خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      فکر کنم به 2 دلیل :
      1 : سه حرف اولشو با حرف بزرگ نوشتی
      2 : به جای coe نوشتی oce : )
      ( نمیدونم چرا بیکار بودم این اسمو گذاشتم )

در مورد نردبام هم. اره یکی از گزینه های روی میزه. الان نگاه کردم بهش. تعداد صفحاتشو نزدن : |
      بعدش دنبال یه منبع تضمین شده بودم. مثلا پوریا بحیرایی ( مصاحبش هست ) با ایکیو 93 درصد زده
      یه مشکل دیگه که هست اینه که نربام سال قبلو نمیدونم از کجا گیر بیارم توی سایتش نوشته نسخه جدید کاملا باز نویسی شده . ینی از اینجا هم شانس نیاوردم من...
      احتمالا منظورشون از بازنویسی ینی کوبیدیمو دوباره ساختیم ینی بهترش کردیم
      ریاضی نسبت به پارسال تغییری نداشته می تونی از همونم استفاده کنی

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      احتمالا منظورشون از بازنویسی ینی کوبیدیمو دوباره ساختیم ینی بهترش کردیم
      ریاضی نسبت به پارسال تغییری نداشته می تونی از همونم استفاده کنی
      منم همین فکرو میکردم. این یه ذره به شک انداختم ( البته شایدم واسه این اینارو میگن که بچه ها از دهمیای پارسال کتابارو نگیرن و برن دوباره بخرن )

غزاله
      11 آبان, 1396

سلام خیلی سبز
      کارتون فوق العادس
      و اینکه چاب جدید با چاپ قدیم خیلی فرق داره؟

خیلی سبز
      15 آبان, 1396

سلام
      بله کاملن بازنویسی شده!
      ویرایش توسط unlucky : 06 آذر 1396 در ساعت 02:06

3. Top | #63
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم همین فکرو میکردم. این یه ذره به شک انداختم ( البته شایدم واسه این اینارو میگن که بچه ها از دهمیای پارسال کتابارو نگیرن و برن دوباره بخرن )

غزاله
      11 آبان, 1396

سلام خیلی سبز
      کارتون فوق العادس
      و اینکه چاب جدید با چاپ قدیم خیلی فرق داره؟

خیلی سبز
      15 آبان, 1396

سلام
      بله کاملن بازنویسی شده!
      من تابستون پی دی اف نسخه قدیمیشو دیدم نسخه جدیدشم دارم .همه چیزش عوض شده .همه چیز ... وقتی مولف یک کتاب عوض بشه همه چیزشم باید عوض یشه
      واقعا کتاب خوبیه .تازه درسنامه و پاسخش واقعا کامله برخلاف نسخه پارسال .ولی تستاش کمتر از ای کیو هست .(به نظر من مزیته )ولی اگه میخوای تک منبعی باشی یا تستای بیشتری میخوای ای کیو مناسب تره(درسنامش از نردبام کاملتره تستاشم بیشتر .به نوعی خودش منبع کاملیه) .نردبام با کتاب تست خیلی سبز ترکیب قدرتمندیه (درصد ریاضی دوتا از ازمونام ۹۵ یکیشم ۱۰۰ )
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 06 آذر 1396 در ساعت 03:45

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من هم خوب میباشم
      جامع خیلی سبز
      من نظام قدیم نیستم. الان یازدهمم ( قبلا صحبت کرده بودیم باهم که. در مورد زیست راهنمایی کردی... )
      البته ایکیو چون مولفش همونه فکر نمیکنم تغییری در خوب بودن یا بد بودنش در نظام جدید و قدیم ایجاد بشه.

از این لحاظ که لقمه سنگینیه به قضیه نگاه نکن زاپاتا. در کل منبعی هست که اگه خوب کار بشه به درصد بالای 90 برسونه ؟؟
      ( در اینجا فرضو بر این بذار که بتونم ایکیو رو خوب کار کنم )

از لحاظ حجمی هم نسبت به بقیه کتابا حجمش کمتره. ینی اگه بقیه 400 صفحه باشن. این 300 صفحس.
      احساس کردم میتونه با حجم کمتر اطلاعات خیلی خوبی رو یادم بده.

میخوام واسه هر 3 سال ( دهم و یازدهم و دوازدهم ) همین ایکیو رو کار کنم + جمع بندی موج ازمون که احتمالا سال بعدی میاد.
      البته سال به سال خیلی سبزم هست. ولی هم حجمش بیشتره هم خودم فکر کردم ایکیو بهتر از اونه.

سنگینی رو بیخی. خوب کار بشه به اون درصد میرسونه ؟؟
      دادا یه #11 تجربی بزن ...... تا مطمئن شم جنست چیست
      ................
      آره ... همون آیکیو انتخاب خوبی هستش و میشه باهاش به اوج رسید ....... ::::: با این حال باید حواس رو بهتر جمع زد ............ ::: اولش به یادآور که شما یه تجربی هستی ...... و بنا بر رسم گذشته و آنچه میان بزرگان و ریش سفیدان و کله سفیدان مرسوم است ....... اهمیت زیست و به دنبالش، شیمی ...... آن گونه است که کمتر مجال توجه به ریاضی رو میدهد ...... و درصدای همایونی که در این چندین و چندسال گذشته ثبت گشته است به وضوح محکم بر این ادعاست ................. :::: و حال احتمال آن است که شما داغ بوده و متوچه جو حال فرورفته درش نبیده و میخای یه هویی در رده سنگین و فوق سنگین کار کنی ...... دادا این میتونه عواقب نابهنجار برجای گذشته که خوشایند خودت و دوستان نگردد .....................حال اگه بالواقع بسیار مشتاق ریاضی بوده (که سوال این جاست پس چرا نرفتی خود ریاضی!) ......... همین آیکیو بسیار مناسب این عزم و اراده شما می باشد ... این گوی و این میدان ....... !
      .............................
      و حال اگر از من شنوی ........... کتاب تست خیلی سبز! مناسب تر است .... ::: و حتی بازتو سطح فوق سنگین بخای کار کنی (هم خود ریاضی واسه اکثر تجربیا سنگین هستش چه برسه که بخان برن سمت آیکیوش!) .... ها داشتم میگفت.. تو سطح فوق سنگین (همانطوری که دوست عزیز زیر یا شایدم بالا، فرمودن :: (چون الان که دارم مینویسم زیره، وقتی تموم میشه میره بالا)) ....... کتاب نردبام هم میتونه انتخاب خوبی واسه کار رده فوق سنگین شما دوست عزیز باشد .....

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      دادا یه #11 تجربی بزن ...... تا مطمئن شم جنست چیست
      ................
      آره ... همون آیکیو انتخاب خوبی هستش و میشه باهاش به اوج رسید ....... ::::: با این حال باید حواس رو بهتر جمع زد ............ ::: اولش به یادآور که شما یه تجربی هستی ...... و بنا بر رسم گذشته و آنچه میان بزرگان و ریش سفیدان و کله سفیدان مرسوم است ....... اهمیت زیست و به دنبالش، شیمی ...... آن گونه است که کمتر مجال توجه به ریاضی رو میدهد ...... و درصدای همایونی که در این چندین و چندسال گذشته ثبت گشته است به وضوح محکم بر این ادعاست ................. :::: و حال احتمال آن است که شما داغ بوده و متوچه جو حال فرورفته درش نبیده و میخای یه هویی در رده سنگین و فوق سنگین کار کنی ...... دادا این میتونه عواقب نابهنجار برجای گذشته که خوشایند خودت و دوستان نگردد .....................حال اگه بالواقع بسیار مشتاق ریاضی بوده (که سوال این جاست پس چرا نرفتی خود ریاضی!) ......... همین آیکیو بسیار مناسب این عزم و اراده شما می باشد ... این گوی و این میدان ....... !
      .............................
      و حال اگر از من شنوی ........... کتاب تست خیلی سبز! مناسب تر است .... ::: و حتی بازتو سطح فوق سنگین بخای کار کنی (هم خود ریاضی واسه اکثر تجربیا سنگین هستش چه برسه که بخان برن سمت آیکیوش!) .... ها داشتم میگفت.. تو سطح فوق سنگین (همانطوری که دوست عزیز زیر یا شایدم بالا، فرمودن :: (چون الان که دارم مینویسم زیره، وقتی تموم میشه میره بالا)) ....... کتاب نردبام هم میتونه انتخاب خوبی واسه کار رده فوق سنگین شما دوست عزیز باشد .....
      راستش را بخواهی در جریان همه چیز قرار دارم. داغ هم نبیدم.
      زیست و شیمی هم که برنامه خودشان را دارند

اما از انجا که هدفم همچین گنده منده بید. ( ) سعی بر آن دارم که همه درس ها را به بالای 80 و 90 رسانم !

و تشکر می نمایم که مارا بس به آگاهی رسانیدی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن