خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسایی که برای چندمین بار می خوان کنکور شرکت کنن بهتره که یه سری تغییرات تو روش درس خوندنشون ایجاد کنن وگرنه اگه بخواند مثل قبل باشند و فقط یه خورده بیشتر درس بخونن باز هم همون نتیجه می گیرند که قبلا گرفتند کسایی که پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال قبل داشتند به نظر من پشت اهداف هستند نه پشت کنکوری

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم سومین کنکورمه به امید خدا

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      کسایی که برای چندمین بار می خوان کنکور شرکت کنن بهتره که یه سری تغییرات تو روش درس خوندنشون ایجاد کنن وگرنه اگه بخواند مثل قبل باشند و فقط یه خورده بیشتر درس بخونن باز هم همون نتیجه می گیرند که قبلا گرفتند کسایی که پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال قبل داشتند به نظر من پشت اهداف هستند نه پشت کنکوری
      ممکنه روش درس خوندن خودتون رو بفرمایین؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سومین کنکور .....
      خدااایش من یه ماهه اخر نشستم خوندم
      هر چی میکشیم ازین شرایط تو خونه می کشیم خداکنه امسال شرایط خونمون بهتر شه وگرنه همون اش و کاسه
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
      ممکنه روش درس خوندن خودتون رو بفرمایین؟
      روش درس خوندن من زیست و شیمی تو برنامه من ثابت بود هر روز داشتم به مرور توجه زیادی می کردم به تست زدن توجه ویژه ای داشتم و...
      یه نمونه برنامه یه چند روز دیگه براتون اگه خواستید میزارم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      روش درس خوندن من زیست و شیمی تو برنامه من ثابت بود هر روز داشتم به مرور توجه زیادی می کردم به تست زدن توجه ویژه ای داشتم و...
      یه نمونه برنامه یه چند روز دیگه براتون اگه خواستید میزارم
      من روش هایی رو برای زیست امتحان کردم اما نتیجه ی مطلوبی عایدم نشد و با شیمی مثه فیزیک و ریاضی برخورد می کردم
      ممنون میشم اطلاعات بیشتری در اختیارم بذارید

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      من هستم متولد 75 ام
      پس مثل همیم.منم متولد75 ام.پارسالم علوم آزمایشگاهی تهران اوردم ولی نرفتم .هدفم فقط پزشکی هست

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه اجازه بدن بازم کنکور بدم 97 میشه چهارمیش، هرسال هم کمتر کردم ولی نشد...
      شماها چجوری روحیه دارین من حس میکنم دیگه انرژیم تموم شده
      خانواده باهاتون مخالفت نمیکنن؟
      I Never give up ∞

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی حس بدی دارم..یه حس خفگیه که دوباره باید کنکوری باشم و یکسال بشینم تو خونه ..مخصوصا اینکه دیگه دوست پشت کنکوری ندارم و همشون رفتن دانشگاه...به غیر اینکه باید خانواده رو راضی کنم خودم حس میکنم باید خیلی صبور باشم امسال که بتونم هم زیاد درس بخونم هم پشت کنکوری بودنو تحمل کنم...فقط یه دوست دارم که دانشجو هست گفته واحد کم برمیدارم که بخونم واسه کنکور ۹۷.. نمیدونم بنظرتون چطور میشه تحمل کرد این یکسالو ؟؟؟ البته با درس خوندن زیاد منظورمه..من متولد ۷۵ ام.و 97 هم میخوام کنکور بدم چون هدفم پزشکیه...بنظرتون این حس مضخرفو چطور میشه از بین برد؟؟؟لطفا اگه راهی میدونید بگید خیلی حس بدیه! به راحتی میتونستم الان دانشجو باشم ولی قید هدفمو نتونستم بزنم .

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 26 شهریور 1396 در ساعت 04:12

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      خیلی حس بدی دارم..یه حس خفگیه که دوباره باید کنکوری باشم و یکسال بشینم تو خونه ..مخصوصا اینکه دیگه دوست پشت کنکوری ندارم و همشون رفتن دانشگاه...به غیر اینکه باید خانواده رو راضی کنم خودم حس میکنم باید خیلی صبور باشم امسال که بتونم هم زیاد درس بخونم هم پشت کنکوری بودنو تحمل کنم...فقط یه دوست دارم که دانشجو هست گفته واحد کم برمیدارم که بخونم واسه کنکور ۹۷.. نمیدونم بنظرتون چطور میشه تحمل کرد این یکسالو ؟؟؟ البته با درس خوندن زیاد منظورمه..من متولد ۷۵ ام.و 97 هم میخوام کنکور بدم چون هدفم پزشکیه...بنظرتون این حس مضخرفو چطور میشه از بین برد؟؟؟لطفا اگه راهی میدونید بگید خیلی حس بدیه! به راحتی میتونستم الان دانشجو باشم ولی قید هدفمو نتونستم بزنم .

میشه بپرسم رتبتون چند شده ؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن