خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      ببخشیدشماپشت کنکوربودید/چی قبول شدید؟؟؟؟؟؟
      من دانشگاه رفتم سال اول علوم از چون همه گفتن پشت كنكور فلانه بساره عمرت ميره.
      اما دانشگاه اينو بهم ثابت كرد يا نخونم يا رشته درست بخونم،ي سال خوندم
      بابام نميذاشت انصراف بدم، ولي انصراف دادم ٢ ميليون جم كرده بودم، باهاش قلمچي نوشتم ، كتاب خريدم كنكور دادم، حتي پول ثبت نام سنجشو از همون پول دادم
      ميخواستم كلاس شيمي بابايي برم، نرفتم، ٧٣ ام زدم حالا خوبو بدشو الله اعلم
      بعد وسطه ابان انصراف دادم خوندم، عيدم نخوندم چون كتابخونه ميرفتم، و تو خونه مخالف درس خوندنم بودن..
      سر جلسه ديني و زبان گند زدم، يني دينيو گند زدم زبانو نرسيدم بزنم،
      ١١٠٠ منطقه دو شدم، دندون شهرستان گويا ميتونستم برم اما داروي بهشتي رو بعد پزشكي و دندان تهران( الكي زدم ) رو زدم. دارو ام قبول شدم، دندونم ازاد تهران:/

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.مامانم فکرمیکنه دوستان که دانشگاه رفتن 4سال دیگه همشون استخدام میشن وفقط من میمونم
      برای تجربی فقط رشته های مربوط به بیمارستان میتونن راحت برن سرکار وگرنه بقیه نه مگراینکه پارتی داشته باشن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ۲۲ سالمه، سربازم هستم. دارم میخونم. این از قضیه سن
      دوم اینکه به حرف بقیه گوش نکنین، شما قرار نیست واسه بقیه زندگی کنید. از همین الان بگم اخر گوش دادن به حرف بقیه چیزی جز پشیمونی نیست. این راه رو رفتم که میگم. اگه خونه اذیت میشین برین کتابخونه، موفق باشین
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام.من امسال دومین کنکورم بود.پارسال به دلیل مدرسه وکلاس های زیاد نتونستم بخونم وقبول نشدم وتصمیم گرفتم که برای کنکور96بخونم.امسال هم واقعا خوندم ورتبم نسبت به پارسال خیییلی بهترشد ولی به دلیل نداشتن برنامه مناسب نتونستم رتبه دلخواهم روبدست بیارم.وچون هدفم پزشکی هست پس تصمیم گرفتم برای سال97 هم کنکوربدم.ویه زامون خوب هم ثبت نام کردم که بابرنامش پیش برم وکلاس فیزیک ثبت نام کردم چون توفیریک مشکل اساسی دارم.اینم بگم که من واقعااراده بالایی دارم وحتی اگرصدبارهم شکست بخورم بازم تلاشمومیکنم.ایناروگفتم که یه درکی ازمن داشته باشید.وحالا مشکلم رومیگم:ازوقتی که گفتم پشت کنکورمیمونم خانواده واطرافیانم همش درحال ناامیدکردن من ومتلک انداختن به من هستن.همش به من میگن که سنت میره بالا ودانشگاه رفتن برات سخت میشه وبه خاطرسنت تودانشگاه مسخرت میکنن و....!درحالی که من همش19سالمه!!!!!یه نفرکه واقعاداره اذیتم میکنه وعرصه روبرمن تنگ کرده مامانمه!!!!!!!!!!اصلا فکرشم نمیکردم مامانم یه روزپشتموخالی کنههمش درحال مسخره کردن من ومتلک انداختن به منه.همش داره منو بابقیه مقایسه میکنه.همش میگه ببین دوستات همه دانشگاه رفتن.درحالی که دوستام وهمکلاسیام همشون رشته های بدردنخورودانشگاه های پیام نوروغیرانتفاعی و...رفتن که اصلا آینده ای هم ندارن!!!!!!!!مامانم اصلا منطقی نیست وچون دانشگاه نرفته میخوادعقده هاشوسرمن خالی کنه.همش میگه برودانشگاه آزادویه رشته بخون ویه مدرکی بگیرکه من جلوبقیه بگم دخترم دانشگاه میره.اصلاهم منطقی نیست وهرچی میگم که این رشته هاآینده ندارن توکتش نمیره!!!!!!!ولی من جلوهمه مقاومت میکنم ولی ازدرون خردشدم1یعنی من حق ندارم رشته ای که خودم دوست دارم روبخونم؟؟؟؟؟؟؟حق ندارم واسه خودم کسی بشم؟؟؟؟؟؟؟؟من چه جوری بابقیه رفتارکنم که دست ازسرم بردارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید که طولانی شد.لطفا کمکم کنید
      ++ خودت باید بهتر متوجه شرایط باشی دختر ...... مادرت چه جوری میخای شرایطی که شما درش قرار گرفتی رو درک کنه .... اون ظاهر امرو میبینه و دلش میخاد دخترش دانشگاه قبول بشه که بین دوست و فامیل سرشو بالا بگیره .... ولی از خیلی مسائل پشت پرده بی خبره .......
      ++ خیلی از خانواده ها .... تصورشون از درس و دانشگاه همینه که اسم دانشجو رو بچشون باشه ..... ولی متوجه تفاوت دانشجویی که دارو تهران میخونه با دانشجویی که مهندسی احیاء روستا زابل میخونه، نمیشه .... به هردو اینا گفته میشه د ا نـــشــجــو .......... ولی از زمین تا زیر زمین بین اینا تفاوت هستش ....
      ++ این شرایط رو یه فرصت بدون که بتونی به درک بهتری از خودت و ارزش های زندگی خودت برسی ... حتی اگه خیلی از نزدیک ترین آدمای اطرافت متوجه نشن :::::: ..... :::
      ++ نیازی به رفتار خاص با بقیه نیست که متوجه ارزش تو و کارت بشن .... تو فقط به چیزی که به درستیش ایمان داری عمل کن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.مامانم فکرمیکنه دوستان که دانشگاه رفتن 4سال دیگه همشون استخدام میشن وفقط من میمونم
      ببين خواهرم/برادرم مادرتون بعدها مسئوليت هيچي رو قبول نميكنه، ب تجربه ثابت شده فراموشش كنيد
      تو اون رشته ها هيچ موفقيتي نيست، فقط سر خوردگي

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من چاره داره
      جلو مامانت تهدیدش کنی (البته بطور جدی) که اگه راحتم نزارین خودکشی میکنم
      و واسه فامیلم چنتا فش رکیک نثارشون کنی دیگه دهنشون با پیچ گوشتیم باز نمیشه

7. Top | #22
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مگه حرف بقیه مهمه?!
      بیخیال توروخدا این همه اراده داری درس بخونی نمیتونی ب بقیه اهمیت ندی?!
      مامانت هم هرچی گف خیلی شیک سکوت کن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      به نظر من چاره داره
      این فکر درست نیست ... بازخورد منفی کثیفی داره که مانع این میشه که بتونه راحت درسشو بخونه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      به نظر من چاره داره
      آره اینم خوبه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezalireza نمایش پست ها
      ببين خواهرم/برادرم مادرتون بعدها مسئوليت هيچي رو قبول نميكنه، ب تجربه ثابت شده فراموشش كنيد
      تو اون رشته ها هيچ موفقيتي نيست، فقط سر خوردگي
      اینو خودشم میدونه.ولی نمیدونم چه اصراری داره که برم دانشگاه رشته مزخرف

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara.msm نمایش پست ها
      برای تجربی فقط رشته های مربوط به بیمارستان میتونن راحت برن سرکار وگرنه بقیه نه مگراینکه پارتی داشته باشن
      هیچکدوم رشته های بیمارستانی نرفتن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezalireza نمایش پست ها
      من دانشگاه رفتم سال اول علوم از چون همه گفتن پشت كنكور فلانه بساره عمرت ميره.
      اما دانشگاه اينو بهم ثابت كرد يا نخونم يا رشته درست بخونم،ي سال خوندم
      بابام نميذاشت انصراف بدم، ولي انصراف دادم ٢ ميليون جم كرده بودم، باهاش قلمچي نوشتم ، كتاب خريدم كنكور دادم، حتي پول ثبت نام سنجشو از همون پول دادم
      ميخواستم كلاس شيمي بابايي برم، نرفتم، ٧٣ ام زدم حالا خوبو بدشو الله اعلم
      بعد وسطه ابان انصراف دادم خوندم، عيدم نخوندم چون كتابخونه ميرفتم، و تو خونه مخالف درس خوندنم بودن..
      سر جلسه ديني و زبان گند زدم، يني دينيو گند زدم زبانو نرسيدم بزنم،
      ١١٠٠ منطقه دو شدم، دندون شهرستان گويا ميتونستم برم اما داروي بهشتي رو بعد پزشكي و دندان تهران( الكي زدم ) رو زدم. دارو ام قبول شدم، دندونم ازاد تهران:/
      موفق باشیدبرای ماهم دعاکنید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      این فکر درست نیست ... بازخورد منفی کثیفی داره که مانع این میشه که بتونه راحت درسشو بخونه
      آخرین راه چاره گفتم.........

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینو خودشم میدونه.ولی نمیدونم چه اصراری داره که برم دانشگاه رشته مزخرف
      من رفتم ديگه ، الان ميگن ميخواستي نري ما كه جزعيات رشترو نميدونستيم:/

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
      من هم وضعیت نسبتا مشابه شمارو دارم
      کنکور 97 سومین کنکورمه و رتبه ی امسالم نسبت به پارسال خیلی پیشرفت داشت...اما با این وجود رشته موردنظرم رو قبول نشدم
      خونواده ی من تا حدودی درک می کنن اما مامانم خیلی ناراحته حتی باهام حرفم نمیزنه و میگه بی فایده س بازم بشینی بخونی...
      بگذریم...
      من معتقدم آرزوها و اهدافم تو زندگی ارزش یک سال دیگه رو هم داره...یه سال دیگه درس خوندن و رسیدن به خواسته ت خییییلی بهتر از چهار سال تحصیل تو یه رشته ی چرت تو یه دانشگاه مسخره س
      به مامانت توضیح بده که هدف من صرفا دانشگاه رفتن و دانشجو بودن نیست که اگه اینطور بود همون سال اول میرفتم
      منم مثل شمافکرمیکنم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن