خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب های کنکوری تجربی + تعدادی عمومی

ریاضی تجربی

خیلی سبز چاپ 91................. قیمت پشت جلد 19900................ قیمت فروش 15000

مهر و ماه چاپ91 ....................قیمت پشت جلد 19500............... قیمت فروش 14500 (فروخته شد)

چکیده ی تخته سیاه چاپ91 .........قیمت پشت جلد 8000 .......قیمت چاپ جدید 10000................ قیمت فروش 6000

خیلی سبز هم بسیار تمیز هستش ولی در پاسخ نامه نکته های مهم هایلایت شده
      من توصیه میکنم اگر خیلی سبز میگیرید این جلد سبز رو تخرید و چاپ 27 به بعد کتاب رو بخرید که رنگ جلدش تغییر کرده و به این دلیل که تعداد تست های کتاب جدیدش تقریبا 2 برابر شده و بهتره.
      چگیده مهر و ماه هم نو هستش

فیزیک

پایه مهر و ماه چ 91 .....قیمت پشت جلد 15000......قیمت سری بعدی چاپ 91 18000........ قیمت فروش 11000
      بسیار تمیز و در حد نو فقط چند فصل از کتاب استفاده شده

پیش 2 خیلی سبز چاپ 91...... قیمت پشت جلد 8600.....قیمت چاپ جدید 15500........... قیمت فروش 7000
      در حد نو

پیش 1 جلد 1 فار(اموزش) + فیزیک پیش 1 ازمون

فیزیک 3 خیلی سبز(سوال + اموزش) چاپ 91.
      ............قیمت پشت جلد10600 ......قیمت چاپ جدید17600 ............ قیمت فروش 8000
      کتاب کاملا نو میباشد

زیست شناسی

تانک تست تخته سیاه
      چاپ 91.
      ............... قیمت پشت جلد 28000........قیمت چاپ 92 33000............... قیمت فروش 20000
      این کتاب کاملا نو میباشد ( کتاب زیست گیاهی تخته سیاه به همراه این کتاب هدیه داده میشود )

شیمی

پیش 2 خیلی سبز چاپ 90
      ....................قیمت پشت جلد 9800 ....قیمت چاپ جدید 24700 ..............قیمت فروش 7500

(کتاب حفظیات شیمی مهر و ماه به همراه این کتاب هدیه داده میشود )

کتاب های عمومی

دینی و زندگی گاج نقره ای چ 91 . (فروخته شد)

.........قیمت پشت جلد.......قیمت چاپ 92 27500 .......
      .قیمت فروش 15000 تومان

ادبیات پیش دانشگاهی خیلی سبز چ 91

کاملا نو ...........قیمت پشت جلد 12500.....قیمت چاپ جدید 21000.........قیمت فروش 10000 تومن

قرابت معنایی الگو( چ91) ...........در حد نو ..........قیمت چاپ جدید 12500...... قیمت فروش5000 (فروخته شد)

فن ترجمه الگو
      چ 91 ................ در حد نو .......در بازار همین چاپ موجود است....قیمت فروش 4500

لغات و املا الگو(91چ).... ...........در حد نو...........قیمت چاپ جدید 11000......... قیمت فروش 6000

زبان فارسی 5 مبحث الگو (چ90) ...کاملا نو..........قیمت چاپ جدید 10000......... قیمت فروش 5000

کتاب ایات و نکات گاج چ91 .............کاملا نو............قیمت پشت جلد 11500 ....قیمت فروش 7500

این کتاب ها به لیست اضافه شد:

عربی سفید گاج چ 90 و یا 89 .............قیمت فروش 11000
      شیمی پیش 1 خیلی سبز چ 90...........ق فروش 7500
      چاپ جدید شیمی پبش 1 خیلی سبز ویرایش شده و خیلی بهتر شده اگر چاپ 92 رو بگیرید بهتره
      قرابت معنایی نشر دریافت دکتر سبطی چ89 .......قیمت فروش 7000
      ارایه های ادبی الگو چ 89....... .....................قیمت فروش 7000
      تاریخ ادبیات کلک معلم 90..............................قیمت فروش 3500
      عربی خیلی سبز بانک تست چ90 یا 91...........................قیمت فروش 12000
      فیزیک پیش 1 جلد1 و 2 خیلی سبز...........................قیمت فروش

( کتاب همایش زبان نشر دریافت(دکتر شهاب اناری) و یا کتاب کم حجم و مقوی عربی خیلی سبز در صورت خرید چند کتاب هدیه داده میشود)

دوستان لطف کنید و هر کتابی رو خواستید همینجا اعلام کنید.
      سپاس
      ویرایش توسط mosen : 20 شهریور 1392 در ساعت 23:47

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      11.قرار دادن قیمت اولیه و عکس از کالا در پست اول تاپیک الزامیست .
      در هنگام قرار دادن عکس بايد حتماً نام کاربري و نام انجمن کنکور به همراه تاريخ همان روز بر روي يک کاغذ نوشته شود و در تمام عکس ها مشخص باشد
      ( جهت اطمینان مشتری از اصل بودن کالا ) . عکس ها بايد فاقد هرگونه ويرايش باشد .

12. تاپیکهایی که بند بالا را رعایت نکنند بعد از 24 ساعت از انجمن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      11.قرار دادن قیمت اولیه و عکس از کالا در پست اول تاپیک الزامیست .
      در هنگام قرار دادن عکس بايد حتماً نام کاربري و نام انجمن کنکور به همراه تاريخ همان روز بر روي يک کاغذ نوشته شود و در تمام عکس ها مشخص باشد
      ( جهت اطمینان مشتری از اصل بودن کالا ) . عکس ها بايد فاقد هرگونه ويرايش باشد .

12. تاپیکهایی که بند بالا را رعایت نکنند بعد از 24 ساعت از انجمن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد
      سلام
      ممنون از یاداوریتون,
      قوانین رعایت شده .
      ویرایش توسط mosen : 14 مرداد 1392 در ساعت 10:39

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      دوست عزیز،من کتاب ریاضی تجربی مهر و ماه رو میخوام.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiroostaei نمایش پست ها
      سلام.
      دوست عزیز،من کتاب ریاضی تجربی مهر و ماه رو میخوام.
      سلام
      من یه موضوعی رو باید بگم: ببینید من این 2 کتاب رو داشتم : مهر و ماه و خیلی سبز
      چند روز پیش هم کتاب جدید خیلی سبز رو گرفتم و بیش از 3000 تست داره و درسنامه هاش خیلی روون شده و البته میتونم بگم یه کتاب کاملا جدیده و توصیه میکنم خیلی سبز جدید , این رو بگیرید:
      فایل پیوست 3509
      اما اگر با این توصیفات کتاب مهر و ماه رو میخواید تو pm خصوصی ادرستون رو به طور کامل بفرستید تا هماهنگ کنم.
      سپاس
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب فيزيک 3 تجربي هست؟

اموزشش در چه حديه يهني تست بيشتر داره يا اموزش؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teenager girl نمایش پست ها
      کتاب فيزيک 3 تجربي هست؟

اموزشش در چه حديه يهني تست بيشتر داره يا اموزش؟
      سلام
      بله تجربی هستش
      این کتاب بیشتر(99%) به کار بچه های سال سومی میخوره چون هم تست داره هم سوال تشریحی داره و هم جای خالی و هم سوال های امتحان نهایی و هم اموزشش کامله(درسنامه تو پاسخ های تشریحی
      )
      مثلا برای خازنها 146 تا سوال داره که شامل تست کنکور و تالیفی و سوال هاش تشریحی و امتحان نهاییه و...
      اگر سال سومی هستید این کتاب برای شما مناسبه و اما اگر کنکوری هستید توصیه میکنم از کتاب تست سال سوم خیلی سبز تالیف مصلایی استفاده کنید.
      این هم توضیحی از کتاب از سوی انتشارات خیلی سبز:

اصولاً کتاب‌های آموزش برای مخاطبان با حوصله‌ای است که تا کنکور وقت زیادی دارند و می‌خواهند درس را خوب یادگرفته و تمرین‌های غیرتستی هم حل کنند و شدن در امتحان نهایی هم برایشان مهم است. این کتاب‌ها مخاطبان خاص‌تری دارد. در امتحانات نهایی بسیار به دردبخور است و ضمناً کمک می‌کند تا آدم به درس خوبِ خوب مسلط شود. کتاب‌های آموزش معمولاً با درس شروع می‌شود، اما ما در این کتاب با سؤال شروع کردیم، آن هم سؤالاتی جذاب و متنوع (صحیح و غلط / جای خالی / کوتاه پاسخ / جدول / نمودار و …) تا دانش‌آموز کشش ادامه دادن داشته باشد. در پاسخ‌ها نیز مثل سبک کتاب‌های کنکور کادر درسنامه گذاشتیم. سؤالات بر اساس تیترهای کتاب درسی چیده شود و رونده ساده به دشوار دارد......

سپاس

ریاضیات تجربی مهر و ماه + قرابت معنایی الگو فروخته شد
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 27 مرداد 1392 در ساعت 21:08

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا elninio داره تست تانکشو 10000 میده؟فرقی دارن؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      چرا elninio داره تست تانکشو 10000 میده؟فرقی دارن؟
      شما ببینید کتاب ایشون چاپ چه سالیه؟ کتاب من چاپ پاییز 91 ( ویرایش شده برای کنکور 92) کتاب ایشون دست دومه؟ کتاب من کاملا نو هستش قیمت پشت جلد کتاب ایشون چنده؟ مال من 28 تومنه سپاس
      یادم رفت بنویسم : همراه کتاب تانک تست تخته سیاه کتاب زیست گیاهی تخته سیاه هدیه داده میشود.
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 28 مرداد 1392 در ساعت 01:43

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosen نمایش پست ها
      شما ببینید کتاب ایشون چاپ چه سالیه؟ کتاب من چاپ پاییز 91 ( ویرایش شده برای کنکور 92) کتاب ایشون دست دومه؟ کتاب من کاملا نو هستش قیمت پشت جلد کتاب ایشون چنده؟ مال من 28 تومنه سپاس

دوست عزیز کتاب بنده حتی ورق نخورده تا نخورده چاپ 91 هست قیمت پشت جلدشم 28 تومنه
      همه کتاب های من نو و چاپ 91 هستن کاملا سالم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elninio نمایش پست ها
      دوست عزیز کتاب بنده حتی ورق نخورده تا نخورده چاپ 91 هست قیمت پشت جلدشم 28 تومنه
      همه کتاب های من نو و چاپ 91 هستن کاملا سالم
      من در این رابطه اظهار نظری کردم؟
      ایشون سوال کردند بنده هم عرض کردم ببینید شرایط کتاب شما به چه صورت هست و شرایط کتاب خودم رو عرض کردم.
      م. امیرزاد

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب ریاضیات دارین؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kchat نمایش پست ها
      کتاب ریاضیات دارین؟
      اگر منظورتون ریاضی تجربیه ,بله , ریاضیات تجربی خیلی سبز موجوده + چکیده ی تخته سیاه
      سپاس
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 29 مرداد 1392 در ساعت 19:38

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تعدادی کتاب جدید به لیست صفحه ی اول اضافه شد.
      م. امیرزاد

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما که فیزیک پایه مهر و ماه رو خوندی میشه نظرتون رو راجبش بگی؟ همچنین فیزیک پیش 2 خیلی سبز

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن