خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18

موضوع: معدل افتضاح

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معدل افتضاح

سلام بچه ها من معدلم خیلی پایین هست حدود
      9
      اونوقت پسر دایی می گه با این معدل افتضاح رتبه خوب بیاری امسال دومین کنکورم بود که خوب نشد
      بعضی وقت هابه خودم میگم معدل 20 ها به زور
      رتبه خوب میارن تو چه جوری می خوای بیاری هر وقت می خوام بخونم انگار سد جلو راه میشه ومن باز می داره البته از ترمیم نمی خوام استفاده کنم چون میگم وقت برای کنکور بزارم
      شما دوستان کسی میشناسید با این معدل رتبه خوب بیاره‎ ‎

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معدل....
      ببخشید خندیدم ولی ی سری چیزا برام مسخره میاد بعد دوسال ک اینجا عضو شدم ....
      معدل یه چیز کذایی هستش
      شما چون به عقب نگاه میکنی جلو رو نمیبینی
      پسرخوب کنکور ی دنیای دیگه س
      بقول مشاور برنامه رادیویی ک شبا ساعت ده میداد ی برنامه بی طرف بود میگفت ی کی معدلش خوبه 500ساعت زیست میخونه میزنه 80یکی 300روز روزی 3 ساعت درنهایت خروجی جفتشون از کنکور یک چیززه درصد بالای زیستووواین حرفارو بریز دور.....
      سر کنکور تست میزارن تونستی بزنی نوش جونت نشد برو سال بعد
      20باشی سمپادی باشی هرچی باشی
      بقول دکتر افشار یکی پایه ش ضعیفه روزی 1ساعت وقت بزاره پایه رو قوی کنه تو 300روز میشه 300ساعت پایه دیگه پایه ش میشه ستون
      اخرشبا میام نت ادمایی شبیه ب گذشته خودم میبینم
      پسر خوب مشگلتو باخودت حل کن میخوای موفق شی حتی دور خانوادتم خط بکش مگه همه دکترن ک تومیخوای دکتر بشی نه تومیخوای موفق باشی پس بدون نباید ب هر حرفی گوش کنی...سروتو بنداز پایین درس بخون ....
      جمله طلایی میدونی چرا معدل پایینا زیاد موفق نمیشن ؟چو.ن ب عقب نگاه میکنن تو دم درواز حریفم باشی چشمت باز ب عقب باشه توپت گل نمیشه ...
      ترجیحا ی مشاور درست بگیر منابع خوب بگیر
      برو جلو
      یادت باشه کنکور این نیست همه مباحث بخونی بری صد بزنی نهههه باید سیاست ب خرج بدی...ب موفقیتت ایمان داشته باش
      مصاحبه سامان تارم بخون محمد فاضلی رم بخون
      دراخر ب جلو نگاه کن ببین 3ماه دیگه کجایی....یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 22 شهریور 1396 در ساعت 13:39

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      9
      اونوقت پسر دایی می گه با این معدل افتضاح رتبه خوب بیاری امسال دومین کنکورم بود که خوب نشد
      رتبه خوب میارن تو چه جوری می خوای بیاری هر وقت می خوام بخونم انگار سد جلو راه میشه ومن باز می داره البته از ترمیم نمی خوام استفاده کنم چون میگم وقت برای کنکور بزارم
      داداش بیخیال
      معدل کیلویی چنده؟!!!
      بشین درستو بخون مثل آدمم بخون کنکور خر خون نمیخواد باید مثل آدم بشینی بخونی از تجربه های رتبه برتر های این انجمن به خوبی استفاده کن که خیلی دلسوزن این رو جدی میگم...!
      این افکار خیلی معذرت بچگانه رم بریز دور دنیای کنکور دنیای دیگه ای دنیاش رو فقط باید تست بزنی هرچه تستت بیش رتبت کم
      موفق میشی شک نکن
      فمن شک فقد کفر(هرکس شک کند به قطع کافر است)
      موف باشی
      در پناه صاحب الزمان امام محمد بن الحسن الهادی المهدی(صلوات الله علیه)
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      داداش بیخیال
      معدل کیلویی چنده؟!!!
      بشین درستو بخون مثل آدمم بخون کنکور خر خون نمیخواد باید مثل آدم بشینی بخونی از تجربه های رتبه برتر های این انجمن به خوبی استفاده کن که خیلی دلسوزن این رو جدی میگم...!
      این افکار خیلی معذرت بچگانه رم بریز دور دنیای کنکور دنیای دیگه ای دنیاش رو فقط باید تست بزنی هرچه تستت بیش رتبت کم
      موفق میشی شک نکن
      فمن شک فقد کفر(هرکس شک کند به قطع کافر است)
      موف باشی
      در پناه صاحب الزمان امام محمد بن الحسن الهادی المهدی(صلوات الله علیه)
      فقط یه چیم الان بگم یادم افتاد
      این افکاری که از دبیرستان به خوردت دادن که خیلی معذرت میخوام تو یه کودن و خنگ و نفهمیو بریز دور فرق تو با یه معدل بیست تو تلاشه اون تلاش کرده همین تو این راه(کنکور) هرچقدر بیشتر تلاش کنی بیشتر به نتیجه میرسی یه سر به احیرلو و اجاق لو بزنی بد نیست!!!
      تلاش+پشتکار=موفقیت شعار نیست واقعیته!!!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز چرا فکر می کنی معدل اهمیتی داره؟معدل الان که تاثیری اینجوریه تنها اثرش اینه که کسی که معدل بالا آورده دلگرم شه به ادامه ی مسیر و البته پایه سومش هم خوبه.
      شما درس نخوندی از نفهمیدنت نبوده که این معدل رو آوردی.
      بشین بخون و به این چیزا فکر نکن.کنکور بدبختانه با حواشی پر شده.باورت می شه من سر جلسه با تعجب سوالارو نگاه می کردم می گفتم اینا چرا اینقدر آسونن؟!جواب همشون تو کتاب بود!!اینقدر کنکور رو برای ما با مسائل حاشیه ای بزرگ کردن که از کار اصلیمون یعنی درس خوندن عقب می افتیم.
      اگه به بهانه معدل یک ساعت از روزت رو هم به جای خوندن به غصه خوردن بگذرونی بعدا پشیمون می شی!بخون که فرصت کمه و کار زیاد.ای بسا کسانی که با معدل بیست و نوزده و نیم کنکور رو نابود کردن.و ای بسا کسانی که با معدل تک رقمی به رشته موردنظرشون رسیدن.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      9
      سلام داداش این فکرا رو از ذهنت بریز دور همه اینا حرفه کی گفته کسی که معدلش پایینه نمیتونه رتبه بیاره ؟؟!!
      تو سوال پرسیدی کسی میشناسی که معدلش افتضاح بوده و رتبه آورده؟؟ اره عزیز خیلیا هستن که با رتبه و نمره افتضاح یه سال نشستنو دیوانه وار درس خوندن و در اخرم مزد زحمتشونو گرفتن نمونش همین هم مدرسه ایه خودم امسال دومین سالش بود با نمره 14کتبی و تجدید اوردن تو فیزیک و رتبه 35000 تو سال اول یه سال از همه چیش زد و نشست مثله چیز درس خوند و امسال اورد2500.از هوش انچنانی هم بخوردار نبود که بگیم استعداد داشته و این حرفا، تنها اینا نیستن باور کن ادمایی هستن با رتبه و نمره های افتضاح تر از این رتبه دو رقمی اوردن .هیچ وقت خودتو دست کم نگیر اگه واسش تلاش کنی بش میرسی .
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منظورت چیه معدل و ترمیم؟.... تو رتبه خوب بیاری معدل واست فرقی نمیکنه که تاثیرش مثبته... به نظر من هم مثبت میمونه مطمین باش قطعی نمیشه
      ولی اگه منظورت اینه که پایت ضعیفه.. همین توصیه ی بچه های انجمن رو بکار بگیری با استرتژی ( مثل یه ژنرال جنگی ، اینو جدی میگم میخای به شوخی بگیرش!!) بری جلو صدردرصد موفتری از اونکه معدلش بالا بوده
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من جای شما بودم از اول امتحانارو واسه ترمیم میدادم بعد واسه کنکور میخوندم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neda415 نمایش پست ها
      من جای شما بودم از اول امتحانارو واسه ترمیم میدادم بعد واسه کنکور میخوندم
      ترمیم واسه چی ؟؟!!!شاید دوباره تاثیر قطعی شده ما خبر نداریم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امسالم تاثیر معدل مثبت میمونه؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول تشریحی رو مسلط شو بعدش تستیش کن . تشریحی رو که مسلط باشی 50-60 درصد راه رو طی کردی . فک نکن وقت تلفیه .
      در مورد ترمیم هم صحبتی ندارم . فقط به نظر میاد به یک مشاور انگیزشی نیاز داشته باشین .
      باز هم خودتون بیشتر میدونید .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط july نمایش پست ها
      امسال هم 100% تاثیر معدل مثبته...!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      معدلوک میگن توکنکور دیگه تاثیری نداره بیخالش شو فکر ترمیم معدلو اینام نباش ...گذشته رو به کل پاک کن از ذهنت......خیلی از همینایی ک معدلاشون کللی کم میشه تو کنکور میدرخشن......اصلن کنکور و مدرسه به هم هیچ ربطی ندارن بخدا .....ما تو مدرسه کللن تو یه فاز دیگه بودیم و درس نمیخوندیم وهمش عشق و حال بود من ک اصلنم پشیمون نیستم ک اینجوری بوده اگ میخوندم ومعدلمم 20 بود بدرد کنکورم نمیخورد چ بهتر حداقل خوش بودم ..اونموقه پای آینده و شغلمون وسط نبود ولی کنکور فرق میکنه.....بشین بخون فقط همین حاشیه رو بیخیال شو

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط july نمایش پست ها
      اره بابا خیالت راحت...اینا نمیان دوباره واسه خودشون شر بتراشن این همه اعتراضو به جون بخرن اینجا ایرانه!!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      امسال هم 100% تاثیر معدل مثبته...!
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      اره بابا خیالت راحت...اینا نمیان دوباره واسه خودشون شر بتراشن این همه اعتراضو به جون بخرن اینجا ایرانه!!

اتفاقن چون اینجا ایرانه دست و بال ادم میلرزه
      بهرحال تشکر خدا کنه اینجوری باشه که شما میفرمایین
      ویرایش توسط july : 22 شهریور 1396 در ساعت 21:47

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن