خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      این چیزی ک بهت میگم از روی تجربه امسالمه
      نتیجه هم گرفتم
      اگه مشکل درسنامه داری؛برو سایت الا فیلمهای اقاجانی رو ببین؛ عالی درس میده و رایگان هم هست
      درمورد تست تا فصل بهار از فار تست بزن و تموم کن(سعی کن چندبار بزنی یه تستو حتی اگه بلد بودی و راحت بود) بعدش از عید موج ازمون و شروع کن تا کنکور
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      سلام. کل پیامتو خوندم فقط میخوام یه چیزی بگم:
      تک منبعی کار کن! حتی اگه یه کتابی کامل پوشش نده، باز هم تعدد منابع گیجت میکنه تو خوندن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      نتیجه هم گرفتم
      اگه مشکل درسنامه داری؛برو سایت الا فیلمهای اقاجانی رو ببین؛ عالی درس میده و رایگان هم هست
      درمورد تست تا فصل بهار از فار تست بزن و تموم کن(سعی کن چندبار بزنی یه تستو حتی اگه بلد بودی و راحت بود) بعدش از عید موج ازمون و شروع کن تا کنکور
      موفق باشی
      داش خسرو .... بدان و آگاه باش ... هر دو این عزیز دارن درست میگن ... اون اعتماد خودت هستش که مهمه ::::

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من... بهترين و منطبق ترين كتاب تست شيمي هم از لحاظ كيفيت سوال و هم از لحاظ متن كتاب و درسنامه.. چيزي نيست جز شيمي گاج...كافيه امتحانش كني. خودم دارمش كه ميگم مزاياش.. كيفيت سوال شباهت به كنكور عالي...درسنامه هاي منطبق با كتاب درسي.عالي..از لحاظ حجم و كيفيت سوال و درسنامه ..تقريبا تو ساير كتابا بي نظيره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      داش خسرو .... بدان و آگاه باش ... هر دو این عزیز دارن درست میگن ... اون اعتماد خودت هستش که مهمه ::::
      سلام
      زاپااتا برای تست شیمی ایکیو بهتره یاموج ازموون
      ویرایش توسط reza2018 : 23 شهریور 1396 در ساعت 13:54

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام
      زاپااتا برای تست شیمی ایکیو بهتره یاموج ازموون
      والایی هردوش خوبن ::: ولی موج آزمون رو بیشتر پسندیدم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-73 نمایش پست ها
      به نظر من... بهترين و منطبق ترين كتاب تست شيمي هم از لحاظ كيفيت سوال و هم از لحاظ متن كتاب و درسنامه.. چيزي نيست جز شيمي گاج...كافيه امتحانش كني. خودم دارمش كه ميگم مزاياش.. كيفيت سوال شباهت به كنكور عالي...درسنامه هاي منطبق با كتاب درسي.عالي..از لحاظ حجم و كيفيت سوال و درسنامه ..تقريبا تو ساير كتابا بي نظيره
      این هم حرف درستیه :: یکی از بهترین کتابای شیمی بازار، همین شیمی جامع گاج هستش ! ::

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      سلام. کل پیامتو خوندم فقط میخوام یه چیزی بگم:
      تک منبعی کار کن! حتی اگه یه کتابی کامل پوشش نده، باز هم تعدد منابع گیجت میکنه تو خوندن
      خیلی ممنون...بله در جریان هستم که تک منبعی کار کردن بهترین کاره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      نتیجه هم گرفتم
      موفق باشی
      با شناختی که از منابع دارم به خوبی متوجه شدم که این کاری که شما میگید واقعا عالیه و در صورت درست کار شدن به درصد بالای 90 میرسونه طرفو، اما متاسفانه وقت کافی برای اجرای این برنامه ندارم...دوستانی که میخوان زیاد وقت بذارن و بالای 90 بزنن برنامه ایشون رو اجرا کنن مطمءنا نتیجش عالیه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بدانستم داداش دمت گرم راستی بابت اون ریاضی خیلی سبز که چند وقت پیش بهم معرفی کردی واقعا ممنونم فوق العادس کتابش، مثلثاتو خوردم باهاش مهر و ماه خنک لوس سوال سخت بده ی پاسخ تشریحی خوب نده واقعا اعصابمو خرد میکرد هیچی هم نمیفهمیدم ازش لامصبو
      ویرایش توسط .khosro. : 25 شهریور 1396 در ساعت 10:10

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-73 نمایش پست ها
      واسه پیش بگیرمش به نظرت؟ شما خیلی سبز هم خوندی و میگی گاج بهتره یا نه؟ داداش خدا بگم چیکارت نکنه به اندازه کافی بین خیلی سبز و مبتکران شک داشتم، گاجم انداختی وسط تیر خلاصو زدی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بنظرم شما زودتر شروع کن خوندن فرقی نمیکنه با کدوم، ترجیحا همون خیلی سبز. من همین مشکل و سر فیزیک پیدا کردم بین گاج و مبتکران، کلی وقت بخاطر همین ازم رفت اخرشم فهمیدم فرق چندانی ندارن فقط باید شروع کنی خوندن
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      بنظرم شما زودتر شروع کن خوندن فرقی نمیکنه با کدوم، ترجیحا همون خیلی سبز. من همین مشکل و سر فیزیک پیدا کردم بین گاج و مبتکران، کلی وقت بخاطر همین ازم رفت اخرشم فهمیدم فرق چندانی ندارن فقط باید شروع کنی خوندن
      آره درسته منم تصمیم گرفتم تا آخر تابستون هر منبعی داشتم و هرجوری که برنامه داشتم، پیش برم و دیگه یه لحظه هم فکر نکنم به این چیزا...شیش روز دیگه وقت دارم تا آخر تابستون

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام،من برای شیمی درسنامه مبتکر دارم،تست منبع اصلیم iq هست...ولی فار پایه و پیش رو هم دارم که هنوز سراغش نرفتم!
      Iq بزنم دیگه نیازی به فار نیست؟یا فار رو برای جمع بندی نگه دارم؟یا هر دو رو موازی کار کنم؟اصن وقت میشه؟
      دوستانی که تجربه دارن خواهشا راهنمایی کنن...

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان واسه شیمی برای منبع تستی ایا بهتره از تستهای دوم الگو + سوم و پیش خیلی سبز استفاده کنم یا از همین اول تستای iq رو بزنم ؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این هم حرف درستیه :: یکی از بهترین کتابای شیمی بازار، همین شیمی جامع گاج هستش ! ::
      سلام خوبی؟
      میکرو یا ای کیوش؟
      از خیلی سبز بهتره؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)