خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مازاد تهران یا پردیس شهید بهشتی به رتبه ۱ کلاس تخفیف میدن یا نه؟

2. Top | #17
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      مازاد تهران یا پردیس شهید بهشتی به رتبه ۱ کلاس تخفیف میدن یا نه؟
      سلام
      آره که تخفیف میدن اما تهش برحسب نمره پنجاه درصده
      جایی هم نشنیدم بیشتر تخفیف بدن
      فکر کنم بالا هجده نوزده معدل بشه میشه پنجاه درصد، چهارده با بالا ده درصد ، پانزده به بالا بیست درصد و به همین منوال...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام
      آره که تخفیف میدن اما تهش برحسب نمره پنجاه درصده
      جایی هم نشنیدم بیشتر تخفیف بدن
      فکر کنم بالا هجده نوزده معدل بشه میشه پنجاه درصد، چهارده با بالا ده درصد ، پانزده به بالا بیست درصد و به همین منوال...
      ۵۰ درصد که عااالیه، من به ۱۰ درصدشم راضیم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۵۰ درصد که عااالیه، من به ۱۰ درصدشم راضیم
      ولی از من میشنوی پردیس نزن
      من یمدت تو مرکز مشاوره دانشگاه در رفت و امد بودم بخاطر یسری امارها برای تحقیقات
      بیای تهران باهاش اشنا میشی
      خیلیا بودن که وضع مایشون خوب نبود و با فکر اینکه میریم کار میکنیم یا تخفیف میگیریم و اینا اومدن و نتونستن و الانم کلی افسردن
      خرج دانشگاه که یکی دو تا نیست بری میفهمی کلی خرج اضافه هم هست و همه پردیسا پولدارن تقریبا و تو بین اونا حس سرخوردگی میکنی
      من تاپیکاتو دیدم و به نظرم البرز دانشگاه بهتری برات باشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

خیلیا بودن که وضع مایشون خوب نبود و با فکر اینکه میریم کار میکنیم یا تخفیف میگیریم و اینا اومدن و نتونستن و الانم کلی افسردن
      خرج دانشگاه که یکی دو تا نیست بری میفهمی کلی خرج اضافه هم هست و همه پردیسا پولدارن تقریبا و تو بین اونا حس سرخوردگی میکنی
      آره بهتره نزنم . الان تو سایت شهید بهشتی دیدم یه ترمش ۸٫۲۰۰ بوده پارسال ، امسال که صد در صد گرونترم میشه. ولی اگه برم البرز حداقل ۲ ساعت رفت، ۲ ساعت برگشت زمان میبره.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره بهتره نزنم . الان تو سایت شهید بهشتی دیدم یه ترمش ۸٫۲۰۰ بوده پارسال ، امسال که صد در صد گرونترم میشه. ولی اگه برم البرز حداقل ۲ ساعت رفت، ۲ ساعت برگشت زمان میبره.
      من خودم رباط کریمم و دقیقا تا دانشگاه تهران دو ساعت میرم و دو ساعت میام درکت میکنم چی میگی
      ولی نگران نباش البرز احتمالا خوابگاه بده
      یه پیشنهادم بکنم با مترو کرج نرو که له میشی
      از ازادی سوار اتوبوساش بشی تقریبا یکساعت و ربع راهته
      یکی از همکلاسیام از کرج میومد این طرف

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

من خودم رباط کریمم و دقیقا تا دانشگاه تهران دو ساعت میرم و دو ساعت میام درکت میکنم چی میگی
      ولی نگران نباش البرز احتمالا خوابگاه بده
      یه پیشنهادم بکنم با مترو کرج نرو که له میشی
      از ازادی سوار اتوبوساش بشی تقریبا یکساعت و ربع راهته
      یکی از همکلاسیام از کرج میومد این طرف
      حالا من خونمون تا دانشگاه تهران نیم ساعت راهه.
      خوب شد گفتی، اتفاقا میخواستم با مترو برم

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      در تمام دانشگاه هایی که شهری ه میگیرن چه آزاد اسلامی چه پردیس خودگردان ، در صورتی که معدل شخص ، از تمام هم ورودی های اون بالا تر باشه ، یعنی اگر ترم مهر ماه سال 99 در رشته پزشکی اون دانشگاه 50 نفر ورودی داشته ، شخص بین این 50 نفر معدلش از همشون بالا تر باشه ، دانشگاه برای ترم آینده ی اون ، یک تخفیفی بنا به نظر مسولین اونجا در نظر میگیره ، این هم فقط برای همون ترم بعدی و برای ترم های بعدی مجدد باید دانشجو بالاترین نمره رو کسب کنه ، البته تخفیف زیادی هم نیست مثلا اگر شهریه پزشکی 15 میلیون تومان باشه اونها نهایت 5 میلیون تومانش رو اون ترم نمیگیرن ...
      یک تخفیف دیگه ای هم هست که اگر بتوانی ثابت کنی آدم بدبختی هستی و پول نداری و خونه ندارین و خلاصه وضعیت مالیتون خیلی ضعیف هست ( مثلا نامه ای از کمیته ببری یا از بهزیستی ببری و این جور کارا ) خود دانشگاه یک تخفیف دائمی برای شهریه ات در نظر میگیره که اون درصد هم متفاوته.
      ضمنا معدل الف از 17 تا 20 هست که تنها مزیت این معدل این هست که شما میتوانی به جای 20 واحد تا 24 واحد درس برداری ، اینم تازه اگر دنشگاهت قانونی نذاشته باشه که این 4 واحد اضافه رو بهت ندن ، همین .
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کاملا موافقم .اگه شرایط مالیشو دارین برین هر دانشگاهی پردیس یا ازاد اگه تونستین نمره بالا بیارین و تخفیف بگیرین چه بهتر نشد هم نشد اما با این فکر بیاین که جز بهترین ها میشم یا هر چیز دیگه خیلی ریسکیه خصوصا علوم پزشکی که اکثرا باهوش و درس خونن و بهترین شدن واقعا سخته یا حتی جز ده درصد شدن هم سخته .با نکته دومی هم که اشاره کردی موافقم اینکه شرایط مالی بچه ها ی پردیسی خیلی خوبه و ازادم نسبتا خوبا و خرپولم زیاده برا بعضی ها خصوصا دختر ها که رقابت و اینام دارن معمولا سخته شخصیت خودتون رو ببینید و اینم در نظر داشته باشین من با اینکه الیور تویست رو تو فقر کمر شکستم اما برام طبیعیه و اذیت نمیشم اما دیدم که خیلی ها احساس خوبی ندارن تو این شرایط پس از اینم ساده نگذرید.نکته بعدی رو هم خوب اومدی علوم پزشکی جز شهریه بازم خرج زیاد داره کتاب هاش خیلی گرونه و استتوسکوپ(فقط قیمت همینو سرچ کنید خودش شهریه یه ترمه) و فشار سنج و روپوش و ... هم هست که به مرور نیاز دارید بخرید
      ویرایش توسط prince : 18 مهر 1399 در ساعت 18:26

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه کذبه محضه
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن