خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه پشت کنکوری بیچاره!!!!!!!!!!!

سلام.من امسال دومین کنکورم بود.پارسال به دلیل مدرسه وکلاس های زیاد نتونستم بخونم وقبول نشدم وتصمیم گرفتم که برای کنکور96بخونم.امسال هم واقعا خوندم ورتبم نسبت به پارسال خیییلی بهترشد ولی به دلیل نداشتن برنامه مناسب نتونستم رتبه دلخواهم روبدست بیارم.وچون هدفم پزشکی هست پس تصمیم گرفتم برای سال97 هم کنکوربدم.ویه زامون خوب هم ثبت نام کردم که بابرنامش پیش برم وکلاس فیزیک ثبت نام کردم چون توفیریک مشکل اساسی دارم.اینم بگم که من واقعااراده بالایی دارم وحتی اگرصدبارهم شکست بخورم بازم تلاشمومیکنم.ایناروگفتم که یه درکی ازمن داشته باشید.وحالا مشکلم رومیگم:ازوقتی که گفتم پشت کنکورمیمونم خانواده واطرافیانم همش درحال ناامیدکردن من ومتلک انداختن به من هستن.همش به من میگن که سنت میره بالا ودانشگاه رفتن برات سخت میشه وبه خاطرسنت تودانشگاه مسخرت میکنن و....!درحالی که من همش19سالمه!!!!!یه نفرکه واقعاداره اذیتم میکنه وعرصه روبرمن تنگ کرده مامانمه!!!!!!!!!!اصلا فکرشم نمیکردم مامانم یه روزپشتموخالی کنههمش درحال مسخره کردن من ومتلک انداختن به منه.همش داره منو بابقیه مقایسه میکنه.همش میگه ببین دوستات همه دانشگاه رفتن.درحالی که دوستام وهمکلاسیام همشون رشته های بدردنخورودانشگاه های پیام نوروغیرانتفاعی و...رفتن که اصلا آینده ای هم ندارن!!!!!!!!مامانم اصلا منطقی نیست وچون دانشگاه نرفته میخوادعقده هاشوسرمن خالی کنه.همش میگه برودانشگاه آزادویه رشته بخون ویه مدرکی بگیرکه من جلوبقیه بگم دخترم دانشگاه میره.اصلاهم منطقی نیست وهرچی میگم که این رشته هاآینده ندارن توکتش نمیره!!!!!!!ولی من جلوهمه مقاومت میکنم ولی ازدرون خردشدم1یعنی من حق ندارم رشته ای که خودم دوست دارم روبخونم؟؟؟؟؟؟؟حق ندارم واسه خودم کسی بشم؟؟؟؟؟؟؟؟من چه جوری بابقیه رفتارکنم که دست ازسرم بردارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید که طولانی شد.لطفا کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.من امسال دومین کنکورم بود.پارسال به دلیل مدرسه وکلاس های زیاد نتونستم بخونم وقبول نشدم وتصمیم گرفتم که برای کنکور96بخونم.امسال هم واقعا خوندم ورتبم نسبت به پارسال خیییلی بهترشد ولی به دلیل نداشتن برنامه مناسب نتونستم رتبه دلخواهم روبدست بیارم.وچون هدفم پزشکی هست پس تصمیم گرفتم برای سال97 هم کنکوربدم.ویه زامون خوب هم ثبت نام کردم که بابرنامش پیش برم وکلاس فیزیک ثبت نام کردم چون توفیریک مشکل اساسی دارم.اینم بگم که من واقعااراده بالایی دارم وحتی اگرصدبارهم شکست بخورم بازم تلاشمومیکنم.ایناروگفتم که یه درکی ازمن داشته باشید.وحالا مشکلم رومیگم:ازوقتی که گفتم پشت کنکورمیمونم خانواده واطرافیانم همش درحال ناامیدکردن من ومتلک انداختن به من هستن.همش به من میگن که سنت میره بالا ودانشگاه رفتن برات سخت میشه وبه خاطرسنت تودانشگاه مسخرت میکنن و....!درحالی که من همش19سالمه!!!!!یه نفرکه واقعاداره اذیتم میکنه وعرصه روبرمن تنگ کرده مامانمه!!!!!!!!!!اصلا فکرشم نمیکردم مامانم یه روزپشتموخالی کنههمش درحال مسخره کردن من ومتلک انداختن به منه.همش داره منو بابقیه مقایسه میکنه.همش میگه ببین دوستات همه دانشگاه رفتن.درحالی که دوستام وهمکلاسیام همشون رشته های بدردنخورودانشگاه های پیام نوروغیرانتفاعی و...رفتن که اصلا آینده ای هم ندارن!!!!!!!!مامانم اصلا منطقی نیست وچون دانشگاه نرفته میخوادعقده هاشوسرمن خالی کنه.همش میگه برودانشگاه آزادویه رشته بخون ویه مدرکی بگیرکه من جلوبقیه بگم دخترم دانشگاه میره.اصلاهم منطقی نیست وهرچی میگم که این رشته هاآینده ندارن توکتش نمیره!!!!!!!ولی من جلوهمه مقاومت میکنم ولی ازدرون خردشدم1یعنی من حق ندارم رشته ای که خودم دوست دارم روبخونم؟؟؟؟؟؟؟حق ندارم واسه خودم کسی بشم؟؟؟؟؟؟؟؟من چه جوری بابقیه رفتارکنم که دست ازسرم بردارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید که طولانی شد.لطفا کمکم کنید
      همش شر و وره، بخون به هييييييچ كس اهميت نده،سرتو بنداز پايين درستو بخون بهتر و بهتر شو،من شرايط مشابه شما رو حدودا داشتم با اينكه پسرم، الانم قبول شدم مهمم همينه، راه خودمو رفتم

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال
      با زبون چرب به مامانت توضیح بده
      فک و فامیلو براش مثال بزن که فلانی فلان خونده الان اوضاش چجوریه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز..
      متاسفم بابت اینک ب ارزوتون نرسیدن.
      من هم یکی ازمخالفای اصلی نرفتنم ب تهران مامانم هست وخیلی هم مصممه..
      واقعا نمیدونم...ازیکطرف خیروصلاحمون میخان..ازیکطرف وضع دانشگاها ووضع مملکت که روزبه روزبدترمیش
      ادم واقعااااااا میمونه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      راستي دانشگاه هيچ خبري نيست، اون دانشگاه ها ك دوستاتون با رشته هاي بدرد نخور رفتن، نرفتنش بهتره، شما تن به اين موضوع نده، بذار رشته درست حسابي قبول شي، تو دانشگاه سروري كني نه حسرت بخوري...
      من الان دوستام ك مهندسي رفتن نصف درسشونو خوندن شايدم بيشتر، ي سري ام رشته هاي ديگه رفتن، همشونم منو مسخره كردن ك كلا رفتم تجربي، همش ميگفتن عه بابا قرار بود دكتر شي كه...
      الان همه خفه ان خيالتون راحت باشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ۲۲ سالمه و دارم میخونم، سربازم هستم
      اول اینکه سن شما بالا نیست، دوم اینکه هدفتون فکر کنین، سوم اینکه به حرفای بقیه حالا هر کی میخواد باشه اهمیت ندین، شماره قراره واسه خودتون زندگی کنین نه بقیه. هر کاری که بخاطر بقیه انجام بدم اخر کار جز پشیمونی چیزی نداره. این راهو رفتم که میگم . موفق باشین
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا بزار همه بگن نمیشه و این میشه انگیزت که بتونی موفق شی ...
      این مشکلات برای پشت کنکوری ها هست و این مقصرش مامانت نیست و قطعا خودت رفتی تو حاشیه و تلاشتو نکردی و این شده که الان پشت کنکور بمونی پس مشکلاتشو هم باید به جون بخری و دنبال بهانه نباشی که باز امسالم بگی به خاطر حرفای مامانت قبول نشدی ....

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezalireza نمایش پست ها
      همش شر و وره، بخون به هييييييچ كس اهميت نده،سرتو بنداز پايين درستو بخون بهتر و بهتر شو،من شرايط مشابه شما رو حدودا داشتم با اينكه پسرم، الانم قبول شدم مهمم همينه، راه خودمو رفتم
      ببخشیدشماپشت کنکوربودید/چی قبول شدید؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      بابا بیخیال
      با زبون چرب به مامانت توضیح بده
      فک و فامیلو براش مثال بزن که فلانی فلان خونده الان اوضاش چجوریه
      اصلا توفامیل ادم درست وحسابی نداریم که براش مثال بزنم!!!!!!!کلا فایلامون ادمای بی انگیزه وتنبلین.به خاطرهمین مامانم فکرمیکنه دارم رویاپردازی میکنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajedeh-78 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز..
      متاسفم بابت اینک ب ارزوتون نرسیدن.
      من هم یکی ازمخالفای اصلی نرفتنم ب تهران مامانم هست وخیلی هم مصممه..
      واقعا نمیدونم...ازیکطرف خیروصلاحمون میخان..ازیکطرف وضع دانشگاها ووضع مملکت که روزبه روزبدترمیش
      ادم واقعااااااا میمونه.
      واقعا نمیدونم چرامامانا میخوان دختراشونو بدبخت کنن!!!!!!!!!!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه واقعا با شناختی که از خودت داری فک میکنی امسال بمونی پشت کنکور نتیجه دلخواهتو میگیری .. بمون و کاری به حرف بقیه نداشته باش
      رشته خیلی مهمه .. همونطور که گفتی اونایی که رشته به درد نخوری انتخاب کردن هیچ اینده ای ندارن
      شما که سنی نداری .. بمون و برای رسیدن به رشته مورد علاقه ات یا یه رشته خوب تلاش کن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم دقیقا شرایطم مثل شماست..
      اما علاوه بر مامانم پدرمم خیلی با دوباره پشت کنکور موندنم مخالفه..
      کل سال پیش ک پشت کنکور مونده بودم هم با پدرم حرفی نمی زدیم...
      کلا شده بودیم سوهان روح هم..
      برا همین تصمیم گرفتم امسال به هر نحوی شده از خونه و خانواده و فامیل دور بشم..
      و تو انتخاب رشته اصلا سراسریارو نزدم..
      سر این سراسری نزدنم کلیییییی دعوا داشتیم..
      الانم میخوام برم اتاق عمل ازاد..کنارش برا97بخونم..
      میدونم کلی سختی خواهم کشید ولی همه خستگی جسمی خیلی بهتر از خستگی روحی هست..
      بمن اجازه رفتن به کتابخونه رو نمیدادن ولی اگه شمارو بذارن برین..از اون محیط دور بشین...
      شما ازمون هم ثبت نام کردین اگه دوسه بار نتیجه رضایت بخش ببینن شاید یکم اروم شدن..
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara.msm نمایش پست ها
      اگه واقعا با شناختی که از خودت داری فک میکنی امسال بمونی پشت کنکور نتیجه دلخواهتو میگیری .. بمون و کاری به حرف بقیه نداشته باش
      رشته خیلی مهمه .. همونطور که گفتی اونایی که رشته به درد نخوری انتخاب کردن هیچ اینده ای ندارن
      شما که سنی نداری .. بمون و برای رسیدن به رشته مورد علاقه ات یا یه رشته خوب تلاش کن
      ممنون.مامانم فکرمیکنه دوستان که دانشگاه رفتن 4سال دیگه همشون استخدام میشن وفقط من میمونم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EdiS نمایش پست ها
      منم دقیقا شرایطم مثل شماست..
      اما علاوه بر مامانم پدرمم خیلی با دوباره پشت کنکور موندنم مخالفه..
      کل سال پیش ک پشت کنکور مونده بودم هم با پدرم حرفی نمی زدیم...
      کلا شده بودیم سوهان روح هم..
      برا همین تصمیم گرفتم امسال به هر نحوی شده از خونه و خانواده و فامیل دور بشم..
      و تو انتخاب رشته اصلا سراسریارو نزدم..
      سر این سراسری نزدنم کلیییییی دعوا داشتیم..
      الانم میخوام برم اتاق عمل ازاد..کنارش برا97بخونم..
      میدونم کلی سختی خواهم کشید ولی همه خستگی جسمی خیلی بهتر از خستگی روحی هست..
      بمن اجازه رفتن به کتابخونه رو نمیدادن ولی اگه شمارو بذارن برین..از اون محیط دور بشین...
      شما ازمون هم ثبت نام کردین اگه دوسه بار نتیجه رضایت بخش ببینن شاید یکم اروم شدن..
      بنظرم کارخیلی خوبی کردی.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هم وضعیت نسبتا مشابه شمارو دارم
      کنکور 97 سومین کنکورمه و رتبه ی امسالم نسبت به پارسال خیلی پیشرفت داشت...اما با این وجود رشته موردنظرم رو قبول نشدم
      خونواده ی من تا حدودی درک می کنن اما مامانم خیلی ناراحته حتی باهام حرفم نمیزنه و میگه بی فایده س بازم بشینی بخونی...
      بگذریم...
      من معتقدم آرزوها و اهدافم تو زندگی ارزش یک سال دیگه رو هم داره...یه سال دیگه درس خوندن و رسیدن به خواسته ت خییییلی بهتر از چهار سال تحصیل تو یه رشته ی چرت تو یه دانشگاه مسخره س
      به مامانت توضیح بده که هدف من صرفا دانشگاه رفتن و دانشجو بودن نیست که اگه اینطور بود همون سال اول میرفتم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن