خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      در مدت سنوات تحصیلی مجاز 4 سال باید انصراف بزنی تا بتونی تمدید معافیت تحصیلی کنی.
      الان انصراف نزن
      سلام داداش. من ورودی پیام نور 93 هستم و تا شهریور 98 معافیت دارم یعنی 5 سال. میخوام کنکور 98 شرکت کنم و اگه قبول شم میتونم شهریور 95 انصراف بدم؟

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      در مدت سنوات تحصیلی مجاز 4 سال باید انصراف بزنی تا بتونی تمدید معافیت تحصیلی کنی.
      الان انصراف نزن
      سنوات مجاز5ساله

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی چی باید در سنوات مجاز انصراف بده ميشه کامل توضیح بدین؟

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      یعنی چی باید در سنوات مجاز انصراف بده ميشه کامل توضیح بدین؟
      یه سنوات مجازداریم که براکارشناسب میشه5سال یه سنوات ارفاقی داریم که حداکثریک ساله درسنوات ارفاقی انصراف بدی مشمول میشی

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان یکی که مهر امسال تازه ميره پیام نور کی ميتونه انصراف بده تا از یک سال فرصت برای معرفی سربازی بهره ببره

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان یکی که مهر امسال تازه ميره پیام نور کی ميتونه انصراف بده تا از یک سال فرصت برای معرفی سربازی بهره ببره
      5سال وقت داری

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      یه سنوات مجازداریم که براکارشناسب میشه5سال یه سنوات ارفاقی داریم که حداکثریک ساله درسنوات ارفاقی انصراف بدی مشمول میشی
      داداش این سنوات مجاز چه موقعی هست و سنوات ارفاقی چه موقعی؟؟ اصن میشی بگی که یکی مهر وارد پیام نور میشه تو چه زمانی از سال انصراف بده بهتره؟؟
      چقد گیج کننده هست

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ثبت نام کنین پیام نور.هر موقع کنکور دادین انتخاب رشته کردین قبولیتون اومد برین انصراف بدین برای ثبت نام دانشگاه جدید.همین

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossien000 نمایش پست ها
      داداش این سنوات مجاز چه موقعی هست و سنوات ارفاقی چه موقعی؟؟ اصن میشی بگی که یکی مهر وارد پیام نور میشه تو چه زمانی از سال انصراف بده بهتره؟؟
      چقد گیج کننده هست
      هرموقع دوست داری انصراف بده اززمان انصراف یک سال وقت داری قبول شی پگرنه بایدبری سربازی ولی تاقبول نشدی انصراف نده دوترم اول مرخصی بگیراگه بازم قبول نشدی انتخاب واحدمیکنی سرکلاس
      وامتحان نمیری

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان اگه میشه کمک کنید من امسال سال دوم کنکورم هست کنکور 96 رو شرکت کردم میخوام برای کنکور 98 شروع به خوندن کنم کنکور 97 رو هم ثبت نام کردم ولی فک نکنم خوب بشه رتبم میخواستم بدونم راه کلی برای معافیت از طریق پیام نور چیه میشه کلش رو توضیح بدید ثبت نامش و انصرافش و انتخاب واحد و... که مربوط به دانشگاه پیام نور هستش ممنون
      Unknown Soldier@

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید میشه جواب بدین ممنون

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.منم ۹۸کنکور سوممه.برای مشکل سربازی اگه غیرانتفاعی هم بریم مشکلی نیست؟مثل پیامنور مرخصی میدن ترم اول؟شهریه چقدر فرق داره؟من میخوام یه دانشگاهی برم که حتما ترم اول و دوم بدون بروبرگرد مرخصی بده چون اگه مجبور به رفتن بشم وقتم گرفته میشه حالا یا پیامنور یا غیرانتفاعی.و خواهشا یه عزیزی که خوب وارده یه راهنمایی کلی بکنه چون مشکل خیلیا هست.پیشاپیش تشکر
      ویرایش توسط rezamh : 09 خرداد 1397 در ساعت 16:29

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه نهایتا مرخصی ندادن مجبور به انتخاب واحد بشم اگه سرکلاس و امتحان حاضر نشم اخراج نمیکنن؟چون اخراج کنن دیگه موضوع پیچیده میشه.درمورد میزان شهریه هم توضیحی بدید خواهشا واین که برای معافیت تحصیلی باید چه کارکنم وبه کجا مراجعه کنم.درضمن حین ثبت نام پیامنور غیرانتفاعی رو خیر زدم.چه کار کنم؟ببخشید سوالا زیاد شد

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگاه کنید ميرن پیام نور نام نویسی می کنید شهریه رو پرداخت می کنید بعد انتخاب واحد می کنید ترم اول رو. ولی سر کلاس نرید بعد ترم دوم تقاضای مرخصی کنید که بهتون ميدن اين طوری راحت می تونيد کنکور 98 رو شرکت کنید همین

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نگاه کنید ميرن پیام نور نام نویسی می کنید شهریه رو پرداخت می کنید بعد انتخاب واحد می کنید ترم اول رو. ولی سر کلاس نرید بعد ترم دوم تقاضای مرخصی کنید که بهتون ميدن اين طوری راحت می تونيد کنکور 98 رو شرکت کنید همین
      ممنون از پاسخت دوست عزیز.ترم اول نمیشه کلا مرخصی گرفت تا تو هزینه هاهم صرفه جویی بشه؟فقط شهریه ثابت رو پرداخت کنم.سرکلاس نرم وامتحان ندم اخراج نمیکنن؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن