خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمکم کنید درست انتخاب کنم...

سلام! دوران دبیرستان بخاطر معدل بالا به اجبار مدیر و دبیران به رشته ریاضی رفتم و با بی علاقگی فارغ التحصیل شدم.کنکور تجربی شرکت کردم و 2 سال درجا زدم( این مدت به پانیک مبتلا شدم و اوضاع بدی داشتم با مصرف دارو) حالا شرایطم خوب شده و میخوام با مشاور و برنامه برای کنکور 97 شروع کنم.فقط چند سؤال دارم از شماهایی که تجربه دارین
      1 برای رتبه برتر شدن حتما مشاورم باید رتبه برتر باشه؟
      2 مشاورم اگه یه دانشجوی سال 7 پزشکی در شهرستان باشه و سابقه مشاوره هم داشته باشه(رتبه 100 منطقه سال 95 شاگردش بود) میشه با تلاش با مشاوره ایشون رتبه برتر شد؟
      3 مشاوره اگه رشتش مغایر با رشته دلخواهم( مشاور رشتش ریاضی و یکی هم روانشناس دانشگاه تهران) صلاحیت مشاوره دادن به یه کنکوری تجربی رو داره؟
      4 من که از صفر شروع میکنم به نظرتون یه برنامه شخصی تهیه کنم باهاش پیش برم یا با همون برنامه راهبردی ازمون پیش برم؟(ازمونا پایه رو زود به زود جمع میکنه و تمرکزشون رو درسای پیشه بیشتر)
      عذرمیخوام زیاد حرف زدم.فقط لطفا کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام یه مشاور خوب حتما نباید خودش رتبه برتر بوده باشه چون مشاوره ب علم و تجربه نیاز داره ولی اگه بود چ بهتر....
      مشاور و آزمون ابزارن تلاش خودت خیییییلی مهمه بهتر برنامه راهبردی رو با کمک مشاور شخصی سازی کنی
      موفق باشی و تندرست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت عزیزم
      میشه بقیه هم یه نظری بدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن