خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

ایا کیفیت مدارس تیزهوشان فو ق العاده است

من شنیده ام در دبیرستان های تیزهوشان امتحان های نوبت اول و دوم به صورت هماهنگ کشوری برگزار میشه و در این دبیرستان ها کتاب های کمک اموزشی سازمان سمپاد کار میشه و احساس میکنم دبیرستان های تیزهوش سیستم هدفمند ی دارند و سیستمی مشابه دانشگاه های کشور دارند و از همون اول دبیرستان در حد کنکور با هاشون کار میشه و برای امادگی در المپیادها و جشنواره های خوارزمی استاد های خبره ای رو استخدام میکنند و رتبه های تک رقمی کنکور بلا استثنا همگی در تیزهوشان درس خونده اند سوال من اینه نظام اموزشی ما دو قطبی شده است عده ای فوق العاده قوی هستند و عده ای فوق العاده ضعیف که این عده گرفتار بی مهری اموزش پروش شده اند چون این دسته از دانش اموزان قوی جدا شده اند در نتیجه سطح کیفی مدارس عادی دچار افت قابل توجهی شده است به طور مثال دانش اموزان مدارس عادی اگر بخواهند در کنکور موفق شوند باید چند برابر بچه های سمپاد درس بخوانند در صورتی که شاید هوش برخی از دانش اموزان مدارس عادی از سمپادی ها بالا باشد اما به دلیل کمکاری و یا دست کم گرفتن ازمون ورودی تیزهوشان در این مدارس پذیرفته نشده اند وباید تا اخر عمرشون چوب کم کاری در دوره ی پنجم ابتدایی خود را بدهند و متاسفانه مدارس عادی فقط حفظ کردن طوطی وار را به دانش اموران اموزش میدهند و در دبیرستان های سمپاد مفهومی خوندن دروس رو اموزش میدهند به طوری که مدارس عادی در سال پیش دانشگاهی تحول 180 درجه ای پیدا میکنند به طوری که بهترین معلم ها می اورند دیگر چه سود نوشدارو بعد از مرگ سهراب دیگه بچه ها انقدر پایشون ضعیفه به قول معروف انگار رفتند هتل درس بخوانند و معلم ها دو برابر انرزی مصرف میکنند و فشرده با بچه ها کار میکنند اما چون دروس پایه رو جمع بندی میکنند در نتیجه دانش اموز هیچی متوجه نمیشه و برای امادگی در کنکور دست به دامن معلم خصوصی میشوند و اینجوری گرفتار حواشی از نظیر همایش ها بسته های اموزشی مکتبستان و ... میشوند اما بچه های مدارس تیزهوشان چون پایه قوی دارند تو سال کنکور با ارامش و تکیه بر سیستم منحصر به فرد این مدارس در بهترین دانشگاه پذیرفته میشوند به امید انکه سیستم اموزشی ما از هرج و مر ج در اید و همه ی مدارس با یک سیستم قوی و واحد به سوی یک هدف واحد واحد یعنی کیفیت اموزشی حرکت کنند

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      من شنیده ام در دبیرستان های تیزهوشان امتحان های نوبت اول و دوم به صورت هماهنگ کشوری برگزار میشه و در این دبیرستان ها کتاب های کمک اموزشی سازمان سمپاد کار میشه و احساس میکنم دبیرستان های تیزهوش سیستم هدفمند ی دارند و سیستمی مشابه دانشگاه های کشور دارند و از همون اول دبیرستان در حد کنکور با هاشون کار میشه و برای امادگی در المپیادها و جشنواره های خوارزمی استاد های خبره ای رو استخدام میکنند و رتبه های تک رقمی کنکور بلا استثنا همگی در تیزهوشان درس خونده اند سوال من اینه نظام اموزشی ما دو قطبی شده است عده ای فوق العاده قوی هستند و عده ای فوق العاده ضعیف که این عده گرفتار بی مهری اموزش پروش شده اند چون این دسته از دانش اموزان قوی جدا شده اند در نتیجه سطح کیفی مدارس عادی دچار افت قابل توجهی شده است به طور مثال دانش اموزان مدارس عادی اگر بخواهند در کنکور موفق شوند باید چند برابر بچه های سمپاد درس بخوانند در صورتی که شاید هوش برخی از دانش اموزان مدارس عادی از سمپادی ها بالا باشد اما به دلیل کمکاری و یا دست کم گرفتن ازمون ورودی تیزهوشان در این مدارس پذیرفته نشده اند وباید تا اخر عمرشون چوب کم کاری در دوره ی پنجم ابتدایی خود را بدهند و متاسفانه مدارس عادی فقط حفظ کردن طوطی وار را به دانش اموران اموزش میدهند و در دبیرستان های سمپاد مفهومی خوندن دروس رو اموزش میدهند به طوری که مدارس عادی در سال پیش دانشگاهی تحول 180 درجه ای پیدا میکنند به طوری که بهترین معلم ها می اورند دیگر چه سود نوشدارو بعد از مرگ سهراب دیگه بچه ها انقدر پایشون ضعیفه به قول معروف انگار رفتند هتل درس بخوانند و معلم ها دو برابر انرزی مصرف میکنند و فشرده با بچه ها کار میکنند اما چون دروس پایه رو جمع بندی میکنند در نتیجه دانش اموز هیچی متوجه نمیشه و برای امادگی در کنکور دست به دامن معلم خصوصی میشوند و اینجوری گرفتار حواشی از نظیر همایش ها بسته های اموزشی مکتبستان و ... میشوند اما بچه های مدارس تیزهوشان چون پایه قوی دارند تو سال کنکور با ارامش و تکیه بر سیستم منحصر به فرد این مدارس در بهترین دانشگاه پذیرفته میشوند به امید انکه سیستم اموزشی ما از هرج و مر ج در اید و همه ی مدارس با یک سیستم قوی و واحد به سوی یک هدف واحد واحد یعنی کیفیت اموزشی حرکت کنند
      البته اینطوری هم که شما گفتید همه مدارس نیستن واقعیت فقط اسمشون سمپاده

دبیرستانهایی مثل مدنی تبریز یا حلی تهران شاید خیلی پیشرفته باشن که انگشت شمارن

من منکر این قضیه نمیشم که هر ساله از مناطق محروم رتبه های تک میارن ولی خب اونیکه دبیرستان و دبیر خوبی داشته شرایطش مهیا تره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متن خوب و خنده داری بود
      نه داداشم مدارس تیزهوشان فقط تو چند جا خوبه یعنی تو شهر های بزرگ
      من خودم تیزهوشان ناحیه 1 بودم
      به جرات میگم شاید یکی از عواملی که بچه ها رتبه خوبی نیاوردن همین تیزهوشان بودنشونه
      بین بچه ها فرق زیاد میزارن این واقعا به وضوح به چشم میاد
      ولی خوب اکثرا قبولی های هر سال تو مدارس سمپاد خوندن نمیشه منکر این شد
      ولی تیزهوشان همه چیز نیس
      همین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید اگه بی احترامی کردم خیلی عذر می خوام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرت و پرت محضه داداش .
      محیط تاثیر داره منتهی تو شهرایی مث مشهد اومدن تا 5 تا مرکز تیزهوشان زدن و به شدت خز کردن تیزهوشانو .
      دبیرا هم دبیرای شاخی نیستن .

6. Top | #6
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اصلا این خبرا نیست

خیالتون راحت

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو قسمت طنز ارسال ميكردين بهتر بود
      من تيزهوشان بودم
      در اين حد كه گفتين نيست اصلا
      من خودم اموزشگاه رفتم
      مدرسه چيز خاصي نداره واقعا
      دبيرا هم با مدارس ديگه اكثرا مشتركه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      There is a will

&
      There is a way

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تک رقمیا ک تیزهوشان نیستن همشون
      :/

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا من تیزهوشان اهواز بودم، راهنمایی فوق العاده بود ولی دبیرستان افتضاح بود واسه همین دوم دبیرستان از تیزهوشان در اومدم و اومدم شهرستان آبدانان استان ایلام، الآنم ترازام شکر خدا خوبن و خیلی وقتا هیچکس تو اهواز بهتر از من نیست
      ولی راهنمایی واقعا بی نظیر بود

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا من تیزهوشان اهواز بودم، راهنمایی فوق العاده بود ولی دبیرستان افتضاح بود واسه همین دوم دبیرستان از تیزهوشان در اومدم و اومدم شهرستان آبدانان استان ایلام، الآنم ترازام شکر خدا خوبن و خیلی وقتا هیچکس تو اهواز بهتر از من نیست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      ا کجا معلوم شاید بعضیاشون کانون نباشن..

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmp3 نمایش پست ها
      ا کجا معلوم شاید بعضیاشون کانون نباشن..
      به نظرتون من دوستای خودمو نمی شناسم که هستن یا نه؟
      البته ممکنه بعضيا هم نباشن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      به نظرتون من دوستای خودمو نمی شناسم که هستن یا نه؟
      البته ممکنه بعضيا هم نباشن
      ._.
      دیگه چرا می پرسی وقتی خودت نمی دونی O_o

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خداییش مسخرس
      من تیزهوشانم
      الانم موندم پشت کنکور با کلی از دوستام
      اصلا ربطی نداره
      خیلی هم چیز خاصی نیست
      غیر از دبیر زیستمون که توپ بود بقیه دبیرا کاملا معمولی
      ولی به نظر من بزرگترین مزیت مدرسمون این بود بچه ها فکرشون دنبال درس بود
      اون جو مسموم غیر اخلاقی خیلی از دبیرستان های عادی رو نداشت
      از این نظر واقعا عالی بود
      ویرایش توسط Gladiolus : 24 شهریور 1396 در ساعت 00:56

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من نصف دبیرستانمو سمپاد بودم نصفشو عادی
      حرفت درسته ولی اغراق کردی سیستم دانشگاهی و ازمون همانگ کشوری نداشتیم که؟؟!!
      ولی سطح بچه ها متفاوته و این واضحه
      البته همه ی سمپاد ها هم مثل هم نیستند و گاها نمونه دولتی ها از بعضی سمپادها سبقت میگیرند
      درکل اگه خودت مسیر رو پیدا کنی(کل این قضایا برای پیدا کردن مسیره) خیلی مهم نیست که کجا باشی(من خودم اخر دوم دبیرستان از سمپاد اخراج شدم و حالا نفر اول همون مدرسه ای هستم که ازش اخراج شدم!!)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن