خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این شرایط ،خب کدام یک؟ : )

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

2 22.22%
    • شهریاری(مبتکران)

3 33.33%
    • خیلی سبز

4 44.44%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سه راهی فیزیک

سلام
      در مورد فیزیک و انتخاب منبع خیلیا روی گاج نظر دارند.کتاب خوبیه و من هم پایه این کتاب رو دارم و هم پیش رو
      ولی مشکلی که هست در مورد فیزیک پیش فصل های 3-8 که من واقعا هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم.یعنی نه تا الان خوندم، نه تو مدرسه گوش دادم ،نه کلاس رفتم و نه دی وی دی دیدم
      الان با این اوصاف : )) میشه با این کتاب (گاج) نتیجه گرفت؟؟یعنی اموزش مفاهیمش تو فصلهای 3 تا 8 خوبه؟؟
      در قیاس با شهریاری (مبتکران ) و خیلی سبز کدوم از نظر درسنامه بهتره؟؟
      درسنامه های کلاس محور و در عین حال کنکوری ،تشریحی-تستی +نکات تستی خوب
      شهریاری رو که خیلی در مورد درسنامه های کاملش شنیدم و خیلی سبز رو هم که از خیلی سبز فیزیک 3 دید خیلی خوبی بهش دارم ،از طرفی احتمال این رو میدم (دلیل اصلی تاپیک) که درسنامه های گاج فاصله زیادی با دوتای دیگه نداره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . چون با فیزیک مشکل دارین به صورت پایه ای و خوب یاد نگرفتین من پیشنهادم اینه 1- دیدن فیلم ( آلاء رایگان یا هر موسسه ای دیگه ) + گاج یا خیلی سبز / 2- خوندن فیزیک شهریاری چون درسنامه اش کامله و روان و تموم نکات رو میگه / اما در هر صورت قبل از خرید هر منبع ای نمونه ش رو ببین چون قراره یکسال تو اونو بخونی یا ببینی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر پایه تون مشکل داره گاج درسنامه هاش خیلی مناسب نیست واستون.با فیزیک شهریاری شروع کنید خیلی درسنامه های مفهمومی تری داره و برای تست های تکمیلی از گاج استفاده کنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      اگر پایه تون مشکل داره گاج درسنامه هاش خیلی مناسب نیست واستون.با فیزیک شهریاری شروع کنید خیلی درسنامه های مفهمومی تری داره و برای تست های تکمیلی از گاج استفاده کنید
      به عبارتی فیزیک شهریاری تست های ضعیف تری از گاج داره !!

-------

دلیل اصلی تاپیک اینکه نمیخوام از چند منبع برای فیزیک خصوصا برای تست استفاده کنم
      یه درسنامه یا جزوه + یه منبع تست و در صورت داشتن زمان تکرار همون منبع برای تست : )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال این وسط دارم .
      از لحاظ کیفیت تستا و داشتن تستای چالشی ( نه آبکی ) کدوم کتاب بهتر کار کرده ؟
      من برای منبع اصلی مبتکران گرفتم و برای منبع تکمیلی موج آزمون و فیزیک الگو . فیزیکم بد نیست در حد 60

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرمن مبتکران بگیر
      درسنامه و تست و پاسخنامه تشریحی خوبی داره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها

-------

یه درسنامه یا جزوه + یه منبع تست و در صورت داشتن زمان تکرار همون منبع برای تست : )
      نمیشه گفت ضعیف تر.تست های پایه ای تری داره.اگر یک منبع میخواین شهریاری مناسب تره.هم از لحاظ درسنامه هم روش آموزش حل.
      ولی اگه هم پایه تون مشکل داره هم درصد خیلی بالا میخواین به یک منبع تکمیلی هم نیاز دارین.میتونین گاج رو بگیرین که بله تست های خیلی سخت تری داره اما احتمالا خیلی اذیت میشین و تهش به این نتیجه میرسین که باید مفهومی تر کار میکردین که با درسنامه های گاج فکر نمیکنم بشه.من خودم نتونستم !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

-------

اصلا اینطور نیست.
      مبتکران خیلی از گاج بهتره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای پیش مبتکران رو برای درک مطلب و یا همون درسنامه خریدم .تعداد تست هاش از گاج کمتره
      این تفاوت(حدو300-400 تا) به تسلط کار خیلی لطمه میزنه؟
      استفاده از دو منبع یکی برا درسنامه و یکی برا تست(گاج) اشتباهه یا نه؟؟

پ.ن:فیزیک پایه گاجی که برا کنکور 95 با 97 خیلی تفاوت داره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

اصلا اینطور نیست.
      مبتکران خیلی از گاج بهتره
      ویرایش توسط attila : 02 مهر 1396 در ساعت 00:15

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای پیش مبتکران رو برای درک مطلب و یا همون درسنامه خریدم .تعداد تست هاش از گاج کمتره
      این تفاوت(حدو300-400 تا) به تسلط کار خیلی لطمه میزنه؟
      استفاده از دو منبع یکی برا درسنامه و یکی برا تست(گاج) اشتباهه یا نه؟؟

پ.ن:فیزیک پایه گاجی که برا کنکور 95 با 97 خیلی تفاوت داره؟؟
      الان ازم سوال پرسیدین؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

الان ازم سوال پرسیدین؟
      شاید یکم نگارش اشکال داشته باشه ولی تو 3 جا علامت سوال گذاشتم اخر جمله : ))

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مبتکران نداشتم ولی گاج وخیلی سبز داشتم و به نظرم پیش دانشگاهی گاج بسیار افتضاحه ولی پیش دانشگاهی خیلی سبز خیلی عالیه مخصوصا که مفاهیمو راحت جامیندازه و به نوعی کلاس محور و مزیتای دیگه اینم در نظر بگیر که مولف فیزیک3خیلی سبز مولف پیششم هست و به همون شکل عالی نوشته
      کلا اگه گاج داری و پیش دانشگاهیو مشکل داری گاج توصیه نمیشه،اونجور که دوستان تعریف میکنن مبتکران خیلی خوبه،بچسب به مبتکران و نگران باقی مواردش نشو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد فیزیک و انتخاب منبع خیلیا روی گاج نظر دارند.کتاب خوبیه و من هم پایه این کتاب رو دارم و هم پیش رو
      ولی مشکلی که هست در مورد فیزیک پیش فصل های 3-8 که من واقعا هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم.یعنی نه تا الان خوندم، نه تو مدرسه گوش دادم ،نه کلاس رفتم و نه دی وی دی دیدم
      الان با این اوصاف : )) میشه با این کتاب (گاج) نتیجه گرفت؟؟یعنی اموزش مفاهیمش تو فصلهای 3 تا 8 خوبه؟؟
      در قیاس با شهریاری (مبتکران ) و خیلی سبز کدوم از نظر درسنامه بهتره؟؟
      درسنامه های کلاس محور و در عین حال کنکوری ،تشریحی-تستی +نکات تستی خوب
      شهریاری رو که خیلی در مورد درسنامه های کاملش شنیدم و خیلی سبز رو هم که از خیلی سبز فیزیک 3 دید خیلی خوبی بهش دارم ،از طرفی احتمال این رو میدم (دلیل اصلی تاپیک) که درسنامه های گاج فاصله زیادی با دوتای دیگه نداره
      شدیدا اعتقاد دارم که ریاضی و فیزیکو با سوال حل کردن (مثلا تست زدن) باید یاد گرفت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید یکم نگارش اشکال داشته باشه ولی تو 3 جا علامت سوال گذاشتم اخر جمله : ))
      من خودم گاج رو نمی پسندم کلا
      تست های زیاد و تکراری داره و یکم فرمولیه
      مبتکران درسنامه اش خیلی خوبه
      من دو تا کتتب داشتن رو نمی پسندم شما الان گرمی نمی دونی یه دو سه ماه دیگه شیطان رجیم میاد سراغت اونوقت از هر دو می مونی و فیزیکت ****** میره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر چه خیلیا با گاج کار کردن و به نتیجه هم رسیدن ولی به نظر من کتاب جالبی نیست. دلیلش هم اینه که زیادی نکته محور و فرمول محوره.
      مبتکران از نظر مفهومی خیلی خوب کار کرده و تستای تالیفی خیلی خوبی هم داره. تعداد تستاش هم به نظر من کم نیست و کاملا مناسبه. (اگرچه تعداد تستای گاج بیشتره!)
      کسایی که فیزیک رو به طور نکته‌ای و غیرمفهومی یاد میگیرن معمولا در آزمونای مرحله‌ای نتیجه خوبی میگیرن ولی زمانی که حجم مطالب زیاد میشه، خیلی از مطالب و نکته‌ها رو فراموش میکنن و درصدشون افت میکنه.
      (تجربه کار با خیلی سبز رو ندارم. فقط در حد نیم ساعت کتاب پیش 1 چاپ 94 یا 93 رو خوندم و به نظرم تقریبا مشابه گاج بود.)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن