خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 25343536 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 511 به 525 از 535

موضوع: حجاب

1. Top | #511
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فراماسونری ؟؟؟
      نزنید این حرفو بابا
      زشته

این اخرین کامنته منه احتمالا

زندگی من
      بر اساس اخلاقیات خودمه
      عقل دارم و بدی ها را تشخیص میدم
      نیازی به بقیه ندارم

اخلاقیات قبل دین بوده و میماند

2. Top | #512
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      داداش من قراره به زودی به خاطر آواتارم اخراج بشم بر اساس گفته های اراز برا همین زیاد فرصت ندارم , جان من کوتاه بنویس

1: اون حرفم بیشتر جنبه خبری داشت تا سوالی , یعنی هرچی این دنیا حرام و ممنوعه اون دنیا حلال و طیب شده

2: داعش تو سوریه نبود تکفیری ها تو سوریه بودن و اینکه چرا یه تیر سمت اسرائیل نفرستاد رو از من نباید بپرسی از رهبرشون باید بپرسی اما همین امروز اخبار گفت که داعشی ها اولتیماتوم دادن که کلیه اقلیت های مذهبی از شهر موصل خارج بشن و همین امروز 30 هزار تا مسیحی رو از موصل بیرون کرد

در مورد 11 سپتامبر هم روایت زیاده اما همشون این رو میگن که کار طالبان بوده حالا اینکه آمریکایی ها ازشون خواستن یا بن لادن ازشون خواست رو نمیشه به یقین گفت

در مورد اسرائیل هم سالها پیش اعراب شروع کردن به فروختن زمین هاشون به یهودی ها و الان اعراب چوب همون کارشون رو دارن میخورن ( من از هیچ کشوری در دنیا به اندازه اسرائیل بدم نمیاد )

3: قوانین تشیع از کجا اومد دیگه ؟؟ کجای قرآن گفته که همه باید حجاب کنن ؟؟ کجا گفته یه زن که اصلا مسلمون نیست وقتی وارد ایران میشه باید روسری سرش کنه ؟؟ میدونی این مثل چیه ؟ مثل اینه که هر زن مسلمونی رو در فرودگاه جان اف کندی به این شرط بهش اجازه ورود به خاک آمریکا رو بدن که روسریش رو از سرش برداره و در سطح شهر هم به هیچ وجه روسری سرش نکنه ...
      1)هیچ چیزی اینجا حروم و اونجا حلال نیست...

2)جیگر داعش سر حرف کلمه دولت سلامی عراق و شام ...شام همون سوریه بنابر این داعش تو سوریه بوده و هست...من دلیلشو بهت می گم
      آخه یه گروهک تروریستی موشک زمین به هوا از کجا آورده...اگه استراتژی بلدی برو ببین سبک حمله داعش به عراق دقیقا مثل حمله آمریکا به عراقه...از خودت مردونه سوال کن چرا متحدای آمریکا تو خاور میانه امنیت دارن ولی اونایی که آمریکا رو قبول ندارن این گروهک ها بهشون حمله می کنن؟
      فرض کنیم ارتش امریکا انقدر بی عرضه چنتا افغانی امدن توی آمریکا خوردن به برج اول،برج دوم برا چی فرو ریخت؟
      خوب حالا انتظار داری حماس بشینه اسرائیل بیاد غزه رو بمب بارون کنه؟
      چرا اسرائیل رو دوست نداری؟ اسرائیل کشور خوبیه برای فری میسن ها...شوخی کردم ناراحت نشو یهو
      3)در سوره نور آیه 31 و ...
      مگه تو فرانسه نیست؟حق تحصیل فقط با برداشتن حجابه...

ببخشید طولانی شد از این خلاصه تر نمیشه....قانون رو رعایت کن اخراج نمیشی...

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 29 تیر 1393 در ساعت 12:44

3. Top | #513
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pitbull نمایش پست ها
      1.وقتی یهودیا ب مسلمونا حمله کردن کسی گفت آدم های یهودی نما این کارو کردند؟تو آیین یهود ک نگفته مسلمونارو بکوشید پس اون آدما یهودی واقعی نبودند ولی ب اسم یهودی ها تموم شد،این ک بخوای خالص و ناخالص رو از هم جدا کنی محاله پس چه بخوای چه نخوای مسلمونا دارن این کارو میکنن.
      2.حداقل از سال 58 ب بعد.نگفتم هیچ جای دیگه دنیا جنگ نمیشه ولی شما برو تعداد جنگ های مسلمونا با جنگ های کشور های سایر ادیان رو مقایسه کن!!!!!!!!!
      3و4.خواهشا مثل آخوندا بحث نکنید و سوال رو با ی سوال الکی جواب ندید.شما خیلی خوب فرق عقب موندگی و پیشرفت رو میدونی.یکی ازلازمه های پیشرفت در سراسر دنیا اینه ک دین و مذهب نباید هیچ دخالتی در امور سیاسی اون کشور داشته باشن ک ترکیه مثالی از اون کشور ها بود.
      5.این نظر شماست و حرفی در موردش ندارم.
      6.اول خواهشا منطقی بگید چرا دین های دیگه اینقد دشمن نداره؟پس یا کاری میکنن یا باز میشه همون دشمن توهمی
      در ضمن گفته آگاه باشید ن اینکه ب جون هم بیوفتید.
      خب فاطمه خانم زحمت جواب دادن به شما رو کشیدن منم چنتا نکته اضافه کنم
      1)امروز یهودیای اسرائیل دارن مردم غزه رو تیکه تیکه می کنن...درصورتی که ما تو ایران هیچ گونه توهینی به یهود(کلیمی ها) نمی کنیم و اونا هم دارن با ما زندگی میکنن...ما این وحشی گری رو به پای یهود نوشتیم؟نه وگرنه همه کلیمی های ایرانو اخراج می کردیم...میزان حال عزیزمن

2)یه ذره دقت کن..تو کدوم کشور های اسلامی جنگه؟آیا متحدین آمریکا تو خاورمیانه مثل عربستان،اردن،قطر و ... امنیت ندارن؟فقط تو کشور هایی که خواستند و مقابل آمریکا ایستادن جنگه عزیز من

3و4)لازمه پیشرفت هر کشور نیروی انسانی و فکری اون کشوره نه دخالت مذهب...

5)از فیلم هایی که می سازن مشخصه چه قصدی دارن...فقط کافیه بخوای تا برات اثبات بشه...برو مستند ظهور رو که خود آمرکایی ها ساختن ببین...

6)خیلی سادس چون قدرت دست سایر ادیانه...اونا قبول نمیکنن که اسلام دین کامل تره...به همین دلیل برای حفظ منافع شون از هیچ کاری فروگذاری نمیکنن

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 29 تیر 1393 در ساعت 12:40

4. Top | #514
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      انگار شما صحبت های استاد رائفی پور رو نشنیدی که اگه میشنیدی دیگه نمیگفتی طالبان تو 11 سپتامبر برج ها رو زد
      انگار شما صحبت های اون فردی که تو تلویزیون اومد و با فرمول فیزیک اثبات کرد که در برج ها بمب کار گذاشته بودند(آمریکایی ها) وگرنه در اون زمان طبق فرمول فیزیک فرو نمیریخت رو نشنیدی که اگه میشنیدی نمیگفتی کار طالبان هست
      انگار شما نمیدونی 1 ماه قبل از اتفاق 11 سپتامبر شخصی اومد تمام برج ها رو خرید(یا اجاره کرد دقیق نمیدونم) و بابت خراب شدن میلیارد ها دلار پول از بیمه گرفت و اون شخص الان رییس شبکه BBC هست
      بله کار کار خود آمریکایی ها بود
      حرفای من به این معنی نیست که طالبان خوبه.
      بله مشکل جامعه ما اینه که یه عده افراد به دلیل ناآگاهی میان حرفایی میزنن و سعی در اثبات اعتفاداتشون دارن,درحالیکه در گمراهی آشکارند
      پس برادر من بجای اینکه بیای یه حرفی واسه خودت نادانسته بزنی,اول برو آگاه شو,بعدا بیا نظر بده
      تمامی نظرات رو خوندم.حرفای آقای الف رو اکثرا قبول داشتم بجز قسمتی که به اسلام توهین کرد(بعد گفت خدا لعنتم کنه)
      سلام...
      من ار بابت اون کار عذر خواهی کردم واقعا عصبی شده بودم بعدش توبه کردم...
      استاد رائفی پور کجا بود عزیز من...استاد گنجی و استاد سروش و استاد رشدی هستن دیگه...اونا راست میگن...هرچی ما میگیم دروغه...ما دشمن خونی شون هستیم وداریم از سپاه حقوق می گیرم...
      به قرآن و فقط کافیه یک فرد بخواد هدایت بشه...امکان نداره به جواب سوالاش نرسه...فقط کافیه بخواد

A SONG OF ICE AND FIRE

5. Top | #515
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اونایی که میگن دین جبر جغرافیاییه مرد باشن به سوال من جواب بدن:
      ادواد انیلی چرا مسلمون و شیعه شد؟چرا حاضر نشد حتی به ظاهر خودشو شیعه نشون نده...ادوارد پدرش سناتور ایتالیایی و یکی از میلیاردر های جهان بود...از زن های رنگارنگ تا ماشین خونه براش فراهم بود...تو همچین خانواده ای بزرگ شد... پس چرا می خواست به ایران جهان سومی مذهب زده پناهنده سیاسی بشه( که البته شهیدش کردن فقط برای اینکه پول و ثروت به یه شیعه نرسه)؟اون چی تو ایران دید؟
      جواب منو بدید...

A SONG OF ICE AND FIRE

6. Top | #516
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مرد مردونه میگم جبر جغرافیا نیست اگه بود من و خیلیای دیگه از اسلام انصراف نمیدادیم

7. Top | #517
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      این چه وضعشه؟؟؟؟ جاش هست که همتونو اخراج کنم.. اینجا از همه چیز حرف میزنید بجز حجاب.یبار دیگه ببینم همتونو اخراج میکنم.پس این مسوولین کجان که تاپیکو ببندن؟؟؟؟؟؟

8. Top | #518
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      این چه وضعشه؟؟؟؟ جاش هست که همتونو اخراج کنم.. اینجا از همه چیز حرف میزنید بجز حجاب.یبار دیگه ببینم همتونو اخراج میکنم.پس این مسوولین کجان که تاپیکو ببندن؟؟؟؟؟؟
      دکتر جان والا ما بی تقصیریم اومدیم اینجا واسه حجاب انتقاد کنیم دیدم کار به داعش رسیده دوستان همشون یه پا سیاست مدارن از سیاست های کلان جهانی آگاهی کامل دارن

9. Top | #519
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا هرچی میشه میخواین تاپیکو ببندید؟
      تا بحثا داغ میشه تاپیک بسته میشه.
      حالا شما که شروعش کردی تاپیکو لطفا به حجاب ربطش بده من همه نظرات رو نخوندم هنوز.

10. Top | #520
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      حالا شما که شروعش کردی تاپیکو لطفا به حجاب ربطش بده من همه نظرات رو نخوندم هنوز.
      منم موافقم تاپیک رو نبندید فقط تذکر بدید که نظرات موافق و مخالف درباره ی حجاب بیان بشه نه داعش و آمریکا

11. Top | #521
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      شما فکر میکنید هنوز نمیتونید ربطش بدید.؟؟؟یعنی هنوزم عقلتون نمیرسه ؟؟؟؟؟؟باید یه بزرگتر بالای سرتون باشه هنوز؟؟؟؟؟؟چون من تاپیکو شروع کردم باید جواب پس بدم به شما؟؟؟؟؟؟

12. Top | #522
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خانم دکتر اگه مرتبط نیست و میبینی داره جو عوض میشه و بحث الکی میشه درخواست بستن و یا حذف کامنت بدین

13. Top | #523
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما فکر میکنید هنوز نمیتونید ربطش بدید.؟؟؟یعنی هنوزم عقلتون نمیرسه ؟؟؟؟؟؟باید یه بزرگتر بالای سرتون باشه هنوز؟؟؟؟؟؟چون من تاپیکو شروع کردم باید جواب پس بدم به شما؟؟؟؟؟؟
      من به شما توهین نکردم.
      چون همه نظرات رو نخوندم نخواستم بیام الکی ربطش بدم.
      و فکرکردم شاید شما در جریان همه نظرات باشید.

14. Top | #524
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اومدم از چادر دفاع كنم و بگم ما چادري ها هيچيمون با ديگران فرق نداره .بلكه بهتر هم هستيم.
      درود بر شما
      ای کاش همه ی دخترا مثل شما می بودند...................

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

واسه چی باید بسته بشه؟؟؟؟
      حق ماست که آزادانه نظراتمون رو بگیم
      باید دموکراسی برقرار باشه
      همه ی این بحث ها ارتباطی درونی با حجاب داره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

واسه چی باید بسته بشه؟؟؟؟
      حق ماست که آزادانه نظراتمون رو بگیم
      باید دموکراسی برقرار باشه
      همه ی این بحث ها ارتباطی درونی با حجاب داره

15. Top | #525
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      رفتار و توهین شما واقعا جای تاسف داره. با این حالت میخواید بگید چادریا بقیه بهترن؟!!!! شما فعلا صحبت کردن عادی با کسی که طرفدار و هم فکرتونه رو یاد نگرفتید!!

صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 25343536 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن