خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هیچوقت قبول نشدم تیزهوشان چه راهنمایی چه دبیرستان ولی کنکور رتبه ۳ رقمی شدم
      مهم اراده آدمه اگه با تمام وجود بخواد قبول بشه هیچی نمیتونه جلوشو بگیره حتی اگه بدترین مدرسه هم باشه
      ولی خب بهترین معلم ها تیزهوشان درس میدن
      ویرایش توسط pedram.salgado : 24 شهریور 1396 در ساعت 11:33

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بابا؛اصلا این خبرایی که میگید نیست؛هم دانش آموز رتبه تک رقمی داره هم دانش آموز پشت کنکوری و ضعیف؛منم قبل از ورود به تیزهوشان فکر میکردم یه عالمه ادم فضایی اونجان ولی وقتی واردش شدم دیدم این جوری نیست؛تازه دبیرا هم اونجوری که فکر میکنید نیست ما دبیر داغون هم کم نداشتیم؛ولی دانش اموزای با اراده و درس خونی هم داشتیم که با همین دبیر داغونا رتبه های بسیار خوب کسب کردن؛
      کلام اخر؛تا وارد تیزهوشان نشید نمی فهمید چه خبره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واقعیتش واقعا اینطور نیس منم تیزهوشان خوندم شاید بشه گفت حدود 6-7 سال پیش اینطور که شما میگی بود واقعا سطحش خیلی عالی بود از مدرسه ما حداقل کم کمش 15 تا پزشکی میرفت ولی اولین سالی که من کنکور دادم(94) یکی قبول شد اونم دندون زنجان. واقعا مدارس تیزهوشان دارن به وضع اسف باری میرسن ادم واقعا حیفش میاد ولی خب سطح بعضیاشون مث مدنی تبریز هنوز بالاست و میبینین نتیجه ام میگیرن. در کل به نظرم مدرسه نوعش مهم نی داشتیم از بدترین مدرسه شهرمون دخترانه که کلا معروفه رتبه 88 سال 93 یه دخترخانومی بود که میگفت درگیر حواشی و اینجور چیزا نشده.زیاد فکرتونو درگیر این حاشیه ها نکنین همه جا میشه موفق شد.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دخترخوب این که کی کجا درس خونده واینکه چقد درس خونده تاحالا وچه اشتباهاتی کرده رو بریز دور!!!شما قراره توحال زندگی کنی !اصلا تیزهوشان بودن یانبودن ربطی به کنکورشما نداره!!
      منم 7سال (دوران راهنمایی ودبیرستان )رو توی تیزهوشان خوندم!واقعا دبیرای مدرسه ما ازبقیه مدارس شهر بهتربودن شکی درش نیست اما من خودم به شخصه چون سال چهارم کم کاری کردم پس کنکورم روخراب کردم!!تیزهوشان فقط یه برتری خیلی خوبی که نسبت به سایرمدارس که داره اینه که محیطش سالم تره وجورقابتی نسبتا خوبی داره!!!وگرنه به نظرمن که اصل خودتی!!ماشالا الانم واسه هردرسی همه صدجورکتاب کمک درسی وصدجور تست وجزوه دارن پس اصلا دیگه تیزهوشانی بودن یا نبودن با وجوداین همه منبع خوب اهمیتی نداره!تلاش خودت اصل هستش....موفق باشی

پ.ن: درسا خانوم هم مدرسه عادی درس خوندن اما ماشالا رتبه ای اوردن که صدتا تیزهوشانی ممکنه نتونه بیاره!خودتو-درگیر-حواشی -نکن!!!!!!!!!!
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹
      ویرایش توسط Dr Hanieh-7797 : 24 شهریور 1396 در ساعت 14:46

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      ببین دخترخوب این که کی کجا درس خونده واینکه چقد درس خونده تاحالا وچه اشتباهاتی کرده رو بریز دور!!!شما قراره توحال زندگی کنی !اصلا تیزهوشان بودن یانبودن ربطی به کنکورشما نداره!!
      منم 7سال (دوران راهنمایی ودبیرستان )رو توی تیزهوشان خوندم!واقعا دبیرای مدرسه ما ازبقیه مدارس شهر بهتربودن شکی درش نیست اما من خودم به شخصه چون سال چهارم کم کاری کردم پس کنکورم روخراب کردم!!تیزهوشان فقط یه برتری خیلی خوبی که نسبت به سایرمدارس که داره اینه که محیطش سالم تره وجورقابتی نسبتا خوبی داره!!!وگرنه به نظرمن که اصل خودتی!!ماشالا الانم واسه هردرسی همه صدجورکتاب کمک درسی وصدجور تست وجزوه دارن پس اصلا دیگه تیزهوشانی بودن یا نبودن با وجوداین همه منبع خوب اهمیتی نداره!تلاش خودت اصل هستش....موفق باشی

پ.ن: درسا خانوم هم مدرسه عادی درس خوندن اما ماشالا رتبه ای اوردن که صدتا تیزهوشانی ممکنه نتونه بیاره!خودتو-درگیر-حواشی -نکن!!!!!!!!!!
      هانیه خانم شما در کدام دانشگاه پذیرفته شدید

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      هانیه خانم شما در کدام دانشگاه پذیرفته شدید

من فقط پزشکی ودندون زدم که متاسفانه ردشد!!
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن