خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

واسه منبع شیمی به راهنمایی احتیاج دارم

سلام خدمت دوستان عزیز <br>
      <br>
      منابع شیمی من به این صورته:مبتکران سال دوم، خیلی سبز سال سوم، خیلی سبز سال چهارم(چاپ 94 هستن که از یکی از دوستام گرفتمشون) ، موج آزمون الگو پایه و پیش(چاپ 96 که تازه خریدمشون)<br>
      <br>
      خب حالا سوالم اینه که شیمی خیلی سبز سوم رو توی این تابستون خوندم که متاسفانه متوجه شدم توی بعضی جاها واسه پوشش مطالب مورد نیاز ضعیف عمل کرده، ولی خب خداییش روش یاد دادن حل مساءلش رو کاملا راضی بودم...میخواستم ببینم به نظر شما به جاشون مبتکران بگیرم یا نه؟ و میشه توضیح بدین که مبتکران توی این دو مورد یعنی پوشش مطالب و آموزش حل مسءله چطور عمل کرده؟&nbsp; منظورم از پوشش مطالب اینه که مثلا وقتی فصل محلول ها داره میگه اسیدهای قوی انحلالشون گرماده هست، اسامی اسیدهای قوی رو هم اورده باشه(خیلی سبز توی این مورد ینی اوردن مطالب ترکیبی ضعیف عمل کرده که یکم اذیت میشه آدم سر این موضوع) ،از طرف دیگه هم خیلی میترسم که مبتکران هم مثل خیلی سبز باشه یا حتی ضعیف تر که دیگه اند ضد حاله (ماشالا قیمتشم که همچین ارزون نیست) ، ممنونم که وقت میذارید برام عزیزان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نیازی به مبتکران نیست .... همون موج آزمون رو تست بزن ... تمام سولاخ سمبه های شیمیایی زندگیتو پوشش میده .....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      نیازی به مبتکران نیست .... همون موج آزمون رو تست بزن ... تمام سولاخ سمبه های شیمیایی زندگیتو پوشش میده .....
      سولاخ سمبه آره از نظر تست که به الگو مطمءنم، مشکلم درسنامه اس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سولاخ سمبه آره از نظر تست که به الگو مطمءنم، مشکلم درسنامه اس
      بی خی دادا ... همون مبتکران خیلی سبز رو خوندی مطمئن باش باهاش الان خدای درسنامه شدی .... بقیشو تو تست یاد بگیر ... مختو به چالش بکش ... هرچی تتمه کار باقی مونده رو با موج آزمون یاد بگیر .......

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بی خی دادا ... همون مبتکران خیلی سبز رو خوندی مطمئن باش باهاش الان خدای درسنامه شدی .... بقیشو تو تست یاد بگیر ... مختو به چالش بکش ... هرچی تتمه کار باقی مونده رو با موج آزمون یاد بگیر .......
      زیاد بدک هم نمیگیا داداش من که درسنامه خیلی سبز رو تموم کردم باز چه مرضی دارم واسه درسنامه اصلا آها یادم اومداحساس کردم درسنامه های مبتکران خفن تر و ترکیبی تره، منم که مدرسه ندارم وقت آزااااد مبتکران بگیرم درسنامشو بخورم که دیگه نکته ای جا نمونه...نظرت چیه حالا؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      زیاد بدک هم نمیگیا داداش من که درسنامه خیلی سبز رو تموم کردم باز چه مرضی دارم واسه درسنامه اصلا آها یادم اومداحساس کردم درسنامه های مبتکران خفن تر و ترکیبی تره، منم که مدرسه ندارم وقت آزااااد مبتکران بگیرم درسنامشو بخورم که دیگه نکته ای جا نمونه...نظرت چیه حالا؟
      احتمالن دیدی یا شنیدی که گاهی گفته میشه ... درسنامه فیل مبتکران رو بخون .. کافیه ... بقیشو برو از موج آزمون یا فار آزمون یا مبتکران تکمیلی پیشرفته یا آیکیو تست بزن ..... اصل همین جریان تست زدنه هستش که میکشت بالا بالا ها
      ..............
      دیگه نیازی به مبتکران یا درسنامه نداری ...... این فرصت 9 ماه رو .... یه نفس تست بزن ......... :: خودتو تو حل تستای چالشی خفه کن .... ::: بزار اون قدر غلط کنی که خودت از غلطای خودت خسته شی ........ و بعدش بگی حالا بهتر متوجه عیب و ایرادای خودم شدم ..... درسنامه یه بخش کارو واسه شروع یاد میده ... خیلی چیزارو تو همین غلطای زیادی که داشتم فهمیدم ...
      ....................
      تامتوجه غلطات نشی دنبال راه حلش نمیری ... !

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      احتمالن دیدی یا شنیدی که گاهی گفته میشه ... درسنامه فیل مبتکران رو بخون .. کافیه ... بقیشو برو از موج آزمون یا فار آزمون یا مبتکران تکمیلی پیشرفته یا آیکیو تست بزن ..... اصل همین جریان تست زدنه هستش که میکشت بالا بالا ها
      ..............
      دیگه نیازی به مبتکران یا درسنامه نداری ...... این فرصت 9 ماه رو .... یه نفس تست بزن ......... :: خودتو تو حل تستای چالشی خفه کن .... ::: بزار اون قدر غلط کنی که خودت از غلطای خودت خسته شی ........ و بعدش بگی حالا بهتر متوجه عیب و ایرادای خودم شدم ..... درسنامه یه بخش کارو واسه شروع یاد میده ... خیلی چیزارو تو همین غلطای زیادی که داشتم فهمیدم ...
      ....................
      تامتوجه غلطات نشی دنبال راه حلش نمیری ... !
      آره اینی که میگی توی تست درس اصلی رو یاد میگیری رو توی زیست تجربه کردم...پس شیمی هم همینه، چه خوب ،راستی پیش رو هنو واسش کتاب تست استارت نزدم، فقط در حد همون امتحانایی که مدرسه میگرفت پیش رو یاد دارم،مبتکران بگیرم واسه پیش بنظرت یا با همین خیلی سبز پیش هم بخونم؟ درسنامش خوب هست واسه پیش؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آره اینی که میگی توی تست درس اصلی رو یاد میگیری رو توی زیست تجربه کردم...پس شیمی هم همینه، چه خوب ،راستی پیش رو هنو واسش کتاب تست استارت نزدم، فقط در حد همون امتحانایی که مدرسه میگرفت پیش رو یاد دارم،مبتکران بگیرم واسه پیش بنظرت یا با همین خیلی سبز پیش هم بخونم؟ درسنامش خوب هست واسه پیش؟
      خب خیلی سبز رو داری همونو بخون دیگه .... خیلی کتاب خوبیه همون ...... ::: البته بحث همون باید زرگر باشی تا قدر زر شناسی .... ::

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب خیلی سبز رو داری همونو بخون دیگه .... خیلی کتاب خوبیه همون ...... ::: البته بحث همون باید زرگر باشی تا قدر زر شناسی .... ::
      زاپاتا فکنم تو دیگه جواب تاپیکای منو ندی...از بس اذیت میکنم ولی خب دست خودم نیس وسواس دارم پس با همون خیلی سبز پیش میرم کلا...دمت گرم بابت راهنماییت خیالمو راحت کردی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای دوم مبتکران درسنامه های خوبی داره ولی تستاش ضعیفه. اگه دوم رو متوسط به بالا هستی میتونی فقط تستای vit مبتکران و ازمونای دوم از موج ازمون بزنی
      تقریبن همه نکته های لازم رو پوشش داده
      سوم خیلی سبز منبع خوبیه نیاز به تعویض نیست
      پیش چون گفتی چاپ 94 هست باید عوضش کنی و چاپ جدید بگیری. واسه خودم قابل استفاده نبود

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh2Net نمایش پست ها
      سلام
      برای دوم مبتکران درسنامه های خوبی داره ولی تستاش ضعیفه. اگه دوم رو متوسط به بالا هستی میتونی فقط تستای vit مبتکران و ازمونای دوم از موج ازمون بزنی
      تقریبن همه نکته های لازم رو پوشش داده
      سوم خیلی سبز منبع خوبیه نیاز به تعویض نیست
      پیش چون گفتی چاپ 94 هست باید عوضش کنی و چاپ جدید بگیری. واسه خودم قابل استفاده نبود
      شیمی 4 مفاهیم و مسئله های تغییری نداشته .... بیشتر در حد حفظیات بوده ..... که فکر میکنم با همون موج آزمون تست بزنه به خوبی همشو پوشش میده ....... ::::: نیازی نیست که بخاد کتاب جدید بگیره
      ..................
      در نهایت اگه کمی بازهم وسواسیه ... خط ویژه مفاهیم رو بگیره که بتونه یه مرور سریع همین حفظیات رو داشته باشه
      ...........
      البته اگه پول واسش علف خرسه ...... چون هنوز شیمی 4 رو شروع نکرده ... خب ویرایش جدیدشو بگیره بهتره واسش

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh2Net نمایش پست ها
      سلامبرای دوم مبتکران درسنامه های خوبی داره ولی تستاش ضعیفه. اگه دوم رو متوسط به بالا هستی میتونی فقط تستای vit مبتکران و ازمونای دوم از موج ازمون بزنی تقریبن همه نکته های لازم رو پوشش دادهسوم خیلی سبز منبع خوبیه نیاز به تعویض نیستپیش چون گفتی چاپ 94 هست باید عوضش کنی و چاپ جدید بگیری. واسه خودم قابل استفاده نبود
      چرا قابل استفاده نیست؟ همین خیلی سبز بگیرم باز واسه پیش؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شیمی 4 مفاهیم و مسئله های تغییری نداشته .... بیشتر در حد حفظیات بوده ..... که فکر میکنم با همون موج آزمون تست بزنه به خوبی همشو پوشش میده ....... ::::: نیازی نیست که بخاد کتاب جدید بگیره
      ..................
      در نهایت اگه کمی بازهم وسواسیه ... خط ویژه مفاهیم رو بگیره که بتونه یه مرور سریع همین حفظیات رو داشته باشه
      ...........
      البته اگه پول واسش علف خرسه ...... چون هنوز شیمی 4 رو شروع نکرده ... خب ویرایش جدیدشو بگیره بهتره واسش
      داداشی من خودم اینجام ینی دوم شخص مفردم چرا سوم شخص حرف میزنی باهام والا علف خرس که نیست ولی خب اگه تغییر کرده مشکلی ندارم با خریدش، چون با شناختی که از شانسم دارم اگه از پیش سه تا سوال حفظی بدن، دقیقا از همون مطالبیه که کتاب من نداره اینجوری ده درصدو از دست میدم
      ویرایش توسط .khosro. : 22 شهریور 1396 در ساعت 14:49

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداشی من خودم اینجام ینی دوم شخص مفردم چرا سوم شخص حرف میزنی باهام والا علف خرس که نیست ولی خب اگه تغییر کرده مشکلی ندارم با خریدش، چون با شناختی که از شانسم دارم اگه از پیش سه تا سوال حفظی بدن، دقیقا از همون مطالبیه که کتاب من نداره اینجوری ده درصدو از دست میدم
      حال چه دوم سوم چهارم شخص یا حتی شخص چهاردهم ..... اصل رسوندن مطلب هستش ....... :::::: خب ببین همون موج آزمون به خوبی پوشش میده ...... تهش کمی وسواس داشتی ... کتاب درسی رو هم واسش بخون .... بازهم بیشتر وسواس داشتی ..... خط ویژه مفاهیم رو هم بخون :::
      ..........
      ولی همون موج آزمونو تمومش کن خودت بقیه حساب کار به خوبی دستت میاد ..

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام. کل پیامتو خوندم فقط میخوام یه چیزی بگم:
      تک منبعی کار کن! حتی اگه یه کتابی کامل پوشش نده، باز هم تعدد منابع گیجت میکنه تو خوندن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)