خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question معافیت برای سومین کنکور ، چیکار کنم؟

سلام دوستان.ممنون میشم که توضیحات زیر رو بخونید و اگه راجع به سوالات من اطلاعات دارید منو آگاه کنید.

بنده امسال پشت کنکوری بودم یعنی کنکور96دومین کنکورم بود(تجربی)و چون رتبم زیاد جالب نشد حتی پرستاری هم قبول نشدم.حالا الان میخوام برای سال بعد بمونم(یعنی سومین کنکور)و باتوجه به اینکه سربازی دارم باید با دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی سربازی رو بپیچونم.من موقع انتخاب رشته علاوه بر رشته های خوبی که زده بودم و قبول نشدم این دسته از رشته ها رو
      (رشته های پیام نور و غیر انتفاعی) رو زدم تا بتونم سربازی رو کنار بزنم.حالا الان که نتایج اومده زده حسابداری-تبریز-غیر انتفاعی.
      حالا من باید چیکار کنم؟
      میشه پیام نور و غیر انتفاعی رو انتخاب رشته کرده باشی و قبول نشده باشی و بری برای ثبت نام؟!
      کلا سیر کاری رو که باید انجام بدم رو بتونم برای سال سوم کنور بدم رو بهم بگید لطفا!
      ممنو از همه ی شما دوستان.
      ویرایش توسط Tia : 26 شهریور 1396 در ساعت 00:06 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      ینی حسابداری رو قبول شدین؟!اگ قبول شدین ک همینو برین دیگه........نمیدونم ولی فک کنم میشه بدون کنکور بری دانشگاه آزاد ......میخواستمکمک کنم مصلن ولی شرمنده اطلاعاتم زیاد نیست....ولی بدونکنکور میشه رفت دانشگاه آزاد

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش من میخواست واسه سومین سال کنکور بده رفت تو یه مدرسه ی دینی ثبت نام کرد ک الکی مصلن طلبه و ایناست ...میتونین این روشو امتحان کنین ..ولی کلاسای مدرسه رو نرین و با مدیراش و اینا بحرفین و شرایطتونو توضیح بدین بهشون

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام یه سری پیام نورها بدون کنکور هم دانشجو می گیره و می تونید برید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توکه خراسان رضوی هستی چرا تبریز غیرانتفاعی شو زدی؟شاید بشه رشته ی بدون کنکور پیام نورم شرکت کرد البته مطمئن نیستما،اگر پیام نور قبول شدی میری برای ثبت نام اگرم به معافیتت گیر دادن که باید بری خدمت و اینا به دانشگاه بگو که تاریخ ثبت نامو اینا رو یک جوری بزنه (خودشون بهتر میدونن) که مشکلی برات پیش نیاد یعنی قبل از پایان معافیتت که در این صورت فک کنم مشکلت حل شه بعدم که مرخصی میگری دو ترم پشت سر هم
      تاپیکای اینجوری زیاده اونارم نگاه کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط str1998 نمایش پست ها
      سلام دوستان.ممنون میشم که توضیحات زیر رو بخونید و اگه راجع به سوالات من اطلاعات دارید منو آگاه کنید.

بنده امسال پشت کنکوری بودم یعنی کنکور96دومین کنکورم بود(تجربی)و چون رتبم زیاد جالب نشد حتی پرستاری هم قبول نشدم.حالا الان میخوام برای سال بعد بمونم(یعنی سومین کنکور)و باتوجه به اینکه سربازی دارم باید با دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی سربازی رو بپیچونم.من موقع انتخاب رشته علاوه بر رشته های خوبی که زده بودم و قبول نشدم این دسته از رشته ها رو
      (رشته های پیام نور و غیر انتفاعی) رو زدم تا بتونم سربازی رو کنار بزنم.حالا الان که نتایج اومده زده حسابداری-تبریز-غیر انتفاعی.
      حالا من باید چیکار کنم؟
      میشه پیام نور و غیر انتفاعی رو انتخاب رشته کرده باشی و قبول نشده باشی و بری برای ثبت نام؟!
      کلا سیر کاری رو که باید انجام بدم رو بتونم برای سال سوم کنور بدم رو بهم بگید لطفا!
      اگه مشهدی برو موسسه غیر انتفاعی شاندیز ( تو شاندیزه ) من تا جایی که یادمه برا رفقام که میخواست این کارو بکنه اصلا کنکور نخواستن چیزی . یه رشته ای نثلا عمران بزن دو ترمم مرخصی بگیر .
      فقط حواست باشه که باید تاریخ شروع معافیتت ( ثبت نام ) قبل تاریخ اتمام معافیت قبلیت خورده باشه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که پیام نور بدون کنکور ثبت نام کنی به 2 علت هم نزدیک تره و دلیل مهمتر هزینه هست که غیر انتفاعی موقع انصراف هزینه خیلی زیادی می گیره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط str1998 نمایش پست ها

حالا من باید چیکار کنم؟
      برو رشته گیاه پزشکی دانشگاه غیر انتفاعی شهرتون جدیدا بدون کنکور شده هرچند زیاد جالب نیس!
      رشته های بدون کنکور رو میشه رفت برا ثبت نام بهتره بری پیام نور تهش برا انصراف صدوپنجاه یا دویست تومن میگیرن اما غیر انتفاعی بیشتره فک کنم .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن