خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 18 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 270
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      دوست عزیزم شما حق دارین انقدر ناراحت بشید ولی باور کن کنکور یه بخش بسیار کوچیکه زندگیه نباید بخاطرش حرف از مرگ !!!! بزنی که اخه ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!!!عزیز دلم من داره 30سالم میشه فوق لیسانس از دانشگاه معتبر دارم و شاگرد اول بودم بعد با بچه 3ساله نشستم 3ماه خوندم 4هزار منطقه دو اوردم امسال بازم میخونم تا پزشککی بیارم چون انگیزه من پیشرفت زندگی و اینده بچه مه شما چرا انقدر ناامیدین اخه؟اصلا ده بار کنکور بده مهم اینه تلاش کنی و امید داشته باشی بخدا حیف شماها با این سن کم این حرفارو میزنین

منی که پشت کنکورم میدونم با این مدت زمانی که شما درس خوندین و وضعیتتون، چه رتبه ی فوق العاده ای به دست اوردین و بابتش از صمیم قلب تبریک میگم بهتون...و امیدوارم سال دیگه قبول شید درباره ی ده سال پشت کنکور موندنم فکر میکنم سربازی ما پسرارو در نظر نگرفتید!!! ظلمایی که میشه یکی دوتا نیست که

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیار۹۶ نمایش پست ها
      من با ۱۰۰۰ کشوری که صدرصد قبول اصفهان میشدم قبول شدم اراک به خاطر همین رفقا امسال کلا عجیب غریب بود قبولیا
      تبریک میگم بابت رتبتون و خدا کنه سال دیگه اینجوری نباشه...دیگه تحملشو ندارم واقعا

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دنیایی که توش زندگی می کنیم خیلی مضخرفه ... چون ما تلاش می کنیم اما نتیجه دست ما نیست !
      هزار و یک اتفاق ممکنه پیش بیاد تا به اون چیزی که میخوایم نرسیم یا برسیم.
      البته کنکور امتحانی مضخرف تره چون شما 12 سال میری مدرسه توی 4 ساعت سر جلسه خلاصه میشه و یه عدد : رتبت!
      بعد هم که داستان انتخاب رشته و سهمیه کاری که میتونید بکنید اینه : تلاش تلاش تلاش
      من خودم کامپیوتر شریف میخوام سال95 تا 200 هم قبول شده بودن دوستان اما امسال وضعیت قبولی جوری بود که دورقمی ها رفته بودن!
      چیکار میتونم بکنم؟ یا کلا بیخیالش شم یا انقدری تلاش کنم که کسی ، حتی با سهمیه ، نتونه حقم رو بخوره.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      منی که پشت کنکورم میدونم با این مدت زمانی که شما درس خوندین و وضعیتتون، چه رتبه ی فوق العاده ای به دست اوردین و بابتش از صمیم قلب تبریک میگم بهتون...و امیدوارم سال دیگه قبول شید درباره ی ده سال پشت کنکور موندنم فکر میکنم سربازی ما پسرارو در نظر نگرفتید!!! ظلمایی که میشه یکی دوتا نیست که
      شما یه پیام نور بزن اصلا سر کلاس نرو امتحانم بزور بده که معافیت تحصیلی بگیری بعد بشین حسابی بخون حرف من اینه ادم چیزی رو بخواد باید با تمام وجود تلاش کنه ابر و ماه و خورشید و فلک بهانه است هیچی جلودار اراده ادمی نیست شعار نمیدم چون دارم خودم بهش عمل میکنم ایشالا سال دیگه من و شما با شادی از قبولیمون میگیم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما یه پیام نور بزن اصلا سر کلاس نرو امتحانم بزور بده که معافیت تحصیلی بگیری بعد بشین حسابی بخون حرف من اینه ادم چیزی رو بخواد باید با تمام وجود تلاش کنه ابر و ماه و خورشید و فلک بهانه است هیچی جلودار اراده ادمی نیست شعار نمیدم چون دارم خودم بهش عمل میکنم ایشالا سال دیگه من و شما با شادی از قبولیمون میگیم
      ایشالا...این با اخلاص ترین ایشالایی بود که تو تمام عمرم گفتم و همه چی توش بود! از غم و شادی گرفته تا امید و... بله بهتره به فکر مصاحبه با انجمن باشیم واسه سال دیگه

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تا 500 سال دیگه همینه
      اعصاب خودتو داغون نکن برادر من

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش اعصاب خردی فایده ای نداره من با رتبه زیر 2000 حتی فیزیوتراپی هم نیاوردم چه برسه به پزشکی و........
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1000 کشور اصفهان نیاورده؟؟
      فکرشو بکن کی جاشو گرفته ..

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم شما حق دارین انقدر ناراحت بشید ولی باور کن کنکور یه بخش بسیار کوچیکه زندگیه نباید بخاطرش حرف از مرگ !!!! بزنی که اخه ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!!!عزیز دلم من داره 30سالم میشه فوق لیسانس از دانشگاه معتبر دارم و شاگرد اول بودم بعد با بچه 3ساله نشستم 3ماه خوندم 4هزار منطقه دو اوردم امسال بازم میخونم تا پزشککی بیارم چون انگیزه من پیشرفت زندگی و اینده بچه مه شما چرا انقدر ناامیدین اخه؟اصلا ده بار کنکور بده مهم اینه تلاش کنی و امید داشته باشی بخدا حیف شماها با این سن کم این حرفارو میزنین
      متاسفانه خدا نمیاد تو نتایج نهایی کمک کنه.این بنده های یاغیشن که قدرت دستشونه آینده هزاران جوونو به ... بدن.اینجا جایی نیست که شما از یه معادله ساده بتونی جوابی بدست بیاری ، که اگه تلاشی کنی همونقدر آشــشو بخوری و لذت ببری.اینــجا سگ دو هم بزنی ، لذت مال اونــاییه که واسه سوت فلانی دم تکون میدن...
      شما خودت نمیتونستی با همین فوقت کارای بزرگتری بکنی؟؟؟
      ده بارم کنکور بدم؟ ده سال از زمان شکوفایی استعدادا و انرژیم بزنم برای اینکه فقط توی یه دانشگاه مقبولی قبول شم که بتونم این استعداد و تواناییمو ؛ نه تنها برای خودم بلکه برای مثلا مردمم به کار بگیرم و مفید باشم؟؟
      ده سال از زمانی که میتونم کار کنم و در آمد داشته باشمو پولی ذخیره کنم برای شاید بچه ام ، اصلا خودمو تامین کنم که حداقل وقتی برند ال سی وایکیکی رو می بینم حسرت اینو نخورم که ساده ترین لباسشو بخاطر اینکه باید حواسم به خرجم باشه ، نتونم بخرم؟؟
      ده سال مهارت زندگی به دست نیارم، امیدم فقط n تا سوالی باشه که قراره تو چهار ساعت بهشون جواب بدم...
      ده سال و هزارتا خسران دیگه؟
      ...
      ما جور تنبلیـــای صد ها آدمــی رو داریم میکشیــم که نخواستـــن وظیفشــونو درســت انجام بدن...ما هم عین خودشون میشیم...
      این چرخه پایان ناپذیره...
      Let's play

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم از اساس با سهمیه ها مخالفم چون این حرفا قبول دارم که اون بچه هایی که پدراشون بدترین آسیبا بهشون رسیده از جمله شیمیایی شدن یا دچار موج گرفتگی شدن و فرزندان شهدا اونقدر مشکلات تو زندگیشون به وجود میاد که اصلا به کنکور اهمیت نمی دن و اکثرا نمی رن من پسر شهیدی را می شناسم که پدرش فرمانده بوده و الان همه پدرشا میشناسن پیر و جووون و به شدت شهرت داره ولی پسرش اصلا پدرشا ندیده و اصلا از این همه سهمیه و اجر و قرب پدرش استفاده نکرده میگه اصلا کدوم بابا ،پدری که ندیدمش و هیچ مفومه از پدر برام نذاشته حتی حاضر نمیشه راجب پدرش مصاحبه کنه...چون اطرافیانم اونایی که فرزند شهید بودن اصلا نرفتن دانشگاه...و واقعا هم این سهمیه ها حقشونه ولی یه جورایی سوءاستفاده شده برای جانبازان و ایثارگرانی که اصلا هخیچ مشکلی ندارند...و بدتر از این بی عدالتی اینه که دانشگاه آزاد واسشون رایگانهمن کلی دارم شهریه می دم اونموقع دوستم حتی فرق شهریه ثابت و متغییر را نمی دونه داره همون رشته منا رایگانه می خونه اخه پدر منم رفت جنگ ولی اینکه سالم اومده جرمه؟!؟به قول پدرم جنگ برای همه همه بوده حتی برای اونی که تو خونه اش بوده بمباران همه جا بوده...
      ولی این حرفم اشتباهه که می گید دارن جای ما را می گیرن بی عدالتی هست ولی جای کسی را نمی گیرن چون دانشگاه اگه100تا صندلی برای همه داره ما بر سر همون100تا رقابت می کنیم و بنیاد شهید هزینه میده دانشگاه و 10تا صندلی اضافه برای سهمیه دار ها از دانشگاه می خره پس اون100صندلی حق ما هست کسی جای مارا نمی گیره10تا اضافه میشه مخصوص اونا....
      و اما در اخر بگم کلن امسال عجیب غریب بود من کسی را میشناسم که حدود 60منطقه2شد ولی قبول شده بهشتی نیمه دوم پزشکییا کسی که با 1000منطقه 2قبول شده دزفول اصلا اگه میشهامسال وضعیت یه جوری بود...
      توکل علی الله....

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این اهنگو گوش کن شاید حالت بهتر شهوارث شادمهر
      http://ch.japanmusic.ir/wp-content/u...hili-Vares.mp3

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamana1375 نمایش پست ها
      من خودم از اساس با سهمیه ها مخالفم چون این حرفا قبول دارم که اون بچه هایی که پدراشون بدترین آسیبا بهشون رسیده از جمله شیمیایی شدن یا دچار موج گرفتگی شدن و فرزندان شهدا اونقدر مشکلات تو زندگیشون به وجود میاد که اصلا به کنکور اهمیت نمی دن و اکثرا نمی رن من پسر شهیدی را می شناسم که پدرش فرمانده بوده و الان همه پدرشا میشناسن پیر و جووون و به شدت شهرت داره ولی پسرش اصلا پدرشا ندیده و اصلا از این همه سهمیه و اجر و قرب پدرش استفاده نکرده میگه اصلا کدوم بابا ،پدری که ندیدمش و هیچ مفومه از پدر برام نذاشته حتی حاضر نمیشه راجب پدرش مصاحبه کنه...چون اطرافیانم اونایی که فرزند شهید بودن اصلا نرفتن دانشگاه...و واقعا هم این سهمیه ها حقشونه ولی یه جورایی سوءاستفاده شده برای جانبازان و ایثارگرانی که اصلا هخیچ مشکلی ندارند...و بدتر از این بی عدالتی اینه که دانشگاه آزاد واسشون رایگانهمن کلی دارم شهریه می دم اونموقع دوستم حتی فرق شهریه ثابت و متغییر را نمی دونه داره همون رشته منا رایگانه می خونه اخه پدر منم رفت جنگ ولی اینکه سالم اومده جرمه؟!؟به قول پدرم جنگ برای همه همه بوده حتی برای اونی که تو خونه اش بوده بمباران همه جا بوده...
      ولی این حرفم اشتباهه که می گید دارن جای ما را می گیرن بی عدالتی هست ولی جای کسی را نمی گیرن چون دانشگاه اگه100تا صندلی برای همه داره ما بر سر همون100تا رقابت می کنیم و بنیاد شهید هزینه میده دانشگاه و 10تا صندلی اضافه برای سهمیه دار ها از دانشگاه می خره پس اون100صندلی حق ما هست کسی جای مارا نمی گیره10تا اضافه میشه مخصوص اونا....
      و اما در اخر بگم کلن امسال عجیب غریب بود من کسی را میشناسم که حدود 60منطقه2شد ولی قبول شده بهشتی نیمه دوم پزشکییا کسی که با 1000منطقه 2قبول شده دزفول اصلا اگه میشهامسال وضعیت یه جوری بود...
      دوست عزیز درباره ی این قسمت حرفتون که گفتین بنیاد شهید ده تا صندلی اضافه میخره...این فقط یک دروغ مضحک و کثیفه که بعضیا میخوان به خورد من و شما بدن...ببینید ظرفیت کلاس ها و دانشگاه ها کاملا مشخصه و قرار نیست چیزی به قبلیا اضافه بشه!...حتی اگه اینطور که شما میگید باشه معنیش اینه که اون دانشگاه ظرفیت و امکانات برای ده صندلی اضافه داشته و حتی این ده صندلی اضافه هم حق کسانیه که بیشتر تلاش کردن...گرچه صندلی اضافه ای در کار نیست و من فقط این مثال رو زدم تا شما بدونید این مسءله از هر بعد که نگاه بشه ظلم هست...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
      این اهنگو گوش کن شاید حالت بهتر شهوارث شادمهر
      http://ch.japanmusic.ir/wp-content/u...hili-Vares.mp3
      بغضمو شکوند آروم شدم مرسی...راستی ی چیز جالب میدونستی من چقدر دارم درس میخونم؟ من از هفته گذشته استارت زدم و برای اینکه بتونم کامل زیست و درسای پایه رو جمع کنم از ساعت 14 تا 18 ینی چهار ساعت میخوابم و حدود 17-18 ساعت درس میخونم(به غیر از امروز که درگیر این سهمیه لعنتی شدم)، خودت عذابی رو که دارم از بیخوابی میکشم تصور کن...حالا منی که انقدر سختی کشیدم آخر سال یک بچه بسیجی سهمیه ای که کل زمانی که تو عمرش درس خونده به زور سه ماه میشه میاد میشینه جای من!! فکر به این مساءل بود که داغونم کرد ولی خب با کمک بچه ها حالم واقعا بهتر شد، ساعتای 5 و 6 صبح حالم جوری بود که فقط دوس داشتم بمیرم و تمام!!! دست شما و همه بچه های انجمنو میبوسم که امروز کمکم کردن

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما میخواستی بمونی پشت کنکور بعد دنبال این بودی ک پرستاری بیاری ؟
      خب پرستاری میوردی که محروم میشدی از کنکور بعدی !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هعییییییییییییییی
      هعییییییییییییییی
      هعییییییییییییییی

تو دانشگام همینه
      خوابگاه میخوان بدن اولویت با اوناس
      مهمانی میخوان بگیرن اولویت با اوناس
      انتقالی میخوان بگیرن اولویت با اوناس
      انتخاب واحد الویت با اوناس

هعییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی
      ما که راضی نیستیم

صفحه 2 از 18 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن