خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

۲سوال درموردانتقالی

۱.آیاباکارنامه سبزمیشه انتقالی گرفت
      ۲.آیاازدانشگاه تیپ۳یه تیپ۲میشه انتقالی گرفت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام انتقالی رو به همین راحتی به هر کسی نمیدن باید شرایطشو داشته باشی.یکی از شرایطشم اینه که دانشجو یا متاهل باشه یا دارای بیماری خاص باشه بقیش یادن نیس البته من پیام نور بودم شرایط بقیه دانشگاها رو نمیدونم ولی انتقال به مرکز استان نمیدن ولی ب بقیه شهرها اگه شرایطشو داری میدن.البته مهمان رو راحت میدن من خودم هر ترم مهمان میگرفتم چز ترم اول و اخر
      روزهای سخت دوام نمی اورند

اما انسانهای سخت چرا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      سلام انتقالی رو به همین راحتی به هر کسی نمیدن باید شرایطشو داشته باشی.یکی از شرایطشم اینه که دانشجو یا متاهل باشه یا دارای بیماری خاص باشه بقیش یادن نیس البته من پیام نور بودم شرایط بقیه دانشگاها رو نمیدونم ولی انتقال به مرکز استان نمیدن ولی ب بقیه شهرها اگه شرایطشو داری میدن.البته مهمان رو راحت میدن من خودم هر ترم مهمان میگرفتم چز ترم اول و اخر
      درموردمهمان یه توضیح بدیدلطفا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      واس مهمان یه تاریخی داره ک الان یادم نیس ولی فک کنم بعد از امتحانای ترمه.یه فرم از اموزش میگیری و پر میکنی بعد خود دانشگاه درخواست میدن به دانشگاه مقصد که قراره اونجا مهمان بگیری بعد از چن هفته جوابش میاد که اونجا قبولت کردن یا نه.من هر ترم مهمان میگرفتم هر ترمم قبول میکردن البته باید اون شهری ک میخوای بری مرکز استان نباشه ک عمرا قبول کنن البته اگه اشنا داشته باشی چرا

اما انسانهای سخت چرا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      واس مهمان یه تاریخی داره ک الان یادم نیس ولی فک کنم بعد از امتحانای ترمه.یه فرم از اموزش میگیری و پر میکنی بعد خود دانشگاه درخواست میدن به دانشگاه مقصد که قراره اونجا مهمان بگیری بعد از چن هفته جوابش میاد که اونجا قبولت کردن یا نه.من هر ترم مهمان میگرفتم هر ترمم قبول میکردن البته باید اون شهری ک میخوای بری مرکز استان نباشه ک عمرا قبول کنن البته اگه اشنا داشته باشی چرا
      آشناتوکجابایدداشته باشم؟
      به اراک میخوام

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه خودت اراکی که برو حضوری بپرس از اموزش دانشگاه ک مهمان میگیرن یا نه.یا اینکه خودت درخواست میدی یا فوقش قبول میکنن یا نه

اما انسانهای سخت چرا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راجب انتقالی که باید بدونین رشته های پیراپزشکی حداقل یک ترم و رشته های دکتری(دندون.دارو.پزشکی و دام) حداقل دو ترم باید همون دانشگاهی که آوردین بخونید و بعدا تازه تو زمان مقرر خودش درخواست انتقالی بدین که اونم به این راحتی ها تایید نمیشه به عنوان مثال همین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امسال از هر 100 نفر ک درخواست انتقالی دادن میتونم به جرات بهتون بگم که 70 نفرشون رو واسشون انتقالی به پردیس زدن و باید شهریه بدن(یعنی شما روزانه میاری اما واسه انتقالی واست پردیس میزنن و پول پردیسو میدی)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=_-Mohammad-_;1215192]راجب انتقالی که باید بدونین رشته های پیراپزشکی حداقل یک ترم و رشته های دکتری(دندون.دارو.پزشکی و دام) حداقل دو ترم باید همون دانشگاهی که آوردین بخونید و بعدا تازه تو زمان مقرر خودش درخواست انتقالی بدین که اونم به این راحتی ها تایید نمیشه به عنوان مثال همین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امسال از هر 100 نفر ک درخواست انتقالی دادن میتونم به جرات بهتون بگم که 70 نفرشون رو واسشون انتقالی به پردیس زدن و باید شهریه بدن(یعنی شما روزانه میاری اما واسه انتقالی واست پردیس میزنن و پول پردیسو میدی:yahoo
      به اونم دیگه راضیم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=hramiri;1215198]
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      راجب انتقالی که باید بدونین رشته های پیراپزشکی حداقل یک ترم و رشته های دکتری(دندون.دارو.پزشکی و دام) حداقل دو ترم باید همون دانشگاهی که آوردین بخونید و بعدا تازه تو زمان مقرر خودش درخواست انتقالی بدین که اونم به این راحتی ها تایید نمیشه به عنوان مثال همین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امسال از هر 100 نفر ک درخواست انتقالی دادن میتونم به جرات بهتون بگم که 70 نفرشون رو واسشون انتقالی به پردیس زدن و باید شهریه بدن(یعنی شما روزانه میاری اما واسه انتقالی واست پردیس میزنن و پول پردیسو میدی:yahoo
      به اونم دیگه راضیم
      کلا خیلی دنگ و فنگ داره چون تو همین انتقالی هم علاوه بر دوستان سهمیه ای که اولویت با اونا هست تازه بعد اینا نوبت به بچه های خود کارمندان دانشگاه میرسه و تازه بعد اگر چیزی موند نوبت به مردم عادی میرسه که اونم تازه اونا که متاهل هستن و بیماری صعب العلاج دارن تازه جلو تر از شما هستن

اما با همه ی اینا امیدتون رو از دست ندین و درخواستش رو بکنید
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=_-Mohammad-_;1215259]
      نقل قول نوشته اصلی توسط hramiri نمایش پست ها

کلا خیلی دنگ و فنگ داره چون تو همین انتقالی هم علاوه بر دوستان سهمیه ای که اولویت با اونا هست تازه بعد اینا نوبت به بچه های خود کارمندان دانشگاه میرسه و تازه بعد اگر چیزی موند نوبت به مردم عادی میرسه که اونم تازه اونا که متاهل هستن و بیماری صعب العلاج دارن تازه جلو تر از شما هستن

اما با همه ی اینا امیدتون رو از دست ندین و درخواستش رو بکنید
      پدرم ۲۰ درصد جانبازی داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن