خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy قبول نشدن در امتحان شهریور پیش

سلام،
      من یکی از درس های پیش رو خرداد قبول نشدم و شهریور هم مشکل پیش اومد و نتونستم برم سر جلسه امتحان کلا...
      حالا دانشگاه بابل روزانه هم اوردم ولی یکی از درسای پیشم رو پاس نکردم هنوز...

چی میشه حالا؟ نگید نمیتونم برم دانشگاه؟ یا میفته بره دی ماه و اینا؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . متاسفانه نمیتونید برید دانشگاه چون مدرک پیش ندارید ( البته اگه یه درس باشه ببینید میشه گذاشت تبصره ) / اما راه حل � میتونید برید دانشگاه تون بپرسید احتمالا سفته یا چکی ازتون میگیرن و ثبت نامتون میکنن به این شرط که مدرک پیش رو بهمن ماه تحویلشون بدی در این صورت شمااا دی ماه باید برید و درس تون رو پاس کنید / موفق باشید
      ویرایش توسط POOYAE : 25 شهریور 1396 در ساعت 14:22

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام . متاسفانه نمیتونید برید دانشگاه چون مدرک پیش ندارید ( البته اگه یه درس باشه ببینید میشه گذاشت تبصره ) / اما راه حل � میتونید برید دانشگاه تون بپرسید احتمالا سفته یا چکی ازتون میگیرن و ثبت نامتون میکنن به این شرط که مدرک پیش رو بهمن ماه تحویلشون بدی در این صورت شمااا دی ماه باید برید و درس تون رو پاس کنید / موفق باشید

بره تبصره زدن که خب من نرفتم سر جلسه و نمرم کلا 0 هستش دیگه... نمیشه تبصره زد.

منظورتون از این که چک یا سفته بدم چیه؟یه پولی بدم بهشون.. چقدر مثلا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emir2012 نمایش پست ها
      بره تبصره زدن که خب من نرفتم سر جلسه و نمرم کلا 0 هستش دیگه... نمیشه تبصره زد . منظورتون از این که چک یا سفته بدم چیه؟یه پولی بدم بهشون.. چقدر مثلا
      منظورم اینه که شما یه مبلغی رو ( دانشگاه میگیه ) سفته یا چک میدید تا دانشگاه شمارو ثبت نام کنه تا اینجوری مهلت داشته باشید که مدرک پیش رو بهمن ماه تحویلشون بدید / این چک یا سفته به عنوان ضمانته که شما مدرک رو بهمن تحویل میدید در غیر اینصورت مبلغ چک یا سفته میشه مال دانشگاه و احتمالا اخراج میشید اما وقتی مدرک رو تحویل دادین سفته و چک رو بهتون پس میدن
      ویرایش توسط POOYAE : 25 شهریور 1396 در ساعت 14:36

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه این حرفایی که کاربر بالایی گفتن جواب نداد برای محروم نشدن از انتخاب روزانه سال 97 حتما مدارکی که نشون بده شما امسال قبول نشدی رو برای سنجش ارسال کنید
      خوشا دیدار ما در خواب ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اتفاقا این مورد برا منم اتفاق افتاد شیمی پیش رو در امتحانات شهریور غایب شدم(یه نکته من یه سال هم پشت کنکور مونده بودم)تو این یه سال هم نتونستم به دلایلی پاس کنم رفتم مدرسه ثبت نام نکردن گفتن معافیتت تموم شده.
      دانشگاهم رفتم گفتن میتونی ثبت نام کنی ولی با دیپلم(البته از نظر سربازی مشکل داشت).
      باید بری از پیش دانشگاهی انصراف بدی.
      اگه این کارو بکنی دیگه نمیتونی کنکور شرکت کنی و همچنین اون رشته ای که ثبت نام میکردن هم کاردانی بود و طبق قانون وظیفه عمومی سربازی کاردانی معافیت تحصیلی براش درنظر نمیگیرند.
      من خودم به هر دری فکر کنید زدم نشد که نشد (ازاد رفتم.پیام نور رفتم.حتی حاظر شدم میلیونی واسش خرج کنم اما نشد)مجبور شدم برم خدمت سربازی.
      94 رفتم الانم حدود 5_6 ماهی هست که تموم کردم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن