خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میگذره فقط یه هفته دیگه تحمل کن اصن فراموش میشی چجوری
      هیچکی بخدا دلسوز هیچکی نیست مردم الان که بازار کنکور داغه اینقد دلسوزن !!!!بعدش میره تااااااااااااااااا کنکور
      موفق باشی عزیز

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینکه حداقل یه سال به بهانه های مختلف خیلی کم ببینیشون
      من که این کارو کردم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با ftm_mlh و هومن موافقم
      کلا از این جور ادما دوری کن. اخه همیشه دنبال یه فرصت هستن اعصابتو خورد کنن
      مثلا من یه سری فامیل داشتم یک ساله کلا باهاشون حرف نمیزنم . وقتتو با حسودا تلف نکن

راستی روسیه یه موشک قاره پیما آزمایش کرده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ وقت باهاشون بحث نکن با تلاش و پشتکار جوابشونو بده,نه با حرف.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خونواده من اول با پشت کنکور موندن مشکل داشتن اما با کمک دوستم حل شد ولی اطرافیان واقعا واقعا ...... چی بگم مریضن کلا

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      شما چیکار میکنین که خونوادتون بهتون اعتماد کنن که نذارن فامیلاتون توزندگیتون تصمیمی بگیرنمن میخوام امسالو بشینم خونوادمم چیزی نمیگن ولی اطرافیانم هرجوردلشون میخواد قضاوتم میکنن وخونوادمم چیزی بهشون نمیگن اینجوری پیش برم روحیه برام نمیمونه واسه درس خوندن
      سلام
      ببین این مشکل تقریبا برای همه هس...من خودم پارسال ک نتایج اومدگفتم میخام دوباره کنکور بدم هیچکی موافق نبودحتی خانواده خودم... فامیلم ک در اینجور مواقع میشن کارشناس کنکور و عواقبش..‌خوب با خانوادتون صحبت کنید کامل براشون توضیح بدین مسیروتونو و خودتون هم بایدنهایت تلاشتونو انجام بدید تا متوجه تغیرات بشن...خانواده رو میشه با صحبت منطقی قانع کرد ولی فامیل هیچ وقت قانع نمیشن فقطم بخاطر حسادتشونه نه دلسوزی..من این ی سال انقد تیکه بهم انداختن ولی من هیچ اهمیتی به حرفاشون نمیدادم تنها استفاده ای ک از حرفاشون میکردم انگیزه بود..به خودم میگفتم شده بخاطر سرویس کردن دهن تو یکی باید به هدفم برسم
      بعد از نتایج هم ک اگ به جای خوبی برسی ایشالا بهت میگن من یقین داشتم ک تو قبول میشی..
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinnna نمایش پست ها
      هیچ وقت باهاشون بحث نکن با تلاش و پشتکار جوابشونو بده,نه با حرف.
      ارزش نداره چه با حرف چه با تلاش. اصن نمیخواد ب کسی خودتو ثابت کنی مگه ما برا بقیه درس میخونیم؟؟

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سعی کن کمتر ببینیشون
      اگرم دیدیشون بی اعتنایی کن
      در برابر حرفای پوچشون یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه
      اعتماد به نفس داشته باش، قوی باش و خودتو نباز
      ان شاء الله موفق باشی

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هر کی بهت تیکه انداخت فقط اینو در جوابش بگو
      ممنونم از این که نگران منی ولی من نباید فرصتهای زندگیمو از خودم بگیرم
      خودش دوزاریش می افته

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه حرف دیگران واست مهمه اگه حرف بقیه در هدف گذاریت تاثیر میذاره و در یک کلام اگر برای دیگران زندگی می کنی بی خیال کنکور شو و برو دنبال زندگیت

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      اگه حرف دیگران واست مهمه اگه حرف بقیه در هدف گذاریت تاثیر میذاره و در یک کلام اگر برای دیگران زندگی می کنی بی خیال کنکور شو و برو دنبال زندگیت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      شما چیکار میکنین که خونوادتون بهتون اعتماد کنن که نذارن فامیلاتون توزندگیتون تصمیمی بگیرنمن میخوام امسالو بشینم خونوادمم چیزی نمیگن ولی اطرافیانم هرجوردلشون میخواد قضاوتم میکنن وخونوادمم چیزی بهشون نمیگن اینجوری پیش برم روحیه برام نمیمونه واسه درس خوندن
      دوست عزیزم خیلللیی خوبه که داخل خانواده مخالف نداری من مادرررم به شدت مخالف دوباره پشت کنکور مودن منه یعنی من علاوه بر اطرافین که دائم درحال تخریب من هستن تو خانواده هم ارامش ندارم و مدام دعوا میکنم . پیشنهاد میکنم هر کسی بهت حرفی زد بدون رو دربایسسی بگو من تصمیییم رو گرفتم واجازه نمیدم کسی تو زندگیم دخالت کنه یه نیش خند هم بزار تهش . سععییی کن جاهای که مخالف ها و فضول ها هستن نری .مثلا من هر روز میرم کتاب خونه تا سر کوفت های مادر گرام رو نششنوم مطمعن باش جواب میده

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو با ارامش درستـو بخون! در دهـن مردم رو نمیشه بست!

هـرچی گفـتن اهمیت نده! ب قول قدیمیا یه گوشت در باشه اون یکی دروازه!

هـرکی بهت حرفی زد بیا آدرس بده جنـازشو تحویلت میدم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پرستاری قبول شدم تصمیم گرفتم کنارش برا کنکورم بخونم به یه دلیل !
      زیر خاکی های درجه یکم بهم گفتن چی قبول شدی گفتم پرستاری بهم گفت بی سوادی دیگه وگرنه پزشکی قبول میشدی یعنی سگ تو روحشون پسر و دختراشون پیام نورن به من تیکه میندازن ..یه روزی دهنشون سرویس میشه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خخخخ جدا بحث جالبی هست هر کسی هم از این تیکه ها شنیده یه جوری ولی بهترین دفاع حملس دیدین تیکه میندازن حمله کنین خوب جواب میده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن