خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رسیدن به قلمچی و مدرسه لطفا کمک کنید

من از تابستون مدرسه می رفتم (پیش تجربی هستم)
      قلمچی هم می رفتم دو سه تا آزمون اول رو میرسیدم که هم مدرسه هم قلمچی رو بخونم ولی بعد سرعتش زیاد شد نرسیدم و دو تا آزمون رو نرفتم ( آونایی رو که میرسیدم ترازم حدود ۶۰۰۰ بود)ولی الان نمیدونم ۲۱ مهر که بشه چطوری باید هم به مدرسه هم به قلمچی برسم یعنی منظورم اینه که مثلا معلممون تابستون سینتیک رو درس میداد الان که مثلا ۲۱ مهر قلمچی سینتیک تو آزمون هست معلم تا زمان آزمون میاد تعادل درس میده (البته هفته آزمون معلم هامون سرفصل قلمچی رو آزمون میگیرن)
      خب حالا من باید چیکار کنم یعنی بشینم تستای سینتیک رو بزنم یا برم تعادل رو بزنم؟ یعنی معلمامون جلوتر از قلمچی هستن من نمیدونم مدرسه رو بخونم یا قلمچی(این مشکل برای بقیه درس ها هم هست) البته من بیشتر درسایی رو که معلمان دادن رو خوندم ولی به هر حال مشکل دارم
      میخاستم بتونم شما ها چطوری میرسین یا اصلا فقط قلمچی رو میخونین؟ ممنون میشم کمک کنین

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قبل معلم درس هارو پیش خوانی کن که حدود 15 دیقه وقت میبره ، سر کلاس خوب گوش کن ، تو خونه به خاطر بسپار و تست بزن
      که اگه این کار رو کامل بکونی وقت اضافه هم میاری بعد تو وقت اضافه بشین کار های نا بعدی تو کن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      با قلمچی برو جلو مطمعن باش خیلی بهتره برات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با قلمچی پیش برو.
      بالاخره کنکور داری.
      تو زمانهای باز آزمونها مدرسه رو هم اگه تونستی بخون نتونستی کلا بیخیالش شو.
      آزمون آزمایشی اصلیت مهمتره.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jackie نمایش پست ها
      قلمچی هم می رفتم دو سه تا آزمون اول رو میرسیدم که هم مدرسه هم قلمچی رو بخونم ولی بعد سرعتش زیاد شد نرسیدم و دو تا آزمون رو نرفتم ( آونایی رو که میرسیدم ترازم حدود ۶۰۰۰ بود)ولی الان نمیدونم ۲۱ مهر که بشه چطوری باید هم به مدرسه هم به قلمچی برسم یعنی منظورم اینه که مثلا معلممون تابستون سینتیک رو درس میداد الان که مثلا ۲۱ مهر قلمچی سینتیک تو آزمون هست معلم تا زمان آزمون میاد تعادل درس میده (البته هفته آزمون معلم هامون سرفصل قلمچی رو آزمون میگیرن)
      خب حالا من باید چیکار کنم یعنی بشینم تستای سینتیک رو بزنم یا برم تعادل رو بزنم؟ یعنی معلمامون جلوتر از قلمچی هستن من نمیدونم مدرسه رو بخونم یا قلمچی(این مشکل برای بقیه درس ها هم هست) البته من بیشتر درسایی رو که معلمان دادن رو خوندم ولی به هر حال مشکل دارم
      میخاستم بتونم شما ها چطوری میرسین یا اصلا فقط قلمچی رو میخونین؟ ممنون میشم کمک کنین
      ما معلممون فک کنم اخرای ترم اول تعادل درس میداد
      هیچی دیگه مدرسه رو ول کردم
      -----------------------------------
      کلا بیخیال مدرسه با کانون بیا اخه چه لزومی هست انقده با عجله درسا پیش برن
      اصن مگه تابستون برا پایه نیس؟!!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jackie نمایش پست ها
      اینی که میگین خیلی چالش بزرگی بود و فکر میکنم همه بچه ها تجربش کردن. ما تو سال کنکور بچه هامون دو دسته شدن تو این مورد. یه سریا با برنامه قلمچی پیش رفتن و آزمون های مقطعیشونو خوب دادن اما یه سریا با برنامه مدرسه پیش رفتن و در نهایت دسته دوم موفق شدن.
      من نمیخوام از یه حالت خاص به یه قانون کلی برسما اما شما خودتون بررسی کنید هر دو حالتو ببینید کدوم ارزش داره. می ارزه امتحان کردنش

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شما که از قلم چی جلو هستید و مطالبی که قبلا خوندید اگه اصولی و با روش مطالعه خونده باشید زیاد وقت ازتون نمی گیره تست با مرور سریع و مشکل آزمون قلم چی اینه که نیم سال اول برای اینکه مشتری بیشتر جذب کنه خیلی کند پیش میره و نیم سال دوم تند اینکه از آزمون قلم چی جلو هستید نه تنها اشکالی نداره بلکه یه حسن محسوب میشه مخصوصا تو آزمون های جامع اینو بهتر درک می کنید موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن