش دارن شما رو قهوه ای میکنن؟
      چطور روت میشه بازم بیای؟
      بکش بیرون ناموسا

5. Top | #260
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال قبولیا واقعا عجیب بودن! برای من نوشته بود احتمال بالا معماری هنر تهران، ولی اصفهانم نیاوردم!

6. Top | #261
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      BK

7. Top | #262
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رفیقه من با 18هزار کشوری پرستاری شیراز اورده ترم بهمن،بعد جنابعالی با15 هزار پرستاری هم نیاوردی؟
      قشنگ دروغ میگی...
      به قول دخترا پووووف شاید بیشتر از پنج بار کامل توی همین تاپیک توضیح دادم که قضیه چی بوده...الانم واقعا حال ندارم واسه شما هم هفت هشت خط تایپ کنم، اگه خیلی کنجکاوی میتونی کامنتای صفحات اول رو بخونی...در ضمن هدف من ازین تاپیک خودم نیستم، هدف من انتقاد به سهمیه هاس...شما حتی متن استارت تاپیک رو کامل نخوندی و ی راست اومدی قضاوت کردی...چی بگم آخه

8. Top | #263
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      به قول دخترا پووووف شاید بیشتر از پنج بار کامل توی همین تاپیک توضیح دادم که قضیه چی بوده...الانم واقعا حال ندارم واسه شما هم هفت هشت خط تایپ کنم، اگه خیلی کنجکاوی میتونی کامنتای صفحات اول رو بخونی...در ضمن هدف من ازین تاپیک خودم نیستم، هدف من انتقاد به سهمیه هاس...شما حتی متن استارت تاپیک رو کامل نخوندی و ی راست اومدی قضاوت کردی...چی بگم آخه
      اتفاقا کامنتارم خوندم و صحبتات مضحک تر شد واسم
      تو استارت با یه لحنی میگی15هزار شدم ولی پرستاری هم نیاوردم،که یعنی باااید میاوردم،ولی بعدا یه یکی که ازت میپرسه تو که میخاستی پشت کنکور بمونی چرا انتخاب رشته کردی میگی مطمئن بودم چیزی که انتخاب کردمو نمیاوردم!!ینی تو قبل انتخاب رشته میدونستی که پرستاری تهران!هم نمیاری ولی با یه لحنی تاپیک میزاری که انگار باید پرستاری رو حداقل میاوردی
      ببین دوست عزیز تناقض تو صحبتات بیداد میکنه
      موفق باشی

9. Top | #264
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با 3700 پرستاری مشهد نیاوردم ..دیگ تهران ک هیچی

10. Top | #265
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      من با 3700 پرستاری مشهد نیاوردم ..دیگ تهران ک هیچی
      شوخی میکنی دگ?[emoji33][emoji15]

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

11. Top | #266
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اتفاقا کامنتارم خوندم و صحبتات مضحک تر شد واسم
      تو استارت با یه لحنی میگی15هزار شدم ولی پرستاری هم نیاوردم،که یعنی باااید میاوردم،ولی بعدا یه یکی که ازت میپرسه تو که میخاستی پشت کنکور بمونی چرا انتخاب رشته کردی میگی مطمئن بودم چیزی که انتخاب کردمو نمیاوردم!!ینی تو قبل انتخاب رشته میدونستی که پرستاری تهران!هم نمیاری ولی با یه لحنی تاپیک میزاری که انگار باید پرستاری رو حداقل میاوردی
      ببین دوست عزیز تناقض تو صحبتات بیداد میکنه
      موفق باشی
      من هدفم این نبود که اوردن یا نیاوردن خودمو بخوام بگم...تا اینجاش اوکی؟ هدف من فقط و فقط انتقاد از سهمیه بود...نمیدونم چرا حرف به این واضحی رو صد بار باید بهت توضیح بدم عزیزم

البته فکر میکنم منظورت اینه که منی که نمیخواستم برم دانشگاه چرا دارم میگم با 15000 کشوری پرستاری(تهران) نیاوردم...خب واضح هست! اینو گفتم تا یک مقایسه ای بشه با اونی که با رتبه 57000 کشوری رفته دندون!! نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه
      ویرایش توسط .khosro. : 07 مهر 1396 در ساعت 18:34

12. Top | #267
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      شوخی میکنی دگ?[emoji33][emoji15]

ن بخدا من اول پرستاری شهر خودمو زدم برا اینکه راحت باشم...بعدش مشهد ...تو کارنامه سبز دیدم مشهدو نیاوردم ...تهرانم ک اصن نزدم ...با اینکه سهمیه ایثار داشتم...رو پرستاریم دعواس الان

13. Top | #268
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      ن بخدا من اول پرستاری شهر خودمو زدم برا اینکه راحت باشم...بعدش مشهد ...تو کارنامه سبز دیدم مشهدو نیاوردم ...تهرانم ک اصن نزدم ...با اینکه سهمیه ایثار داشتم...رو پرستاریم دعواس الان
      پووووففف

14. Top | #269
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنده خدا من دلم میسوزه واسه اون کسی که ب جای درس خوندن تو این انجمن نشسته و کامنت میزاره،فکرشو درگیر این سهمیه کوفتی کرده،بخدا دلم میسوزه،بچه پشت کنکوری باید تمرکزش رو درسش باشه نه اینکه فقط بشینه ب این فکر کنه سهمیه رو بردارن،فک میکنی فردا سهمیه حذف بشه واسه من مهمه؟من که استفادمو کردم،ولی فقط اگه حرفی میزنم دلم واسه اونی میسوزه که جای درس خودن فکرشو منحرف این مزخرفات کرده
      در ضمن ب هیچس توهین نکردم،مگه خودش شروع کرده باشه
      شما برو ابو بریز جایی که میسوزه

15. Top | #270
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با دیدن این برادران سهمیه ای باب های جدیدی از وقیح بودن برام گشوده شد ://

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن