خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      من تو تابستون از شیمی 3 بجز یه قسمتی از محلول ها و از شیمی 2 بجز اخر فصل 4 همشو خوندم.الان بنظرتون کدوم زوج کتاب برای نیمسال اولم ارجحیت داره؟
      خب کدوم رو کامل خوندی وتست زدی ؟؟
      هر کردوم که کامل نبستی ، همون بزار نیم اول .....
      سنگینی دروس نیم اول خیلی کمتر از نیم دوم هستش
      (مخصوصا بچه های تجربی که باید نیم دوم بیشتر وقنشون رو بذارن روو ژنتیک برای تسلط و معمولا اگه اول سال سهم شیمی و زیست سه ساعت در روزه ، نیم دوم حتی به 4 ساعت زیست و دو ساعت شیمی میرسه ...)

اگه سطح شیمی 2 و شیمی 3 ت یکسان و نسبتا خوبه ...
      با شیمی 3 استارت بزن
      اگه نه که ببین چند به چندی با خودت ، اونی که ضعیف تری رو اولویت بذار
      در ضمن اینو در نظر بگیر
      مسائل سهم بیشتری در کنکور داره
      اگه شیمی 3 رو برداشتی برا نیم اول
      در نیم دوم باید حتما روند حل مسائلت رو ادامه بدی ! وگرنه دستت در محاسبه و .... کند میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها
      من که هم شیمی 3 رو میخونم هم 2 جفتشونم میزنم ... ولی اول با فیزیک 1 و 2 شرو میکنم
      بهترین کار رو میکنی که هر دو رو با هم میخونی !
      ولی چند تا نکته :
      اولا اگه توی آزمون هر دو زوج درسو بزنی ، میانگین برات حساب میشه ؛ و ترازت پایین تر از حالت عادی میشه
      دوما با زیر 10 نمیتونی به همه ی درس هات برسی ! باید ساعت مطاله ات رو ببری رو 13-14 ساعت که بتونی فرا تر از برنامه آزمونت با کیفیت مطلوب درس بخونی

نظر من اینه با یه مشاور یا حتی پشتیبانت صحبت کن
      ببین نظرش چییه ....
      عایا بهتره برات که با برنامه آزمون بخونی و یا اینکه توانایی خوندن هر دو زوج رو باهم داری ......

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با عذر خواهی از استارتر منم ی سوال اینجا مطرح میکنم...من اول میخواستم نیمه اول رو شیمی 2 بردارم اما الان ظاهرا شیمی 3 بهتره ..میخواستم بدونم شیمی 3 چقدر پیوستگی با شیمی 2 داره؟ چون من شیمی 2 رو کامل خوندم اما شیش ماه پیش!! و همش یادم رفته احتمالا، میخواستم ببینم چون شیمی 2 رو یادم رفته واسه شیمی 3 به مشکل نمیخورم احیانا؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      با عذر خواهی از استارتر منم ی سوال اینجا مطرح میکنم...من اول میخواستم نیمه اول رو شیمی 2 بردارم اما الان ظاهرا شیمی 3 بهتره ..میخواستم بدونم شیمی 3 چقدر پیوستگی با شیمی 2 داره؟ چون من شیمی 2 رو کامل خوندم اما شیش ماه پیش!! و همش یادم رفته احتمالا، میخواستم ببینم چون شیمی 2 رو یادم رفته واسه شیمی 3 به مشکل نمیخورم احیانا؟
      تا اون جایی ک تو ذهنمه...فقط ی ذره ساختارا فصل 4 لازمه و فرمول نویسی ک برای واکنشا لازم داری.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها
      تا اون جایی ک تو ذهنمه...فقط ی ذره ساختارا فصل 4 لازمه و فرمول نویسی ک برای واکنشا لازم داری.
      ممنون،مفاهیمش رو یادمه ولی جزءیاتش یادم نیست باید یکی دو روزی ی دوره ای بکنم شیمی 2 رو...میشه بگید نظر شما چیه راجع به شیمی نیم سال اول و چرا؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      ممنون،مفاهیمش رو یادمه ولی جزءیاتش یادم نیست باید یکی دو روزی ی دوره ای بکنم شیمی 2 رو...میشه بگید نظر شما چیه راجع به شیمی نیم سال اول و چرا؟
      کل 2 لازم نیست.

من قرار بود 2 رو بردارم. ولی 2 رو پارسال فول شدم. ضعفم توی محلولا هستو کلا 3 رو فول نیستم. برا همین اول 3 رو برمیدارم ک وقتم ازاد تره و درسا سبک تر، فول شم.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masoume نمایش پست ها

کل 2 لازم نیست.

من قرار بود 2 رو بردارم. ولی 2 رو پارسال فول شدم. ضعفم توی محلولا هستو کلا 3 رو فول نیستم. برا همین اول 3 رو برمیدارم ک وقتم ازاد تره و درسا سبک تر، فول شم.
      آره الان برنامه کانونو دیدم نیمه دوم واقعا سنگینه، مرسی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این همه راجب شیمی حرف زدیم ولی اصلا راجب فیزیک راهنمایی نکردین
      فرقی نمیکنه فیزیک 3 رو اول بخونیم یا فیزیک1.2؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاش تو مصاحبه ی رتبه های برتر کنکور با سایت کنکور در مورد زوج درس ازشون سوال میشد خیلی کمک میکرد من خودم پشت کنکوریم شیمی و فیزیک 3 رو میخام بخونم چون سختره و نیم سال اول وقتش بیشتر فیزیک 3 که پیش نیاز نداره جز بردار ها شیمی 3 هم که فقط فصل 3 سال دوم پیش نیازش هست که لازم نیست اونم بخونم چون واکنشا رو همه رو حفظم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن