خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مجموع ساعت مطالعه برای قبولی پزشکی

رأی دهندگان
    5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 1000 تا 1500 ساعت

0 0%
    • 1500 تا 2000 ساعت

1 20.00%
    • 2000 تا 2500 ساعت

1 20.00%
    • 2500 تا 3000 ساعت

1 20.00%
    • بیشتر از 3000 ساعت

2 40.00%
    نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ساعت مطالعه

1. Top | #1
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

ساعت مطالعه

دوستان یه سوال ذهن منو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید چون هیچ ایده ای از مجموع ساعت مطالعه برای 3 تا رشته برتر ندارم .

مشاورا برحسب ضریب هر درس یه مجموع ساعت برای قبولی در رشته پزشکی درآوردن مثلا میگن یه دانش آموز متوسط باید مجموعا .... ساعت تا کنکور درس بخونه تا بتونه پزشکی قبول بشه آیا شما میدونید این مجموع چند ساعته ؟ 2000 ساعت ؟ 3000 ساعت ؟ یا بیشتر ؟ بچه هایی هم که قبول شدن اگه ساعت مطالعشون یادشونه ممنون میشم تو نظر سنجی شرکت کنن
      ویرایش توسط 400 : 21 شهریور 1396 در ساعت 21:50

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ساعت مطالعه یه چیزه شخصی است
      شاید یکی برای به ذهن سپردن متن و حفظ کردن اون 2 ساعت وقت بذاره یکی دیگه 4 ساعت
      اما مهم اینکه مفهوم رو بلد باشین متن رو حفظ کنین و تست زیاد بزنین و در برنامه روزانه ات حتما زیست باشه دیگه ساعت مهم نیس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مهم روش مناسب مطالعه خودتون رو پیدا کرده باشید
      من خودم میخوام امسال رو تقویت حافظه و تندخوانی هم کار کنم

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مهمه مگه؟
      مطالعه مستمر باید باشه مجموعش چه فرقی میکنه

5. Top | #5
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neda415 نمایش پست ها
      مهمه مگه؟
      مطالعه مستمر باید باشه مجموعش چه فرقی میکنه
      این حرف من نیست مشاورا با توجه به ضرایب دروس و متوسط ساعت مطالعه در هفته یه سقفی میگن مثلا شما میخوای بری خونه بخری وقتی اصلا نمیدونی قیمت خونه 100000 تومنه یا 100000000 تومن نمیدونی تو یه ماه چقدر باید پول جمع کنی که 1 سال بعد خونه خریده باشی پس بالاخره رتبه برترا هم یه سقف ساعتی داشتن دیگه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بهتره ساعت در هفته رو بپرسی . در کل حساب کردن بیهوده است. من ریاضی بودم برا همین هفته رو هم نمیدونم
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 400 نمایش پست ها
      دوستان یه سوال ذهن منو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید چون هیچ ایده ای از مجموع ساعت مطالعه برای 3 تا رشته برتر ندارم .

مشاورا برحسب ضریب هر درس یه مجموع ساعت برای قبولی در رشته پزشکی درآوردن مثلا میگن یه دانش آموز متوسط باید مجموعا .... ساعت تا کنکور درس بخونه تا بتونه پزشکی قبول بشه آیا شما میدونید این مجموع چند ساعته ؟ 2000 ساعت ؟ 3000 ساعت ؟ یا بیشتر ؟ بچه هایی هم که قبول شدن اگه ساعت مطالعشون یادشونه ممنون میشم تو نظر سنجی شرکت کنن
      سلام همه این حرفایی که این مشاورا میزنن الکیه دوسته عزیز نمیشه گف که واسه پزشکی باید n ساعت خوند یا مثلا واسه رشته دیگه فلان ساعت ولی چیزی ام که من شنیدم3000ساعته من اینو واست تضمین میکنم که اگه از امروز تا روز کنکور روزی9 ساعت و 9ساعت به بالا بخونی تو هر شرایطی هم باشی باز میتونی رتبه برتر شی مطالعه مسمتمر خیلی ادمو جلو میندازه فقط کافیه یه هفته امتحان کنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید
      یکی میاد یه فصل ریاضی رو یه ساعت دوره میکنه اونم در سطح بالاتر از کتاب و ...
      بعد میاد یه ساعت تست میزنه
      خب
      ولی یکی مطالعه صحیح رو بلد نیست میشینه همین بازده بالایی رو تو چهار پنج ساعت انجام میده بعد تو کنکور گند میزنه بعدش میگه من رتبه نیاوردم و شانس ندارم و پارتی بازی میکنن و...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درباره میزان اهمیت یا مهم نبودن ساعت مطالعه توی هردوش اغراق شده!!!بعضیا می گن با زیر پانزده ساعت هیچی نمی شه قبول شد و بعضیا هم می گن ساعت مطالعه هیچ اهمیتی نداره و فقط روش مطالعه س که مهمه!!
      قطعا روش مطالعه مهمترین بخش کنکوره.روش مطالعه س که شما رو تبدیل به یه کنکوری موفق یا بدبخت خواهد کرد.ولی ساعت مطالعه رو هم نمی شه هیچ حساب کرد.شما حتما و حتما باید هرروز درس بخونین.یعنی اگه یه روز هجده ساعت هم خوندین و فرداش هیچی نخوندین باختین.پیوستگی امر مهمیه...
      هم برای دانش آموز که درسهای سال چهارم رو برای اولین بار می خونه و هم برای فارغ التحصیل که یه پیش زمینه ای داره -حداقل تجربه جلسه کنکور رو داره و برای مدیریت جلسه از دانش اموز حرفه ای تر است-یه ساعت مطالعه روزانه حداقل پنج ساعت لازمه. پنج ساعت برای کسیه که با تسلط به روش مطالعه و سرعت بالای خوندن و پایه خوب،بخونه وتست بزنه.حالا کسی پایه ش ضعیفتره یا سرعتش کمتره باید این ساعتو بالاتر هم ببره.
      نزدیک کنکور هم هشت تا ده ساعت باشه دیگه...
      اینکه می گن ساعت مطالعه هیچ اهمیتی نداره کاملا غلطه.هیچکس رو نمی بینین که رتبه مناسبی آورده باشه و بگه من روزی یه ساعت با روش درست می خوندم!!
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درباره تجربی هیچ نظری ندارم
      اما من ب شخصه ماهی یکبار یک اتفاق نادرمیفتاد ومن6ساعت میخوندم
      بقیش خودم میکشتم میشد4ساعت در روز...البته از فروردین به اینور
      الانم رتبم4هزارمنطقه2شده...
      مث چی هم پشیمون هستم که چرا اینقد لب مرزم و شبانه روازنم معلوم نیست...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مورد داشتیم طرف روزای اخر کنکور میگفت امروز 2 ساعت زیست بخونم یا 3

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن