خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشين
      ايشالله تاپيك پزشك شدنتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      موفق باشی
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      از فردا ساعات مطالعه تک تک دروس همراه با تعداد تست ها را میزارم
      اگه حاضرید و شرایطی شبیه من دارید بیاید رقابت کنیم
      هر چند میدونم توی این رقابت شکست میخورید
      رقیب نبود...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      منم شروع کردم به خوندن ولی برای کارشناسی ارشد
      با آرزوی موفقیت برای خمه دوستان

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آرزوی موفقیت دارم براتون از حاشیه های کنکور پرهیز کنید و در آرامش تمام، با برنامه ای دقیق به پیش برید.
      مطمئنا کسانی سال بعد، همین موقع، روی صندلی رشته و دانشگاه دلخواه ـشون نشستند که امروز تمام تمرکزشون روی درس هاست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinnna نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید
      فارغ التحصیل رشته تجربی هستم سال 84 دیپلم گرفتم و قصد شرکت در کنکور 97 را دارم
      معدل کتبی نهاییم11/85 و دیپلم 15/47
      آزمون های امسالم کانون-ماز-یوتیران از 21 مهر
      کتاب تست هام
      ادبیات :جامع خیلی سبزو 7خان خیلی سبز
      عربی: جامع خیلی سبز و عربی سفید گاج
      دین و زندگی: میکرو گاج
      زبان: شبقره-نترسیم از متن...-مبتکران-واژگان تکمیلی مهروماه

ریاضی:
      جامع مهروماه-ریاضی 2آموزش الگو-ریاضی3سیر تاپیاز
      زیست :الگو تمام پایه ها-آی کیو-فاگو پایه-همایش نشر دریافت-تصویرنامه مهروماه
      فیزیک:4جلدی خیلی سبز-فیزیک2:آموزش الگو-فیزیک3:سیر تا پیاز
      شیمی:دوم الگو و آموزش مبتکران-سوم خیلی سبز-چهارم خیلی سبز-موج پایه و پیش
      ادبیات : اساسن یا جامع یا هفت خان رو مدنظر کارت داشته باشه ..... ! که جامع میگم بهتره ... از هفت خان واسه درسنامه هاشو و رفع ابهام بیشتر استفاده کن ... جامع کامل تموم شد برو سراغ هفت خان (اگه وقت شد!)
      ...................................
      عربی :: هم یکیش عالی توپ و کافیه ! :: اون یکی طفیلیه !
      دین و زندگیت کامله !
      زبان :: یا شبقره یا جامع مبتکران ... یکیشو کامل کن ... وقت بود برو سراغ چیز میز دیگه
      ریاضی : هم جامع مهروماه میتونه خوب و کافی باشه ::: ولی کمی بیشتر ازش سریع تر بخون .. دیدی اگه خوب باهم سازگار نیستین یه نگاه به جامع خیلی سبز! بنداز ...
      زیست :: فاگو رو کلهم بی خی شو ...... با الگو و آیکیو یه هو وارد شی شاید شوکه شی .... بهتره اول از درسنامه همایش دریافت بخونی بعدش برو سراغ آیکیو :::: بعدها اگه فرصت بود کمی از الگو هم تست بزن (به خصوص پیش 2 و سوم) :::: فرصت شد یه زیست آزمون خیلی سبز! هم کار کن !
      فیزیک :: هم همون 4 جلدی خیلی سبز! همه چی توپ تانک تمومه ! :: بقیه رو بی خی !
      شیمی :: میخای بعدها از وقت و فرصتی که واسه شیمی گذاشتی راضی تر باشی کاری که میگم بکن :: با الگو مبتکران و خیلی سبزات درسنامه هاشونو بخون کمی ازشون تست بزن ... بقیشو برو از همون موجات تست بزن .... خودتو با تست زدن از این کتاب خفه کن :: تهش وقت شد و حسابی تو شیمی اوستا شدی شیمی آزمون خیلی سبز! هم کار کن
      والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ادبیات : اساسن یا جامع یا هفت خان رو مدنظر کارت داشته باشه ..... ! که جامع میگم بهتره ... از هفت خان واسه درسنامه هاشو و رفع ابهام بیشتر استفاده کن ... جامع کامل تموم شد برو سراغ هفت خان (اگه وقت شد!)
      دین و زندگیت کامله !
      زبان :: یا شبقره یا جامع مبتکران ... یکیشو کامل کن ... وقت بود برو سراغ چیز میز دیگه
      ریاضی : هم جامع مهروماه میتونه خوب و کافی باشه ::: ولی کمی بیشتر ازش سریع تر بخون .. دیدی اگه خوب باهم سازگار نیستین یه نگاه به جامع خیلی سبز! بنداز ...
      زیست :: فاگو رو کلهم بی خی شو ...... با الگو و آیکیو یه هو وارد شی شاید شوکه شی .... بهتره اول از درسنامه همایش دریافت بخونی بعدش برو سراغ آیکیو :::: بعدها اگه فرصت بود کمی از الگو هم تست بزن (به خصوص پیش 2 و سوم) :::: فرصت شد یه زیست آزمون خیلی سبز! هم کار کن !
      شیمی :: میخای بعدها از وقت و فرصتی که واسه شیمی گذاشتی راضی تر باشی کاری که میگم بکن :: با الگو مبتکران و خیلی سبزات درسنامه هاشونو بخون کمی ازشون تست بزن ... بقیشو برو از همون موجات تست بزن .... خودتو با تست زدن از این کتاب خفه کن :: تهش وقت شد و حسابی تو شیمی اوستا شدی شیمی آزمون خیلی سبز! هم کار کن
      چرا میگی فاگو رو بیخیال.خیلی کتاب خوبیه‌...من الان دومشو تموم کردم مونده بقیش

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه اتشی نمایش پست ها
      چرا میگی فاگو رو بیخیال.خیلی کتاب خوبیه‌...من الان دومشو تموم کردم مونده بقیش
      تشخیص یه سری درست و غلطا ساده نیست عزیز ..... :: این کتاب غلط اندر غلطه ... !
      ............

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام موفق باشی ایشالله...داداش مگه شما نمیخواستی بری گاج؟ چی شد نظرت عوض شد؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام موفق باشی ایشالله...داداش مگه شما نمیخواستی بری گاج؟ چی شد نظرت عوض شد؟
      میخاستم برم اما خواهرم هم قبلا کانون بوده الان سال آخر پزشکیه گفت برو کانون من هم گوش کردم به حرفش.

یکی از دوستام هم میره گاج جامع آماریش پایینه حدود 8000 تابستان بود

رقابت خیلی پایینه
      ویرایش توسط sinnna : 03 مهر 1396 در ساعت 16:46

11. Top | #26
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      دین و زندگیت کامله !
      داش زاپاتا!
      ادبیات موضوعی کامل زدم بعدش برم الگو یا چی؟
      با ذکر دلیل

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میخاستم برم اما خواهرم هم قبلا کانون بوده الان سال آخر پزشکیه گفت برو کانون من هم گوش کردم به حرفش.

یکی از دوستام هم میره گاج جامع آماریش پایینه حدود 8000 تابستان بود

رقابت خیلی پایینه
      آها واسه جامعه آماری میگی شما پس...ولی به نظر من اصلا مهم نیست، شما وقتی میبینی درصدات بالایه میفهمی که در سطح خوبی هستی دیگه، جامعه آماری اصلی توی جامعای سنجش بعد از عیده...راستش منم میخواستم برم کانون ولی امروز دعوام شد با مسوولش طرف معرض بهم گفت ما گردنمون کلفته منم دیدم اینجوریه گفتم گور بابای تو و کاظم، میرم گاج اصلا

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آها واسه جامعه آماری میگی شما پس...ولی به نظر من اصلا مهم نیست، شما وقتی میبینی درصدات بالایه میفهمی که در سطح خوبی هستی دیگه، جامعه آماری اصلی توی جامعای سنجش بعد از عیده...راستش منم میخواستم برم کانون ولی امروز دعوام شد با مسوولش طرف معرض بهم گفت ما گردنمون کلفته منم دیدم اینجوریه گفتم گور بابای تو و کاظم، میرم گاج اصلا
      گاج برنامش با کانون یکیه فقط زیست بعضی 22دی-20بهمن-17 فروردینش فرق میکنه تقریبا
      هر جا میری انشالله با تلاش و پشتکار موفق میشی.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج برنامش با کانون یکیه فقط زیست بعضی 22دی-20بهمن-17 فروردینش فرق میکنه تقریبا
      هر جا میری انشالله با تلاش و پشتکار موفق میشی.
      خیلی ممنون دوست عزیز

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      داش زاپاتا!
      ادبیات موضوعی کامل زدم بعدش برم الگو یا چی؟
      با ذکر دلیل
      خب زود تموم کرد دادا ....... حداقل تا عید کش میدادیش
      ......................
      ولی خب حالا که زودتر شده اکشال نداره ::
      ++ برو یه جلد از ادبیات تک جلدی خیلی سبز! (پیشنهاد من ادبیات 4 !) رو تالیف عباس براری رو کار کن ::: واسه زبان فارسی حداقل هفته ای یک ساعت بهش اختصاص بده .... اول غلطات ... بعدش به شکل رندم از هر ریزمبحث همون موضوعی تست بزن :: تستای کنکور دهه 90 رو هم یه بار دیگه بزن تحلیل دقیق تری واسشون داشته باش ::: واسه نزدیک عید و بعد از عید هم خط ویژه رو بخون ::

ویرایش توسط ZAPATA : 03 مهر 1396 در ساعت 17:53

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن