خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 535

موضوع: حجاب

1. Top | #376

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      هی میام جواب یه سری از شماهارو بدم میگم بیخیال ارزش نداره...
      فقط میگم کشور ایران ارث پدری شماها نیست که بخواید واسه کسی تعیین تکلیف کنید کی بمونه کی بره. شما تنها چیزی که باید یاد بگیرید اینه که به عقاید همه احترام بذارید. چه کافر چه مسلمان چه یهودی چه مسیحی چه مخالف چه موافق...

بهتره این تاپیک بسته بشه چون ممکنه آيندش نه برای بچه ها نه برای انجمن جالب نباشه و یه بحث بیخوده. چون هر کسی آزاده واسه خودش و دوست داره هر جوری دلش میخواد زندگی کنه...
      نه ما آزاد نیستیم اگه آزاد بودیم هرجوری زندگی کنیم چرا خدا برامون پیامبر میفرستاد که همه یه جور زندگی کنن ما قدر زندگی توجامعه ی اسلامی رو نمیدنیم کاش میشد اینایی که از جمهوری اسلامی ناراضی هستن فقط چند ماه تواون کشورهای غیر اسلامی زندگی کنن بعد برگردن مث همونایی که رفتن اما حالا فقط برای یه مشت خاکش حاضرن جونشون رو بدن من نمیگم شما همه باید مسلمان باشید وبه دیگر دین ها هم توهین نمیکنم چون عیسی به دین خود موسی به دین خود امانباید باطرز فکر غلط وپوشش اشتباه هشون دیگران راهم گمراه کنن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فقط میگم کشور ایران ارث پدری شماها نیست که بخواید واسه کسی تعیین تکلیف کنید کی بمونه کی بره. شما تنها چیزی که باید یاد بگیرید اینه که به عقاید همه احترام بذارید. چه کافر چه مسلمان چه یهودی چه مسیحی چه مخالف چه موافق...

بهتره این تاپیک بسته بشه چون ممکنه آيندش نه برای بچه ها نه برای انجمن جالب نباشه و یه بحث بیخوده. چون هر کسی آزاده واسه خودش و دوست داره هر جوری دلش میخواد زندگی کنه...
      نه ما آزاد نیستیم اگه آزاد بودیم هرجوری زندگی کنیم چرا خدا برامون پیامبر میفرستاد که همه یه جور زندگی کنن ما قدر زندگی توجامعه ی اسلامی رو نمیدنیم کاش میشد اینایی که از جمهوری اسلامی ناراضی هستن فقط چند ماه تواون کشورهای غیر اسلامی زندگی کنن بعد برگردن مث همونایی که رفتن اما حالا فقط برای یه مشت خاکش حاضرن جونشون رو بدن من نمیگم شما همه باید مسلمان باشید وبه دیگر دین ها هم توهین نمیکنم چون عیسی به دین خود موسی به دین خود امانباید باطرز فکر غلط وپوشش اشتباه هشون دیگران راهم گمراه کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      نمیدونم والله.
      کی راست میگه کی دروغ، کی راه راست رو نشون میده کی نمیده، اصلا کی بد اما ی چیزو میدونم فقط قرآن راه درست رو نشون میده
      مگه ما حرفه همون قرآن رو نمی زنیم ؟؟؟؟؟؟؟ حجاب تو قرآن نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #377
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زیبا نمایش پست ها

مگه ما حرفه همون قرآن رو نمی زنیم ؟؟؟؟؟؟؟ حجاب تو قرآن نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کاری به حجاب ندارم کلی دارم میگم.
      ی نمونه از همین نمیدونم ها، نمیدونم واقعا حکومت رهبر گرامی به حکومت امام مهدی (عج) متصل هست یا نه؟ اگر هست منبع بیارین ، لطفا منبع از قرآن و یا کتابهای دینی مثل نهج البلاغه یا در کل منبعی معتبر بیارید نه از این کتابهای ک تازه بچاپ رسیدن

3. Top | #378
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام طرف فرهنگ های غربی رو بگیرم ولی بنظرم دلیل اینکه در فرهنگ غرب برهنگی ی چیز عادی میشه اینه که اعتماد هست و همه در آرامش هستند اما در خاورمیانه الخصوص کشور های عربی و ایران اکثرا دنبال نوامیس هم هستند و حجاب مانع کار میشه تا حدودی
      خیلی جالبه میگید توی غرب اعتماد و آرامش هست
      از تیر اندازی ها بگذریم
      اگه یه خانم بره آمریکا بعد از یک سال جمعیتش زیاد میشه!!!!!!!
      حالا میگی امنیت و اعتماد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

4. Top | #379
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbr نمایش پست ها
      از تیر اندازی ها بگذریم
      هه نه این که ایران نمیشه.
      ما ک جوونای ایرانیم از همین اول ریشه مون خرابه، از تیراندازی هم باید گفت تو ایران هم کم رخ نمیده ، جمعیت ایران هم رو به افزایشه وقتی کسی دیگه ازدواج نمیکنه و همه ب فکر صیغه ن

5. Top | #380

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از تیر اندازی ها بگذریم
      احسنتوم به شما برادر دختر جماعت نمی تونم بعضی از حرفارو بزنن خوب شد شما گفتید این حرفه دلم بود

از تیر اندازی ها بگذریم
      احسنتوم به شما برادر دختر جماعت نمی تونم بعضی از حرفارو بزنن خوب شد شما گفتید این حرفه دلم بود

6. Top | #381
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من یه چیزی رو عرض کنم ، اصلا قصدم دفاع از غرب نیست. قصدم اینکه ما خودمونیم که سر خودمونو به باد میدیم. مشکل از خودمونه

7. Top | #382
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هه نه این که ایران نمیشه.
      ما ک جوونای ایرانیم از همین اول ریشه مون خرابه، از تیراندازی هم باید گفت تو ایران هم کم رخ نمیده ، جمعیت ایران هم رو به افزایشه وقتی کسی دیگه ازدواج نمیکنه و همه ب فکر صیغه ن
      از کجا میگی ریشه ما جوونا خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #383
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما فکر کنم خودتونو بالاتر از خدا هم میدونید... خدا گفته انسان آزاده در تصمیم گیری ما راه مستقیم رو جلوشون گذاشتیم و راه رو نشون مردم دادیم و هیچ کسی نمیتونه بهانه بیاره ما آگاه نشدیم.
      انتخاب با خود انسانه. دوست داره کافر شه دوست داره مسلمان شه ما راه رو نشون دادیم.
      هیچکس رو خدا و پیامبر به زور به بهشت نمی بره و هیچکس رو به زور به کاری وادار نمی کنه
      در صورتی که توی کشور ما داره حجاب به زور صورت میگیره در صورتی که در زمان خیلی از امامان این امر اجباری نبوده. یعنی آیا پیامبران نمی تونستند مردم رو مجبور کنن؟؟ می تونستن ولی راه رو به مردم نشون دادن و انتخاب رو به عهده خود فرد گذاشتند

آدم باید خودش به این نتیجه برسه و به حجاب و .. احترام بگذاره نه با زور و اجبار . من خودم موافق حجاب هستم چون موافق قرآن هستم و خدا رو قبول دارم. ولی با زور مخالفم.
      کشوری مثل ترکیه که نیمی مسلمان و نیمی مسیحی و .. هستند و همه به هم احترام میگذارند و هر کسی هر جور دوست داره زندگی می کنه و کسی اجبار نمی کنه کسی رو!

9. Top | #384
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از کجا میگی ریشه ما جوونا خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چیزی که دور و برمو میبینم دارم بیان میکنم، وقتی ک تیپ مذهبی میزدم همه ی دور و بریام از رفقای محله تا بچه های کلاس و یا بعضی از اقوام با لحن تمسخر میگفتن حاج عاغا و یا حتی خودمم هم همینو میگن.

10. Top | #385
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که دور و برمو میبینم دارم بیان میکنم، وقتی ک تیپ مذهبی میزدم همه ی دور و بریام از رفقای محله تا بچه های کلاس و یا بعضی از اقوام با لحن تمسخر میگفتن حاج عاغا و یا حتی خودمم هم همینو میگن.

حرف مردم که ارزش نداره باد هواست
      ببینم آیا توی مسجد هم اینجوری بهتون میگن ؟؟؟ پس یه سری افراد هستند که درست حرف میزنند!!!
      وقتی میگی ما جوونا یعنی همه‌ی جوونا رو جمع میبندی بهتره بگی بعضی از جوونا!!!!
      آخر شب میام بحث کنیم الان باید برم بازار
      فعلا خدافظ
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

11. Top | #386
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حرف مردم که ارزش نداره باد هواست
      ببینم آیا توی مسجد هم اینجوری بهتون میگن ؟؟؟ پس یه سری افراد هستند که درست حرف میزنند!!!
      وقتی میگی ما جوونا یعنی همه‌ی جوونا رو جمع میبندی بهتره بگی بعضی از جوونا!!!!
      آخر شب میام بحث کنیم الان باید برم بازار
      فعلا خدافظ
      توی مسجد که اکثرا در حال ریا کردنن و واسه همین اصلا مسجد نمیرم با اینکه سر کوچه مونه و ترجیح میدم تو خونه بخونم نه مسجد و اینکه تو مسجدمون اصلا جوونا نیستن و حدود ١٠-٢٠ پیرمرد هستن

12. Top | #387
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم برم و معلوم نیست کی بیام. با این بحث ها به هیچ جا نمیرسیم فقط اینو بدونین هیچ کس کامل نیست!!
      از قرآن پیروی کنید نه از مجریان قرآن چون هستند مجریانی ک خودشون رو فرستاده ی خدا میخونند ولی من چشم آب نمیخوره چون منبع معتبری وجود نداره.
      خداحافظی

13. Top | #388
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اسلام دینیه که بهمون دستور داده به همه ادیان احترام بذاریم!ما میگیم این بی تفاوتی بعضی ها جامعه رو داره به سمت انحراف میکشونه!
      درباره رفتن ا ز ایرانم عذرخواهی شد!
      فقط باید بگم تموم پیامبرا اسلامو تایید کردن!!
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

14. Top | #389
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برادرمن اولاً لحن تونو درست کنید،ما اینجا با هم دشمنی نداریم
      دوماً از بابت اون حرف قبلاً تذکر دادیم وعذر خواهی شد...
      کسی به عقاید مسیحیت و یهود توهین کرده؟تمام حرف ما همینه بابا تو یه کشور اسلامی قوانین بر اساس قرآن نوشته میشه،دقت کنید بر اساس قران نوشته میشه
      اکثر مردم ایران مسلمون و شیعه اثنی عشری هستن...تو روز عاشورا تو 22بهمن یه نگاهی به کشور بندازید... در اسلام بعضی چیز ها به خود فرد واگذار میشه بعضی چیزها نه...
      اگه یه روزی حکومت ایران تو دست مسحیت افتاد اون وقت هرچی مسحیت بگه...

چرا باید بسته بشه؟چطور از سیگار کشیدن نرگس محمدی تا هزارتا چیز دیگه تاپیک هست اون وقت تا بحث دین میاد وسط میشه انجمن کنکور؟

شما اگه حرفی داری بزن اگه نه بیخیال شو

A SONG OF ICE AND FIRE

15. Top | #390
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من الان واقعا نمیدونم مشکل چیه؟
      میشه بگین چرا بعضی ها دارن تند روی میکنن؟
      الان شما ها میگین حجاب نباید رعایت بشه؟
      این خیلی ساده است مام میگیم این کشور اسمش جمهوری اسلامی ایرانه و باید توش اسلام رعایت بشه!
      اوکی؟؟؟؟؟؟
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن