خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سال دیگه اگه پزشکی روزانه اوردم مشکلی برای ثبت نام ندارم؟

سلام بچه ها من متولد فروردین 75 هستم سال 93 اولین کنکورمو دادم بعدش 94 دومین کنکور دادم و برای فرار از سربازی رفتم رشته مدیریت بازرگانی پیام نور 95 هم کنکور دادم خوب نبود امسال که 96 هست روزانه قبول نشدم ولی دانشگاه آزاد ذخیره 32 ام رشته علوم آزمایشگاهی مشهد قبول شدم حالا اس ام اس اومده برای ثبت نام یکشنبه بیاین من اگه ثبت نام نکنم سال دیگه اگه پزشکی روزانه اوردم مشکلی برای ثبت نام ندارم؟ اینم بگم که هنوز از پیام نور انصراف ندادم و تا سال آینده هم انصراف نمیدم ازش
      تو رو خدا اگه میدونید کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انیشتن نمایش پست ها
      سلام بچه ها من متولد فروردین 75 هستم سال 93 اولین کنکورمو دادم بعدش 94 دومین کنکور دادم و برای فرار از سربازی رفتم رشته مدیریت بازرگانی پیام نور 95 هم کنکور دادم خوب نبود امسال که 96 هست روزانه قبول نشدم ولی دانشگاه آزاد ذخیره 32 ام رشته علوم آزمایشگاهی مشهد قبول شدم حالا اس ام اس اومده برای ثبت نام یکشنبه بیاین من اگه ثبت نام نکنم سال دیگه اگه پزشکی روزانه اوردم مشکلی برای ثبت نام ندارم؟ اینم بگم که هنوز از پیام نور انصراف ندادم و تا سال آینده هم انصراف نمیدم ازش
      تو رو خدا اگه میدونید کمکم کنید
      نه مشکلی نداری ، پیامک دانشگاه ازاد هم مهم نیست. ثبت نام نکن. پیام نور بمون ، 97 قبول شدی انصراف بده

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کردم فقط خودمم که انقدر موندم پشت کنکور ...منم 75 ایم[emoji4][emoji4] نه مشکلی ندارید.چون روزانه قبول نشدید.میتونید ۹۷ شرکت کنید

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن