خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دکتر پوریا رحیمی یا زیست حرف آخر

سلام بچه ها یکی از دوستام گیر داده می گه من می خوام زیست حرف آخر بگیرم تو هم بیا بگیر فیلم پوریا رحیمی ضعیفه و بدرد کنکور نمی خوره راستش حالا من سردرگم شدم چه کنم آخه من تدریس دکتر رحیمی خوشم می آید معلم پرانرژی هست و خلاصه تر و مفید تر درس می دهد از طرفی می ترسم از دکتر رحیمی نتیجه نگیرم البته من با این حالت زیست می خونم
      کتاب درسی+ دکتر رحیمی +زیست دریک نگاه+ میکرو گاج
      باتشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من زیست حرف اخرو ندیدم ولی فیلمای استاد رحیمی رو دیدم واقعن عالی بودن
      اگه منظورت از میکرو همون نقره ایه بذارش کنار بدرد نمیخوره به جاش الگو و ای کیو بگیر
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام بچه ها یکی از دوستام گیر داده می گه من می خوام زیست حرف آخر بگیرم تو هم بیا بگیر فیلم پوریا رحیمی ضعیفه و بدرد کنکور نمی خوره راستش حالا من سردرگم شدم چه کنم آخه من تدریس دکتر رحیمی خوشم می آید معلم پرانرژی هست و خلاصه تر و مفید تر درس می دهد از طرفی می ترسم از دکتر رحیمی نتیجه نگیرم البته من با این حالت زیست می خونم
      کتاب درسی+ دکتر رحیمی +زیست دریک نگاه+ میکرو گاج
      باتشکر
      فیلمای رحیمی عالین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ببخشید شاید یه مقدار نامربوط باشه سوالم ولی چون دیدم راجبه آقای رحیمی صحبت شد گفتم بپرسم آقای رحیمی تهران در آموزشگاهی درس می دن؟ اطلاع دارید شما؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هزینه خرید کتاب ‏iq‏ و الگو ندارم من با این وضع بد اقتصادی خانواده که به پدر مادر فشار نمی آورم که فلان ‏dvd‏ و کتاب بخر تا موفق شم
      من اگر بخوام موفق شم با همین امکانات هم می تونم مو فق شم هدف از این تاپیک این بود
      که دوستم که وضع خانواده شون خوب نیست هزینه نکنه از شما راه می خواستم تا اون رو قانع کنم باتشکر

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من آقای رحیمی رو نمیشناسم اما dvd های زیست حرف آخر رو دارم و باهاشون کار میکنم . به نظر من خیلی خوبن .
      اما شما باید ببینی با کدوم راحتی و بازدهت با کدوم بالاتره . شاید بی ربط به نظر بیاد اما واقعا تاثیر داره . گاهی حرفهای بهترین معلم هم تو کلت نمیره .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مسلما حرف آخر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن